قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ای حل نمی‌شود قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ای حل نمی‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ای حل نمی‌شود

قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ای حل نمی‌شود

خبرگزاری ایسنا: رییس مجلس شورای اسلامی درباره طرح گشایش اقتصادی» در زندگی مردم توضیحاتی ارائه کرد.

قالیباف: مسائل اقتصادی یک هفته‌ای حل نمی‌شود

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی مجلس:

* این روزها درباره گشایش اقتصادی در جامعه سوالاتی مطرح است. همانطور که در روز پنجشنبه در بازدید سرزده از واحدهای خبری صدا وسیما گفتم، ما تحقق آینده‌ ای خوب را از مسیری سخت ممکن می‌دانیم ولی همانطور که آن روز هم تصریح کردم نباید توقع حل مشکلات را در هفته و ماه داشت بلکه اثر اقدامات در «فصل های پیش رو» دیده خواهد شد.

* طرح مهمی در شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا در حال بررسی است که می تواند بر اقتصاد تاثیر ملموسی بگذارد اما باید تصریح کرد که این طرح فقط در صورتی که در جزئیات آن، نظرات کارشناسی برای حفظ منافع مردم مدنظر قرار گیرد، می تواند به اهداف خود برسد. در این زمینه اختلاف نظرهای کارشناسی وجود دارد و هنوز هیچ طرحی قطعی نشده است لذا باید صبر کرد و اجازه داد این بحث ها در فضای کارشناسی بررسی شده و به نتیجه نهایی برسد.

*  مردم عزیز اطمینان داشته باشند که مجلس با ترکیبی از نمایندگان توانمند در عرصه اقتصاد و کارشناسان مرکز پژوهش ها، با رعایت نظرات کارشناسی، منافع مردم را تامین خواهد کرد. همانطور که در بسته اقتصاد مردمی توضیح داده شد، مجلس مبنای عمل خود را مردمی کردن اقتصاد به نفع طبقه متوسط و محروم قرار داده است و معتقد است بدون قوی شدن تک تک مردم، نه ایران قوی می شود و نه دولت قوی خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  عادل الجبیر برکنار شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *