قطعی سه ساعته برق در تهران بدون اعلام قبلی قطعی سه ساعته برق در تهران بدون اعلام قبلی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / قطعی سه ساعته برق در تهران بدون اعلام قبلی

قطعی سه ساعته برق در تهران بدون اعلام قبلی

تسنیم: امروز در حالی که هنوز دومین ماه سال به طور کامل سپری نشده و تا زمان آغاز پیک مصرف برق تابستان فاصله داریم، افزایش تعداد قطعی های پراکنده برق، انتقاد مردمی را در پی داشته است.

 پیش بینی می شود پیک مصرف برق تابستان امسال در روزهای گرم تیرماه و یا مردادماه به ثبت برسد و در حالی که تا آغاز تابستان هنوز بیش از یک ماه فاصله داریم، قطعی های پراکنده برق در نقاط مختلف کشور از جمله استان تهران، انتقاد مردم را در پی داشته است.

قطعی سه ساعته برق در تهران بدون اعلام قبلی

تعداد زیادی از شهروندان تهرانی از قطعی های پراکنده برق در روزهای اخیر و از جمله امروز گلایه داشته اند و پاسخگو نبودن شماره مرکز فوریت های برق (۱۲۱) نیز که در بیشتر تماس ها، مردم با بوق اشغال ممتد مواجه می شوند، موجب نارضایتی مشترکان برق شده است.

در سامانه (اپلیکیشن) برق من (برق ایران) نیز که تاکنون بیش از یک میلیون مشترک خانگی آن را نصب کرده و برای اطلاع از قبوض و حتی خاموشی های خود از آن استفاده می کنند، امکان ثبت بروز خاموشی وجود دارد؛ اما در ردیف های علت بروز خاموشی و زمان رفع خاموشی، مشترکان شاهد نمایش هیچ داده ای نیستند.

طبق گزارش های مردمی، در برخی مناطق غرب استان تهران، خاموشی های امروز رکورد عبور از مرز ۳ ساعت را به ثبت رسانده و قطع شدن همزمان آب شرب در آپارتمان های چندین طبقه به علت خاموش شدن پمپ ساختمان در نبود برق، مشکلاتی را برای این دسته از شهروندان به وجود آورده است.

حتما بخوانید:  کرونای عادل؛ ابر مفسد اقتصادی هم مبتلا شد

اگرچه طبق اظهارات مدیران وزارت نیرو و توانیر، هنوز هیچ گونه نوبت بندی و خاموشی های برنامه ریزی شده در سطح کشور اجرایی نشده است اما خاموشی های مقطعی و پراکنده که افزایش یابد، مردم خاموشی های نوبت بندی شده و با اطلاع قبلی را به شرایط قطعی های غافلگیر کننده برق ترجیح می دهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *