ماجرای «مدیری» و «ثامن» ختم به خیر شد ماجرای «مدیری» و «ثامن» ختم به خیر شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ماجرای «مدیری» و «ثامن» ختم به خیر شد

ماجرای «مدیری» و «ثامن» ختم به خیر شد

خبرگزاری مهر: «در تاریخ ۹۱/۱۲/۱۴ و ۴/۷/۹۲، مؤسسه ثامن‌الحجج دو مبلغ ۱۸۰ میلیون‌تومانی و ۴۰۰ میلیون‌تومانی را به حساب «م. م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می‌کند و عنوانی که روبه‌روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. رقم هدیه‌ای که آقای «م. م» به‌عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن‌الحجج تقریبا ناچیز است.

«م. م» از مؤسسه ثامن‌الحجج یک وام دومیلیارد و ۹۰۰ میلیون‌تومانی دریافت کرده که تنها ۸۰۰ میلیون تومان آن را بازگردانده است که البته این رقم بازگشتی را از هدیه دریافتی (۵۸۰ میلیون تومان) کم کنیم، به عدد ۲۲۰ میلیون تومان می‌رسیم که در واقع از جیب «م. م» خرج شده و در مقابل دومیلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان را در حساب خود نگه داشته است.»

این چند خط بخشی از گزارش روزنامه شرق با عنوان «رد پای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن» بود، بخشی که در فضای مجازی بسیار مورد توجه قرار گرفت و فعالان این فضا به سرعت به دنبال پیدا کردن نام فرد افتادند.

پایان پرونده با عذرخواهی/آب رفته به جوی «مهران مدیری» بازمی‌گردد؟

«م. م» مجری تلویزیون که اتفاقا سلبریتی هم بود همه نگاه‌ها را به سمت مهران مدیری کشاند، فضای مجازی و رسمی پر از حرف و حدیث شد، اینکه چرا مجری یک برنامه باید چنین مبالغی را دریافت کند! حرف و حدیث زیادی پیرامون این کارگردان و بازیگر شناخته شده اتفاق افتاد، اما نکته اصلی دقیقا جایی است که روزنامه شرق این گزارش را بدون تحقیق و بررسی نهایی منتشر کرد و باعث خط‌دهی به افکار عمومی شد. گزارشی که مردم را نسبت به کاراکتر شناخته شده در تلویزیون که اتفاقا شخصیت عموما محبوبی هم هست، بدبین کرد.

حتما بخوانید:  تصاویری از سوگواری امروز خانواده شجریان

سکوت، شکایت و ویدئو

مهران مدیری مقابل این صحبت‌ها سکوت کرد و ترجیح داد از راه قانونی وارد شود. او بعد از انتشار گزارش از روزنامه شرق و یکی از پیج‌های اینستاگرامی شکایت کرد. البته ویدئویی هم از او در فضای مجازی منتشر شده که گفته بود «همیشه وقتی چیزی را بیشتر توضیح دهیم، بیشتر ضعیف هستیم. کاری را که فکر می‌کنیم درست است انجام دهیم و مطمئن باشید حقیقت هیچ‌وقت پنهان نمی‌ماند، هرچقدر هم زمان بگذرد، همه آن‌هایی که قضاوت کرده‌اند، ماجرا را می‌فهمند.»

پایان پرونده با عذرخواهی/آب رفته به جوی «مهران مدیری» بازمی‌گردد؟

از آقای مدیری عذرخواهی می‌کنیم!

در شماره امروز ۶/۶/ ۹۷روزنامه شرق در مطلبی از مهران مدیری عذرخواهی کرده و نوشته که «در تاریخ ۲۷/۴/۹۷ در گزارشی با عنوان «رد پای برخی سلبریتی‌ها در پرونده ثامن» جلسات دادگاه مؤسسه ثامن‌الحجج (ع) را بررسی کرده که در این گزارش فهرست تخلفات مؤسسه ثامن، چه در بخش ارائه تسهیلات و چه در پرداخت سودها و هزینه‌های تبلیغات براساس آنچه در جلسه هفتم دادگاه قرائت شده، اشاره شده است. در بخشی از این گزارش به تسهیلات پرداختی از سوی مؤسسه و همچنین مبالغی که تحت عنوان «هدیه» به یکی از مجریان پرداخت شده، اشاره شده که پس از بررسی بیشتر مشخص شده است مبلغ هدیه قرائت‌شده در دادگاه مربوط به آقای مهران مدیری نبوده و این اشتباه از سوی روزنامه صورت گرفته است که از این بابت از آقای مهران مدیری و همین‌طور مخاطبان روزنامه به دلیل اشتباه صورت‌گرفته صمیمانه پوزش می‌طلبیم.»

پایان پرونده با عذرخواهی/آب رفته به جوی «مهران مدیری» بازمی‌گردد؟

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *