مجید مجیدی این بار برای ایرانی‌ها هم نامه نوشت! مجید مجیدی این بار برای ایرانی‌ها هم نامه نوشت! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مجید مجیدی این بار برای ایرانی‌ها هم نامه نوشت!

مجید مجیدی این بار برای ایرانی‌ها هم نامه نوشت!

سینما دیلی: مجیدی که پیش از این با کرونازدگان چینی همدردی کرده بود، این بار برای هموطنانش هم‌ نامه نوشت تا کمی انتقادها از او کم شود.

مجید مجیدی این بار برای ایرانی‌ها هم نامه نوشت!

در نامه مجید مجیدی خطاب به پزشکان و پرستاران آمده است:

* این‌بار با کرونا، در نگاه اول سایه ترس و وحشت و نگرانی است و به ظاهر هرچه جلوتر برویم انگار این نگرانی بیشتر و بیشتر می‌شود! اما این یک روی سکه است.

* روی دیگر سکه همدلی، ایثار، فداکاری و گذشت آن هم در حد اعلای خودش، یعنی از جان خود گذشتن برای نجات یک هموطن و در خط مقدم این جبهه، جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی و همه گروه هایی که به نوعی با این عزیزان پیوند دارند.

*  دست تک تک این عزیزان را می‌بوسیم. اینها حماسه می‌آفرینند همانند رزمندگان جان بر کفی که هشت سال از خاک و ناموس کشور عزیزمان دفاع کردند. جامعه پزشکی و پرستاران و کادر درمانی امروز دوباره به این واژه‌ها جان دادند و غبارروبی کردند از واژه‌های ایثار، فداکاری و گذشت و مطمئن باشید شما عزیزان که همیشه جایگاه اجتماعی‌تان محترم بوده ولی این‌بار قلب مردم ایران را تسخیر خواهید کرد.

* شک ندارم ما مردم بزرگ ایران این مشکل را هم همانند همه مشکلات جمعی دیگر، با همدلی، همراهی و ایمان پشت سر خواهیم گذاشت و بعد از این روزها، روزهای گذر از این بیماری را در کنار هم جشن خواهیم گرفت.

کوچک همه شما، مجید مجیدی

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  ظریف به آمریکا: بیایید زندانی‌ها را تبادل کنیم

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *