محرومان احتمالی دربی؛ محرومیت از یک تا سه بازی محرومان احتمالی دربی؛ محرومیت از یک تا سه بازی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / محرومان احتمالی دربی؛ محرومیت از یک تا سه بازی

محرومان احتمالی دربی؛ محرومیت از یک تا سه بازی

خبرورزشی: یک منبع موثق و نزدیک به فدراسیون فوتبال گفت: کمیته انضباطی این فدراسیون به زودی درباره درگیری بازیکنان و اعضای دو تیم پرسپولیس و استقلال جلسه تشکیل داده و با بررسی فیلم و مدارک احکام لازم را صادر خواهند کرد.

این مقام مطلع که تمایلی به افشای نام خودش نداشت پیش بینی کرد احتمالا فرشاد فرجی و احمد موسوی دو بازیکن اخراجی سرخابی با محرومیت های یک تا ۳ جلسه ای (منهای محرومیت کارت قرمز) مواجه شوند.

همچنین وی گفت: احتمالا بهزاد غلامپور مربی گلرهای استقلال نیز به دلیل درگیری با فرشاد فرجی مدافع تیم پرسپولیس یک تا ۳ جلسه محروم خواهد شد.

محرومان احتمالی دربی؛ محرومیت از یک تا سه بازی

در حالی که فقط ثانیه هایی تا سوت پایان دربی و ثبت شکست استقلال باقیمانده بوده، نادری که از نتیجه بسیار ناراحت به نظر می رسد عصبانی شد و تکلی خطرناک روی پای میلاد سرلک رفت که مقدمات درگیری ها را نیز رقم زد.

گرچه محمدرضا اکبریان داور مسابقه بلافاصله کارت زرد را به محمد نادری نشان داد اما این تازه شروع یک جنجال بود.

محمد نادری یکی از خریدهای جنجالی استقلال در ابتدای لیگ بیستم بود. مدافع سابق پرسپولیس که اختلافاتی با یحیی گل محمدی پیدا کرده بود، با حواشی پرتعداد راهی استقلال شد و پیراهن آبی های پایتخت را برتن کرد و روز جمعه نیز با یک تکل خشن استارت درگیری میان بازیکنان و اعضای دو تیم را زد.

پس از خطای نسبتا شدید محمد نادری روی میلاد سرلک هافبک پرسپولیس، مهدی ترابی به بالاخواهی همبازی خود درآمد و ناگهان نیمکت نشینان استقلال هم وارد کارزار شدند.

حتما بخوانید:  شریعتمداری: حالا نوبت به انتقام ما رسیده است

فرشاد فرجی از آن سر زمین خودش را به بازیکنان استقلال و احمد موسوی رساند و ناگهان با بهزاد غلامپور روبرو شد.

مربی گلرهای استقلال نیز با ضربه دست به صورت فرشاد فرجی از خجالت مدافع پرسپولیس درآمد و…

لحظاتی بعد محمدرضا اکبریان سوت پایان مسابقه را به صدا درآورد در حالی که اگر دخالت و میانجیگری به موقع کریم باقری مربی پرسپولیس نبود معلوم نمی شد چه بزن بزنی در زمین راه می افتاد!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *