مردم از عدم اجرای پروتکل الحاقی خوشحال هستند مردم از عدم اجرای پروتکل الحاقی خوشحال هستند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مردم از عدم اجرای پروتکل الحاقی خوشحال هستند

مردم از عدم اجرای پروتکل الحاقی خوشحال هستند

خبرگزاری ایلنا: بیغش، نماینده شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم ایران از کار مجلس در تصویب عدم اجرای پروتکل الحاقی خوشحال هستند اما متاسفانه سخنگوی دولت امروز این طرح را خلاف قانون عنوان کردند.

محمود احمدی بیغش در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۱ آذر) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی طرح «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت حقوق ملت ایران» گفت: مجلس خاتمه اجرای پروتکل الحاقی و صیانت از حقوق مردم را تصویب کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: همه مردم ایران از کار مجلس خوشحال هستند اما متاسفانه سخنگوی دولت امروز این طرح را خلاف قانون عنوان کردند، به همکاران پیشنهاد می‌کنم از امروز قبل از ورود به صحن و ساعت زدن از دولت اجازه بگیرید!

وی ادامه داد: دولت و مجلس بر اساس قانون اساسی کار می‌کنند چرا سخنگوی دولت چنین حرفی را می زند و مجلس را نادیده می‌گیرد. تا امروز که ما به پروتکل الحاقی را عمل کردیم وضع زندگی مردم چطور بوده است؟ ترور نبوده است؟ شهید فخری‌زاده و دیگر شهدای هسته‌ای ما را در چه فضایی شهید کردند؟ مردم اگر شما را تحمل می کند از ترسشان از آقای دولت نیست بلکه از اصل شان است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: چطور مجلس را زیر سوال می بردید که نباید کار کند، شما دولت که دارید، صدا و سیما که دارید مجلس را هم که در دست بگیرید.

وی ادامه داد: جریانی در این چند سال برای مردم هزینه داشته است. ما نمایندگان به خاطر رضایت خدا شما را تحمل می‌کنیم اما مجلس یعنی ۸۵ میلیون نفر و ما توهین به آن را تحمل نمی کنیم.

حتما بخوانید:  بازگشت جذاب تام هاردی در قسمت دوم ونوم

احمدی بیغش گفت: دولت مملکت را به لبه پرتگاه کشانده است و حالا به دنبال التماس بایدن که برادر تنی ترامپ است برود. ای ساده‌لوحان! چرا فکر می‌کنید بایدن بهتر از ترامپ است. در همین مجلس با ۲۰ دقیقه تصویب کردند چه خاکی به سر مردم شد.عزت مردم را فروختند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *