مزایده کارگزاری پرسپولیس به نتیجه نرسید مزایده کارگزاری پرسپولیس به نتیجه نرسید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / مزایده کارگزاری پرسپولیس به نتیجه نرسید

مزایده کارگزاری پرسپولیس به نتیجه نرسید

ایلنا: مزایده کارگزاری باشگاه پرسپولیس که انجام آن از خواسته‌های هواداران بود، انجام شد ولی در پایان مهلت قانونی، قیمت‌های پیشنهادی، نظر باشگاه پرسپولیس را تامین نکرد. به این ترتیب باشگاه بعد از طی مراحل قانونی ترک تشریفات، اقدام برای مذاکره مستقیم را آغاز می‌کند. این در حالی است که در این مدت کسب درآمد از فضاهای موجود انجام شد.

مزایده کارگزاری پرسپولیس به نتیجه نرسید

به گزارش رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، بر اساس ملزومات قانونی و همچنین خواسته هواداران مبنی بر انتخاب کارگزار و اسپانسر از طریق مزایده، نسبت به انجام این کار اقدام کرد. در مهلت تعیین شده، تعدادی از شرکت‌ها نسبت به دریافت پاکت، جهت شرکت در مزایده اقدام کردند. ارایه پیشنهاد و تقدیم پاکت تا ساعت ۱۹ روز هشتم آبان به پایان رسید اما ارقام پیشنهادی نظر باشگاه را تامین نکرد. این بررسی طی روزهای نهم و دهم آبان انجام و تصمیم نهایی اخذ شد. به این ترتیب اعلام می‌شود مزایده کارگزاری پرسپولیس برنده نداشت.

باشگاه پرسپولیس با طی مراحل قانونی ترک تشریفات، انتخاب کارگزار یا اسپانسر خود را از طریق مذاکرات مستقیم انجام خواهد داد.

برای این منظور شرکت‌هایی به عنوان طرف مذاکره در نظر گرفته شده‌اند، ضمن آن که افراد حقیقی و حقوقی که فکر می‌کنند می‌توانند نظر باشگاه را جلب کنند برای این منظور شانس خواهند داشت.

در این ارتباط به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، در این مدت که مزایده جریان داشت، باشگاه زمان را از دست نداد. چنان‌که مشاهده شد در این زمان نسبت به کسب درآمد از فضاهای موجود در حوزه اسپانسرینگ و تجارت الکترونیک اقدام گردید.

حتما بخوانید:  تنهاییِ کشنده یک حسین میثاقی در میان جمع

همچنین در صورت واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها، باشگاه پرسپولیس این آمادگی را دارد که تبلیغات را انجام دهد و درآمدزایی نماید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *