موحدی کرمانی: آقای ترامپ! هر چه می خواهی تحریم کن، نتیجه این کار، رسوایی خودت است موحدی کرمانی: آقای ترامپ! هر چه می خواهی تحریم کن، نتیجه این کار، رسوایی خودت است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / موحدی کرمانی: آقای ترامپ! هر چه می خواهی تحریم کن، نتیجه این کار، رسوایی خودت است

موحدی کرمانی: آقای ترامپ! هر چه می خواهی تحریم کن، نتیجه این کار، رسوایی خودت است

خبرگزاری مهر: آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی خطیب موقت نماز جمعه امروز تهران خطیب نماز جمعه تهران  خطاب به رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: حضرت زینب به یزید فرمودند که هر چه می توانی در جسارت و ضربه زدن به ما تلاش کن اما بدان زورت به خدا نمی رسد؛ من هم به آقای ترامپ می گویم: شما هم هر چه می خواهی تحریم کن اما بدان که نتیجه تحریم ها، رسوایی خودت است. 

وی افزود: فکر می کنم جهان اسلام که علمدارش ایران انقلابی است با حمله ای گسترده از سوی دشمنان رو به رو شده است؛ همگی دست به دست هم داده اند با رهبری آمریکا این انقلاب را نابود کنند.

موحدی کرمانی گفت: دشمنان ایران را بلعیده بودند، این ها با انقلاب و اسلام دشمن اند و باید این دشمنی را شناخت. آن ها با ما دشمنی می کنند؛ مبادا گولمان بزنند.

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: دشمنان از جمیع امکانات خود برای لِه کردن ما استفاده می کنند؛ ابزاری که آن ها فراهم کرده اند، فراوان است و خوشبختانه رهبری هر بار سخنان بیدارکننده به مردم و مسئولان می فرمایند.

وی اضافه کرد: من در مقام احصاء توطئه های دشمنان به ویژه آمریکا، اسرائیل و عربستان نیستم چون قابل احصا نیست؛ کم توطئه و خیانت نکرده اند. شما دیدید هزاران بچه را از مادرانشان جدا کردند؛ مادرها و بچه ها ناله می کردند.

موحدی کرمانی گفت: آمریکا از هیچ جنایتی فروگذاری نمی کند. ماهیت آمریکا، ظلم و ستم و جنایت است. این قلدر به میدان آمده و انشاالله علیِ زمانه ما، همانطور که حضرت علی به جنگ رفت و عمربن ابدود را نابود کرد، به میدان بیاید و آمریکا را نابود کند.

حتما بخوانید:  رسول خادم به روحانی نامه نوشت

وی تصریح کرد: اشکال اصلی ستمگران این است که راه را گم کرده اند؛ هم کر و هم کور هستند؛ نه می بینند و نه می فهمند. نصایحی که قرآن می کند، این ها اصلا به قرآن اعتقادی ندارند.

موحدی کرمانی اضافه کرد: این ها فکر می کنند دنیا دست آن هاست. می گویند ما می توانیم مخالفین خود را سرکوب کنیم و آنقدر خون ریزی کنیم که قدرت یگانه شویم. قرآن می گوید مگر ما دنیا را به این ها داده ایم؟ خداوند مدبر است. خدا می خواهد ظالمین را نابود کند البته به دست ما.

وی افزود: خداوند حکیم است و سرنوشت نظام هستی را که به دست باطل نداده است. نظام متقن هستی، بازیچه اهل باطل نیست. اهل باطل منتظر باشند لحظه ای را که حقیقت به آنها حمله و نابودشان می کند.

موحدی کرمانی ادامه داد: دنیا به یک باره چشم باز می کند و می بیند که اثری از باطل وجود ندارد. اتفاقا این نابودی به دست خود آنهاست؛ با همان ابزاری که فکر می کنند پیروز می شوند، نابود خواهند شد. خدا به ظالم مهلت می دهد تا شاید توبه کند اما او به عکس از این مهلت ها سوءاستفاده می کند.

وی تاکید کرد: دست به کشتار و آدم کشی می زنند؛ به یمن و فلسطین و مظلومین حمله می کنند به امید اینکه حکومت شان باقی بماند در حالی که با همین ظلم حکومت شان نابود می شود. البته این اتفاق مزدی است که خداوند به انسان های مقاوم می دهد.

موحدی کرمانی گفت: خدا می گوید اگر شرایط عادی برای نجات شما ممکن نیست، ما از طریق معجزه دشمنان شما را نابود می کنیم. دستی در پس پرده برای مسلمین، عزت و برای مستکبرین، نابودی را تدبیر می کند.

حتما بخوانید:  راهکار رئیس انجمن دیابت برای کمبود انسولین

وی با اشاره به نامه تعدادی از چهره ها به مسئولین برای مذاکره مستقیم با آمریکا اضافه کرد: افرادی که هنوز می گویید شاید با مذاکره با آمریکا بشود مشکلات را حل کرد، آیات قرآن را بشنوید. باید از آمریکا با تمام وجود متنفر و منزجر بود. آمریکا جز ظلم و ستم، کاری نکرده است. آمریکا به هیچ کدام از وعده های خود عمل نکرده و مدام در پی منافع خود است.

موحدی کرمانی ادامه داد: اگر روحیه انزجار از طاغوت و آمریکا و عیادی اش در ما باشد، خدا به داد ما خواهد رسید. حساب ظواهر را هم نکنید؛ مگر خداوند قوم موسی را چگونه نجات داد؟ مگر در جریان طبس خداوند این ها را چگونه نابود کرد؟ اگر با خدا باشیم، غم نداریم.

خطیب نماز جمعه تهران خطاب به رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: حضرت زینب به یزید فرمودند که هر چه می توانی در جسارت و ضربه زدن به ما تلاش کن اما بدان زورت به خدا نمی رسد؛ من هم به آقای ترامپ می گویم: شما هم هر چه می خواهی تحریم کن اما بدان که نتیجه تحریم ها، رسوایی خودت است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *