نماینده اردبیل: مردم جز نان، چیزی ندارند بخورند نماینده اردبیل: مردم جز نان، چیزی ندارند بخورند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / نماینده اردبیل: مردم جز نان، چیزی ندارند بخورند

نماینده اردبیل: مردم جز نان، چیزی ندارند بخورند

تسنیم: نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: متأسفانه در طول چندین سال گذشته برنامه‌های دولت دارای طرح‌های اقتصاد مقاومتی نبوده با توجه به وضعیت کنونی خروجی مناسب و مورد انتظار در این زمینه به دست نیامده که نتیجه آن ناامیدی در بین مردم است.

نماینده اردبیل: مردم جز نان چیزی برای خوردن ندارند

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی، نماینده اردبیل:

* (با اشاره به این که اهمیت به استفاده از توان داخلی زمینه‌بخش حل بسیاری از مشکلات خارج از کشور است): با توجه به وضعیت کنونی خروجی مناسب و مورد انتظار در این زمینه به دست نیامده که نتیجه آن ناامیدی در بین مردم است.

* علاوه بر تحریم، خودتحریمی هم در کشور مشهود است در حالی که نیاز است در راستای حل مشکلات موجود عملاً برنامه و تدابیر اساسی اتخاذ شود تا بتوانیم از فعالیت سوداگران و دلالان تا حد امکان بکاهیم.

* نوسانات اخیر در بازار ارز و سکه نشان از بی‌ثباتی وضعیت اقتصادی است که در این زمینه نیاز است استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان مورد توجه واقع شود و با همکاری اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان برای پیشرفت و توسعه کشورمان برنامه‌های اساسی بیندیشیم.

 * انتظار می‌رود دولت در ارتباط با وضعیت گرانی و کمرشکن مردم پاسخگو باشد چرا که بسیاری از مردم جز نان و پنیر چیزی برای صرف غذا ندارند و این یک معضل جدی است.

* همکاری دولت با مردم تنها راهکار اساسی برای حل بسیاری از مشکلات است و در این زمینه نیاز است با اتخاذ تصمیمات مناسب و اساسی برنامه‌های مناسبی را پیاده‌سازی کنیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  حدادعادل: دست‌بوسیِ فرح، دروغ محض است

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *