هتک حرمت مجدد مأموران گرجستان به زنان ایرانی هتک حرمت مجدد مأموران گرجستان به زنان ایرانی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / هتک حرمت مجدد مأموران گرجستان به زنان ایرانی

هتک حرمت مجدد مأموران گرجستان به زنان ایرانی

خبرگزاری فارس: حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: روز گذشته و پیش از پرواز شماره ۷۲۲۴ ساعت ۷:۴۵ صبح تفلیس به اصفهان، مأموران این فرودگاه اقدام به هتک حرمت زنان مسافر ایرانی که با این پرواز عازم ایران بودند کردند.

وی افزود: مأموران فرودگاه تفلیس پیش از سوار شدن مسافران به هواپیما از مسافران زن ایرانی را مجبور کردند تا روسری، شال و مانتوی خود را بیرون آورده و با این حالت و در جلوی دید دیگران از داخل گیت رد و بعد سوار هواپیما شوند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این اقدام مأموران تلفیس در قبال زنان ایرانی در حالی است که مسافران زن دیگر کشورها بدون اینکه مورد مزاحمت آنها برای بیرون آوردن لباس قرار گیرند، بدون هیچ مسئله‌ای سوار به هواپیما شدند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه با جدیت این موضوع را پیگیری کند و از دولت گرجستان در این باره توضیح بخواهد.

وی در پایان گفت: لازم است تا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز به این موضوع ورود کرده و مسئله را با جدید مورد رسیدگی قرار دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  رئیسی: مردم ناامید نباشند؛ آینده درخشان است

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. احتمالا به تلافی اینکه زنان کشور خودشان اگر بخواهند به ایران بیایند از همان فرودگاه باید حجاب اسلامی داشته باشند خواستند بگویند شما هم مثل خودتان در کشور ما باید تابع قوانین کشور ما باشید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *