واکنش‌ها به سخنان دختر هاشمی؛ همه علیه فائزه واکنش‌ها به سخنان دختر هاشمی؛ همه علیه فائزه | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش‌ها به سخنان دختر هاشمی؛ همه علیه فائزه

واکنش‌ها به سخنان دختر هاشمی؛ همه علیه فائزه

برترین‌ها: فائزه هاشمی گفته بود که آرزوی او و گروهی از مردم ایران، پیروزی ترامپ بوده، واکنش‌ها اما غالبا علیه او بوده است.

واکنش‌ها به سخنان دختر هاشمی؛ همه علیه فائزه

* محسن هاشمی که به تعبیر تحلیلگران سیاسی می‌خواهد خانواده را کنترل کند و بر این باور است که فائزه خیلی تند شده در نامه‌ای سرگشاده به خواهرش نوشت: دلیل نمی‌شود که به رئیس‌جمهور کشور بیگانه امید ببندی و دم از استقلال بزنی! لذا از تو صمیمانه تقاضا دارم صحبت‌های خود را اصلاح و از این موضع عذرخواهی کنی.

* حسن شجاعی علی‌آبادی، نماینده ابهر در مجلس واکنش تندی به سخنان اخیر فائزه هاشمی نشان داد و در توئیتی او را کنیز داعش خطاب کرد.

* روزنامه کیهان هم فائزه هاشمی را «وقیح» خواند و نوشت: این نکته و سوال نیز قابل تامل است که فائزه هاشمی جز انتساب به پدر مرحوم خود کیست و چیست و اگر فرزند مرحوم هاشمی نبود، چه جایگاهی داشت که اینچنین زبان به جسارت و وقاحت بگشاید.

* میثم مطیعی، مداح و مدرس دانشگاه امام صادق به شدت از صحبت های فائزه هاشمی انتقاد کرد و در توئیتی نوشت: طرف گفته «آقای سلیمانی» وقتی می‌خواست به جریان سوریه ورود کنه، با بابا مشورت کرد و بابا گفت «نرو» اگر قرار بود حاج قاسم به حرف «بابایی» شما گوش بده، به جای اینکه امنیت رو برای مردمش به ارمغان بیاره و در آغوش امام حسین شهید بشه، باید با باباجون شما در استخر بالاشهر ازدنیا می‌رفت!

* برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی با اعتراض و حمله شدید لفظی به دختر هاشمی رفسنجانی به خاطر ابراز تمایلش به رأی‌آوردن ترامپ در جهت تغییر برخی سیاست های ایران  به او لقب «شکم سیر» را دادند!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اجاره ۵۰ هزار تومانی کارت ملی برای خرید ارز

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *