واکنش شفر به جذب منشا: نمی‌بینمش! واکنش شفر به جذب منشا: نمی‌بینمش! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش شفر به جذب منشا: نمی‌بینمش!

واکنش شفر به جذب منشا: نمی‌بینمش!

خبرآنلاین: وینفرد شفر در پایان دیدار دوستانه استقلال، گفت: از حریفمان بابت برگزاری این بازی تشکر می‌کنم. برگزاری بازی دوستانه راحت نبود. زمین خیلی خوب نبود. نمی‌دانم چرا در ایران خیلی زمین تمرین خوب نیست. این برای هواداران و بازیکنان بهتر است چون می‌توانند بازی را بهتر ببینند.

وی افزود: بازیکنان ملی‌پوش ما بازگشتند و امروز هم دو نفر از آنها بازی کردند. باید از الان خودمان را برای دیدار مقابل پیکان آماده کنیم.

سرمربی استقلال در رابطه با شرایط پژمان منتظری، ووریا غفوری و روزبه چشمی خاطرنشان کرد: آنها در اردوهای تیم ملی شرایط خوبی داشتند و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشتند. این بازیکنان چون فکر می‌کردند تیم ملی قهرمان می‌شود، الان بابت حذف ناراحت هستند و باید با آنها صحبت کنیم تا تمرکزشان را به باشگاه بازگردانیم و به دنبال موفقیت در تیم خودشان باشند.

شفر در مورد شرایط خسرو حیدری و علی کریمی گفت: امیدوارم آنها خیلی سریع بازگردند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه استقلال در دو بازی دوستانه شرایط چندان خوبی نداشته به نظر می‌رسد اینکه کاملا آماده نیست و آیا با این مسئله موافق است، اظهار داشت: به شما تبریک می‌گویم. آیا مربی هستید؟ شرایطمان خوب است. دو ـ سه بازیکن جدید و چند مهره جوان جذب کردیم. بعد از این بازی‌های دوستانه باید اسامی را در نظر بگیریم و نفرات مدنظرمان را مشخص کنیم.

سرمربی استقلال بعد از سوال در مورد اینکه گفته می‌شود توافقاتی با منشا صورت گرفته است، با حرکاتی عجیب سر خود را به این طرف و آن طرف می‌چرخاند و منشا را صدا می‌زد. او سپس به خبرنگاران اعلام کرد نمی‌دانم. منشا را اینجا نمی‌بینم.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اصولگرایان علیه جهانگیری؛ از تمسخر تا تهدید

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *