واکنش طراح پوشش فیروزه‌ای به یک انتخاب جنجالی واکنش طراح پوشش فیروزه‌ای به یک انتخاب جنجالی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش طراح پوشش فیروزه‌ای به یک انتخاب جنجالی

واکنش طراح پوشش فیروزه‌ای به یک انتخاب جنجالی

طراح لباس کاروان ایران به انتخاب رسمی این لباس برای رژه کاروان ایران در افتتاحیه المپیک واکنش نشان داد. 

پیش از این در حالی‌که طراح طرح انتخاب شده فیروزه‌ای رنگ ایران که با انتقادات بسیاری در فضای‌مجازی مواجه شد، این موضوع را ناشی از سوتفاهم، عملکرد ضعیف عکاسان و عدم برنامه‌ریزی برای رونمایی و … دانسته بود.

دیروز خبرگزاری مهر در گزارشی با رد اظهارنظر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک که اعلام کرده بود ورزشکاران با ست ورزشی در مراسم رژه شرکت می‌کنند، اعلام کرده پوشش بانوان ورزشکار در مراسم افتتاحیه براساس طراحی‌های جدید و نمونه‌دوزی‌های انجام شده با تغییراتی مواجه شده و این لباس‌ها که به رنگ سورمه‌ای و سفید و مزین به پرچم ایران است، به محل مسابقات ارسال شده تا در صورت تایید اعضای کادر سرپرستی، ورزشکاران زن دوباره آن را بر تن کنند.

مهنوش تیمورزاده در اینستاگرام نوشت:

«در کشاکش قربانی کردن اسماعیل به دست پدر، و باور به اینکه با بریدن از این، آن موعود قدسی را خواهی یافت، و اتکا به ایمانی که به حسن نیت خویش -علیرغم هر سوءظنی- داشتیم، سرانجام به این فرجام خوش رسیدیم…این اجر کسانی است که معامله با باریتعالی را بر مبادله با هر بنده دیگر ارجح میدانند.

صمیمانه به همه عزیزانی که لحظه لحظه همراهمان بودند، و قطره قطره امیدمان دادند که هرگز نشکنیم، که هرگز شکست را نپذیریم، و تا آخرین نفس به حقانیتمان پایدار بمانیم، احقاق حق، طلیعه افتخار، انتخاب مجدد لباس رسمی کاروان ورزشکاران سرافراز میهمان ایران را تبریک میگوییم.»

واکنش طراح پوشش فیروزه‌ای به یک انتخاب جنجالی

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تأکید بولتون و نتانیاهو بر همکاری برای مهار ایران

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *