واکنش یاسر جبرائیلی به پست جنجالی‌اش واکنش یاسر جبرائیلی به پست جنجالی‌اش | آوتاف
خانه / اخبار داغ / واکنش یاسر جبرائیلی به پست جنجالی‌اش

واکنش یاسر جبرائیلی به پست جنجالی‌اش

برترین‌ها: انتشار یک پست عجیب از یاسر جبرائیلی که تلاش کرده دینداریِ خودش و خانواده‌اش را تبلیغ کند در روزهای گذشته حواشی بسیاری داشته، جبرائیلی خواسته از همزمانی وقت اذان با تکرار سریال ساختمان پزشکان انتقاد کند اما روندی که خودش در آن پست جنجالی توضیح داده در واقع نشان از یک رانت دارد.

واکنش یاسر جبرائیلی به پست جنجالی‌اش

در این رابطه لینک‌های زیر را بخوانید: 

ژن خوب باعث جابجایی زمان پخش یک سریال شد

همه‌ی ما دوست داریم پسر شما باشیم آقا یاسر

کنایه جنجالی مجری سیما به فرزند یاسر جبرائیلی

حالا وی به انتقادات بابت این پست اینستاگرامی خود واکنش نشان داد و نوشت: 

رهبر حکیم انقلاب اسلامی خطاب به مسئولان سازمان صدا و سیما(۱۳۷۰.۱۲.۱۳): یک نکته هم مربوط به زمان پخش اذان صبح در روزهای مختلف سال است. چون زمان پخش اذان صبح در همه ایام سال یکسان نیست، شما ملاک زمانی را برنامه «شیرخدا»(یک برنامه ورزشی) قرار داده‌اید.

یعنی قبل از ساعت ۶ باید ضرب «شیرخدا» زده بشود. اگر از نظر زمانی طوری شد که اذان یک ساعت با برنامه «شیرخدا» فاصله داشت، اذان و دعا را به صورت مفصل می‌گذارید.

اما در ایام زمستان – که اذان نزدیک همان ساعت ۶ است – زمان پخش اذان را کوتاه می‌کنید و دعا نمی‌گذارید و همان برنامه «شیرخدا» را پخش می‌کنید! در جمهوری اسلامی برنامه «شیرخدا» ملاک نیست.

پ.ن: اینکه انسان در یک مسیر، چاله‌ای را ببیند و درخواست کند که آن چاله پر شود، معنی‌اش این نیست که می‌خواهد جاده‌ها وفق میلش ساخته شوند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  هشتگ توئیتری علیه فرهاد مجیدی داغ شد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *