پایان رسمیِ همکاری استقلال با استراماچونی پایان رسمیِ همکاری استقلال با استراماچونی | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پایان رسمیِ همکاری استقلال با استراماچونی

پایان رسمیِ همکاری استقلال با استراماچونی

برترین‌ها: باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه‌ای رسماً از قطع و پایان همکاری با آندره‌آ استراماچونی خبر داد.

این اطلاعیه بی‌کم و کاست در زیر می‌آید:

اطلاعیه استقلال: قطع و پایان همکاری با استراماچونی

«بیش از سه هفته است که آقای استراماچونی باشگاه استقلال را ترک کرده و اکنون قطع همکاری ایشان طبق اسناد و شواهد موجود برای این باشگاه مسجل شده است.

ایشان از ابتداى ترک تهران بار‌ها اعلام کرده بود که بلافاصله پس از دریافت مطالباتش به کار خود باز می‌گردد، اما متأسفانه بعد از پرداخت مطالبات مربوطه از مسیر موردنظر و مورد تأیید ایشان در ایتالیا مجدداً در ۱۱ بند خواسته‌هاى جدیدى مطرح شد که پذیرش برخى از آن‌ها مغایر با قرارداد منعقده بود. به همین دلایل هفته گذشته در چنین روزی باشگاه استقلال این موضوع را مختومه اعلام کرد، اما با نهایت حسن نیت و برای آخرین بار و به اصرار هواداران و دعوت مدیربرنامه‌های ایشان جهت مذاکره مجدد، هیئت سه نفره ایرانی متشکل از آقاى دکتر خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه و آقایان رحمان رضایى و علی خطیر همراه یک وکیل سوئیسی در قطر با آقاى ماتزیلى، وکیل آقای استراماچونی به مذاکره پرداختند که در کمال ناباوری مورد تکذیب ایشان قرار گرفته که این یک بی‌اخلاقی بزرگ است.

بیشتر بخوانید

به بهانه اظهارات عجیب و دقیقه نودی سرمربی ایتالیایی/ چرا استراماچونی در روز‌های گذشته تکذیب نکرده بود؟

باشگاه استقلال از ابتدای همکاری با ایشان، رفتار‌های غیرحرفه‌اى و غیرمؤدبانه را تحمل کرده است که شدت این بی‌احترامی‌ها در سه هفته گذشته و در جریان مذاکرات به اوج خود رسیده بود.

متأسفانه شیوه رفتاری به گونه‌ای است که مدام باید برای اثبات ادعا‌های کذب، اسنادی ارائه شود که احتمال دارد منجر به دردسر‌های حقوقی برای باشگاه استقلال شود و طرف مقابل نسبت به این موضوع آگاه است! به همین دلیل ضمن اعلام پایان همکارى با آقای استراماچونى و تأکید بر اینکه باشگاه استقلال دیگر به شرایط سه هفته گذشته بازنخواهد گشت، به اطلاع هواداران عزیز می‌رسانیم که در اسرع وقت سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال معرفی خواهد شد.

حتما بخوانید:  آقای روحانی، ديگر دیر شده است

[خلاصه مذاکرات دوحه: مذاکرات شفاهی و مکتوب ساعت ۲۴ روز چهارشنبه به پایان رسید. پیش از این در سه روز گذشته باشگاه منتظر پاسخ نهایی طرف مقابل بود که پاسخ مثبتی دریافت نشد. باشگاه پذیرفته بود که پول نیم‌فصل دوم استراماچونی را در اقساط کمتر پرداخت کند و بودجه نقل‌وانتقالات و سایر شروط نیز به توافق وکلای طرفین رسیده بود.]».

گفته می‌شود دراگان، اسکوچیچ، مجیدی، نکونام و یک گزینه ایتالیایی که فتح‌الله‌زاده با او مذاکره کرده است، گزینه‌های جانشینی هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *