پرسپولیسِ گل‌محمدی حریف الدحیل نشد پرسپولیسِ گل‌محمدی حریف الدحیل نشد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیسِ گل‌محمدی حریف الدحیل نشد

پرسپولیسِ گل‌محمدی حریف الدحیل نشد

خبرگزاری تسنیم: پرسپولیس یکی دیگر از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ امروز (سه‌شنبه) در اولین بازی خود در گروه C این رقابت‌ها در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه دوحه به مصاف الدحیل رفت که این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم قدرتمند قطری به پایان رسید. ماریو مانژوکیچ (۵) و ادمیلسون جونیور (۱۲) گل‌های نماینده قطر را در این مسابقه به ثمر رساندند.

ترکیب الدحیل: کلود امین لکومته، مهدی بن عطیه، محمد موسی، احمد یاسر، هان کوانگ سونگ (۸۳ خالد محمد)، ادمیلسون جونیور، ماریو مانژوکیچ، سلطان البرک، المعز علی (۸۵ علی حسن یحیی)، عاصم مادیبو، کریم بوضیاف.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، محمد نادری، محسن ربیع‌خواه (۸۱ امید عالیشاه)، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی (کریستین اوساگونا)، وحید امیری و علی علیپور (آنتونی استوکس).

نیمه اول

دقیقه ۵: ارسال الموعز علی از سمت راست محوطه جریمه پرسپولیس در میان غفلت مدافعان پرسپولیس به مانژوکیچ رسید و او با یک ضربه سر آرام و دقیق دروازه بیرانوند را باز کرد. در این صحنه مدافعان پرسپولیس و بیرانوند اعتقاد داشتند المعزعلی توپ را از بیرون زمین ارسال کرده و اعتراض آن‌ها بی فایده بود.

دقیقه ۹: ارسال رسن روی ضربه ایستگاهی از جناح چپ می‌رفت با ضربه سر نادری به گل تساوی پرسپولیس تبدیل شود که لکومته با یک شیرجه عالی توپ را برگرداند و شجاع نتوانست از توپ برگشتی استفاده خوبی کند.

دقیقه ۱۲: دفع اشتباه ترابی با ضربه سر باعث شد توپ پشت محوطه جریمه پرسپولیس زیر پای سونگ بیفتد و او با یک پاس در عمق جونیور را صاحب موقعیت گلزنی کرد و ضربه دقیق او از زاویه بسته بیرانوند در درون دروازه این دروازه‌بان قرار گرفت.

حتما بخوانید:  خیابان‌خوابیِ برخی ایرانی‌ها در استانبول و لندن

دقیقه ۱۵: شوت محکم ترابی در حالت خطرناک از کنار تیرک عمودی دروازه الدحیل راهی اوت شد.

دقیقه ۳۷: پاس بلند شیری پشت مدافعان الدحیل به علیپور رسید و تکل به موقع بن عطیه اجازه نداد مهاجم پرسپولیس ضربه نهایی خود را بزند. هر چند داور در این صحنه خطای هند علیپور را گرفت.

دقیقه ۴۲: عاصم مادیبو اولین کارت زرد بازی را دریافت کرد.

نیمه دوم

دقیقه ۵۷: شوت نه چندان محکم ادمیلسون در دستان بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه ۶۰: علیپور درون محوطه جریمه الدحیل توسط مدافع الدحیل سرنگون شد، اما داور اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۶۱: ضربه سر اوساگونا روی ارسال نادری در دستان دروازه‌بان الدحیل جای گرفت.

دقیقه ۷۱: ارسال تند و تیز امیری با ضربه سر استوکس همراه شد که توپ از کنار دروازه الدحیل راهی اوت شد.

دقیقه ۷۳: داور این بار به احمد یاسر کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۷۴: ضربه ایستگاهی المعز علی از کنار دروزاه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۸۲: مانژوکیچ از داور کارت زرد دریافت کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *