پرسپولیسی‌ها سیاهپوشِ میناوند می‌شوند پرسپولیسی‌ها سیاهپوشِ میناوند می‌شوند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیسی‌ها سیاهپوشِ میناوند می‌شوند

پرسپولیسی‌ها سیاهپوشِ میناوند می‌شوند

خبرورزشی: پرسپولیس در دیدار برابر ماشین سازی مشکی می پوشد.

این اتفاق به درخواست هواداران و البته خواست باشگاه صورت گرفته است.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: برای تکریم میناوند، طرح انتخاب پیراهن مشکی برای دیدار روز شنبه مقابل ماشین‌سازی که خواسته هواداران پرسپولیس است را در دستور کار قرار دادیم.

پرسپولیسی‌ها سیاهپوشِ میناوند می‌شوند

 درگذشت مهرداد میناوند پیشکسوت دوست‌داشتنی فوتبال ایران، اندوه بی‌پایانی برای مردم کشورمان ساخت.

ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با اشاره به فقدان میناوند گفت: یک الگوی فوتبالی ،دوست عزیز، پیشکسوت محترم و پرسپولیسی متعصب را از دست دادیم و عزدار مهرداد میناوند هستیم. نمی‌دانیم با چه واژه‌هایی می‌توانیم این غم بزرگ را تعریف کنیم. مهرداد همیشه نزدیک به باشگاه بود و به معنای بهتر، همواره حامی و هدایت‌گر بازیکنان. بهترین مشاوره‌ها را به ما می‌داد چون هم کاربلد بود و هم عاشق.

وی ادامه داد: فقدان مهرداد اتفاقی نیست به بتوانیم به راحتی در موردش صحبت کنیم. باید بار دیگر به هواداران فوتبال در ایران تسلیت بگوییم زیرا یک ستاره واقعی را از دست دادیم. قلب مهربان میناوند خیلی زود از تپیدن بازماند و همه ما را تنها گذاشت. خانواده مهرداد به خصوص مادر و همسرش روزهای بسیار سختی را سپری کردند و جا دارد به آنها و سایر اعضای خانواده محترم میناوند، این مصیبت را تسلیت بگوییم. از درگاه ایزد منان برای مهرداد طلب مغفرت داریم.

شکوری همچنین گفت: همه عوامل تیم و باشگاه، از هیئت مدیره تا کارمندان، خود را صاحب این غم بزرگ می‌دانند. به همین علت و برای تکریم میناوند، طرح انتخاب پیراهن مشکی برای دیدار روز شنبه مقابل ماشین‌سازی که خواسته هواداران پرسپولیس است را در دستور کار قرار دادیم.

حتما بخوانید:  شعار هواداران استقلال علیه آذری‌جهرمی

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس در نهایت افزود: طراحی پیراهن مشکی که پیراهن سوم پرسپولیس به شمار می‌آید به پایان رسیده است و بازیکنان با پیراهن مشکی و با نام میناوند عزیز وارد بازی خواهند شد. با این کار تلاش کردیم تا به مهرداد میناوند ادای دین شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *