پرسپولیس با ۳ گل به کورس قهرمانی بازگشت پرسپولیس با ۳ گل به کورس قهرمانی بازگشت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیس با ۳ گل به کورس قهرمانی بازگشت

پرسپولیس با ۳ گل به کورس قهرمانی بازگشت

خبرگزاری تسنیم: در آخرین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولاد شهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر به سود شاگردان کالدرون به پایان رسید. گل‌های پرسپولیس را مهدی ترابی (۱۴ -پنالتی و ۶۵) و علی علیپور (۵۸) به ثمر رساندند.

ترکیب ذوب‌آهن: معراج اسماعیلی، محمد نژدادمهدی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر (۷۸ – علیرضا منظمی)، دانیال اسماعیلی‌فر (۵۹ – محمدرضا خلعتبری)، ماکائولی کریسانتونس، مسعود ابراهیم‌زاده، ارسلان مطهری و مهدی مهدی‌پور.

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی (۸۶ – محسن کنعانی‌زادگان)، بشار رسن، مهدی ترابی (۸۳ -کمال کامیابی‌نیا)، وحید امیری (۸۲ – محمد نادری) و علی علیپور.

نیمه اول

دقیقه ۱۴: علی علیپور در فرصت تک به تک با اسماعیلی بعد از دریبل او با خطای این دروازه‌بان متوقف شد تا داور اعلام خطای پنالتی کند.

دقیقه ۱۶: مهدی ترابی موفق شد پنالتی را تبدیل به گل کند.

دقیقه ۲۵: اولین خطر ذوب‌آهن روی دروازه پرسپولیس روی شوت مطهری از پشت محوطه جریمه سرخپوشان ایجاد شد که رادوشویچ این توپ را مهار کرد.

دقیقه ۳۵: شوت رو پا و سرکش وحید امیری می‌رفت به یک گل زیبا تبدیل شود که تیر عمودی دروازه ذوب‌آهن این اجازه را نداد.

دقیقه ۳۶: داور به ماکائولی کریسانتونس کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۳۹: کریسانتونس از بین حسینی و خلیل‌زاده در داخل محوطه جریمه پرسپولیس توپ را به ضربه‌ای زمینی به سوی دروازه رادوشویچ شلیک کرد که این درواز‌ه‌بان با عکس العمل به موقع مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

حتما بخوانید:  طالبان به وزیر خارجه چین، تریاک ناب هدیه داد!

دقیقه ۴۴: ضد حمله خطرناک پرسپولیس و همکاری خوب مهاجمان و هافبک‌های این تیم در نهایت با ضربه علیپور همراه بود تا فقط کرنر نصیب سرخپوشان در این حمله شود.

دقیقه ۱+۴۵: داور به احمد نوراللهی کارت زرد داد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: ذوب آهن می‌رفت به گل تساوی برسد که ضربه بازیکن این تیم از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه رادوشویچ راهی اوت شد.

دقیقه ۴۷: پاس خوب علیپور به امیری در محوطه جریمه ذوب آهن با ضربه این بازیکن همراه شد، اما محمدی توپ را قبل رسیدن به دروازه تیمش راهی کرنر کرد.

دقیقه ۵۸: پاس در عمق عالی امیری در پشت محوطه جریمه و در پشت مدافعان ذوب‌آهن به علیپور رسید و این بازیکن هم با یک دید خوب و ضربه‌ای دقیق توپ را دور از دستان اسماعیلی به گل دوم تیمش تبدیل کرد.

دقیقه ۶۱: کرنر ارسالی ذوب‌آهن می‌رفت با ضربه سر مطهری به گل تبدیل شود که رادوشویچ به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۶۵: این بار نوراللهی با یک پاس در عمق ترابی را با اسماعیلی تک به تک کرد و این بازیکن همانند علیپور توپ را با ضربه‌ای دقیق و زمینی در گوشه دروازه ذوب‌آهن جای داد.

دقیقه ۷۶: بشار رسن روی پاس خوب انصاری در پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن صاحب موقعیت خوب گلزنی شد و ضربه چیپش به تیر دروازه این تیم برخورد کرد.

دقیقه ۱+۹۰: داور به محمدرضا خلعتبری کارت زرد نشان داد.

به گزارش تسنیم پرسپولیس با این پیروزی ۲۳ امتیازی شد و با یک بازی کمتر در رده چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفت. این نتیجه شرایط منصوریان را هم به خطر انداخت و جایگاه وی متزلزل‌تر از گذشته شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *