پرسپولیس در جام شهدا سوم شد پرسپولیس در جام شهدا سوم شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

خبرگزاری ایسنا:‌ پرسپولیس با زدن چهار گل، نیروی زمینی را در دیدار رده بندی جام شهدا شکست داد.

پرسپولیس و نیروی زمینی ارتش در بازی رده بندی جام شهدا به میدان رفتند که این دیدار با پیروزی قاطع و چهار بر صفر پرسپولیس خاتمه یافت.

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

فرشاد احمدزاده (۲۴)، علی علیپور (۵۳ )و مهدی ترابی (۵۸) و امیر روستایی (۸۵) برای پرسپولیس گل زدند.

وحید امیری با کارت زرد داور جریمه شد.

نیمه نخست

پرسپولیس و نیروی زمینی بازی را خیلی هجومی آغاز کردند. در دقیقه ۳ مهاجم نیروی زمینی در موقعیت تک به تک با رادوشوویچ توپ را به دستان این دروازه‌بان زد و او در دو مرحله توپ را کنترل کرد اما در ضد حمله پرسپولیس با خروج بد دروازه بان نیروی زمینی صاحب موقعیت گل شد که علیپور نتوانست دروازه خالی این تیم را با ضربه سر باز کند و توپ به بیرون رفت.

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

دو دقیقه بعد احمدزاده صاحب موقعیت تک به تک شد اما توپ را به جایی زد که دروازه‌بان نیروی زمینی قرار داشت. پرسپولیس برای رسیدن به گل فشار حملات خود را افزایش داد تا اینکه در دقیقه ۲۴ علی علیپور با دروازه‌بان تک به تک شد اما به جای شوت زدن، پاس رو به عقب داد و فرشاد احمدزاده با شوت محکم خود دروازه نیروی زمینی را باز کرد.

در دقیقه ۳۰ داور بازی را متوقف کرد تا بازیکنان استراحتی داشته باشند. در دقیقه ، شوت تماشایی امید عالیشاه به تیر دروازه نیروی زمینی اصابت کرد و در نهایت بازی با یک گل خاتمه یافت.

حتما بخوانید:  صدیقی: در آزمون الهی هستیم، علم‌الهدی: در بحران اقتصادی نیستیم

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

نیمه دوم

هر دو تیم همانند نیمه نخست موقعیت‌هایی در ابتدای بازی داشتند که قدر توپ را ندانستند و توپ به بیرون رفت. حملات پرسپولیس ادامه پیدا کردو هشت دقیقه بعد از شروع نیمه دوم و در دقیقه ۵۳، کار تیمی بازیکنان پرسپولیس در مقابل دروازه خالی به علیپور رسید و او توانست گل دوم تیم را وارد دروازه کند.

در دقیقه ۵۸ گل سوم پرسپولیس روش پاس اشتباه دروازه‌بان نیروی زمینی و افتادن توپ مقابل پای مهدی ترابی رقم خورد که این بازیکن با ضرب چیپ از فاصله حدودا ۲۰ متری دروازه خالی نیروی زمینی را گشود.

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

در دقیقه ۶۴ محمد نادری با عبور از دو بازیکن خط دفاعی نیروی زمینی، وارد محوطه جریمه این تیم شد و اقدام به شوت زنی کرد که ضربه او را وحید مهدی خانی با پا دفع کرد و مانع از فروریختن دروازه تیمش برای چهارمین مرتبه شد.

در ادامه بازی پرسپولیس چندین موقعیت گل دیگر هم داشت که از این حملات بهره لازم را نبرد و کالدرون دست به تعویض زد.

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

امیر روستایی بازیکن جوانی که در فصل جدید به پرسپولیس پیوسته با دریبل دروازه‌بان نیروی زمینی دروازه این تیم را برای چهارمین بار باز کرد.

پرسپولیس در نهایت با کسب یک پیروزی تورنمنت جام شهدا برای این تیم خاتمه یافت و سرخپوشان در رده سوم و نیروی زمینی در رده چهارم جای گرفتند.

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

ترکیب پرسپولیس: بوژیدار رادوشویچ، مهدی شیری، شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان، محمد نادری (انصاری ۷۶)، احمد نورالهی (ربیع خواه ۷۶)، امید عالیشاه (محمدامین اسدی ۴۶)، وحید امیری، مهدی ترابی (امیر روستایی ۷۰)، فرشاد احمدزاده (سعید حسین پور ۸۸) و علی علیپور.

حتما بخوانید:  مقصد جدید برای ۱۳بدر؛ حیاط و پشت‌بام!

پرسپولیس در جام شهدا سوم شد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *