پرسپولیس، شکایت پدیده را با شکایت جواب داد پرسپولیس، شکایت پدیده را با شکایت جواب داد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیس، شکایت پدیده را با شکایت جواب داد

پرسپولیس، شکایت پدیده را با شکایت جواب داد

ورزش سه: باشگاه پدیده با ارسال نامه‌ای که به امضای حسین بادامکی رسیده، از باشگاه پرسپولیس به خاطر استفاده از عیسی آل کثیر شکایت کرد؛ اما ساعتی بعد باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبر شکایت باشگاه پدیده مشهد، از این تیم مشهدی بخاطر حضور محمدرضا فلاحیان (بازیکن پدیده) در زمین مسابقه شکایت کرد.

شکایت پدیده از پرسپولیس و  آل‌کثیر

توقف پرسپولیس در ایستگاه نخست ۱۴۰۰

دقایقی پس از بازی پرسپولیس و پدیده و در شرایطی که عیسی آل کثیر پس از طی محرومیت شش ماهه اش در این مسابقه به میدان رفت، باشگاه پدیده شکایتی را از او تنظیم و به ناظر بازی تقدیم کرد.

شکایت باشگاه مشهدی بر این ادعا استوار است که باشگاه پرسپولیس مفاد محرومیت را رعایت نکرده و همچنین جریمه ۱۰ هزار دلاری را هم به ای اف سی پرداخت نکرده است.

در این شکایت که با امضای حسین بادامکی در اختیار علی فهیمی راد، ناظر بازی گذاشته شده، آمده که این دیدار باید با حکم انضباطی به نتیجه ۳-۰ به نفع پدیده تغییر کند.

خلاصه بازی پدیده ۱ – پرسپولیس ۱

ساعتی بعد باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبر شکایت باشگاه پدیده مشهد، از این تیم مشهدی بخاطر حضور محمدرضا فلاحیان (بازیکن پدیده) در زمین مسابقه شکایت کرد.

شکایت پدیده از پرسپولیس و عیسی آل‌کثیر

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در واکنش به خبر شکایت باشگاه پدیده مشهد بابت حضور عیسی آل‌کثیر در میدان اظهار داشت: دلیل شکایت حریف را نمی‌دانیم اما مدارک کاملی برای این شکایت در اختیار داریم.

وی ادامه داد: مجوز حضور آل‌کثیر در این دیدار از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه ارسال شد و confirm (تأیید) حضورش در میدان، بعد از اتمام محرومیت از AFC را به صورت مکتوب دریافت کردیم. مبلغ جریمه ۱۰ هزار دلاری این بازیکن هم، از محل مطالبات باشگاه در کنفدراسیون پرداخت شد و از این نظر، هیچ مشکلی نیست. نمی‌دانیم باشگاه پدیده بابت چه موضوعی اعتراض کرده است.

حتما بخوانید:  محقق ایرانی برنده مدال طلای «نیوتن» شد

شکوری عنوان کرد: ما از باشگاه پدیده مشهد شکایت کرده‌ایم؛ زیرا به ما اعلام شده که این تیم مقابل پرسپولیس از یک بازیکن غیرقانونی که فسخ‌قراردادش مشکل دارد، استفاده کرده است. به محض پایان دیدار، نامه اعتراض خود را به ناظر بازی دادیم تا در سازمان لیگ مورد بررسی قرار گیرد. طبق اطلاعات ما، بازیکن تیم پدیده به نام محمدرضا فلاحیان (بازیکن تیم نود ارومیه) که مقابل پرسپولیس به میدان آمد، فسخ‌قرارداد غیرقانونی داشته و اسناد و مستندات آن نیز موجود است. از این‌رو منتظریم تا تکلیفش مشخص شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *