پرسپولیس ۱ – استقلال ۰؛ تا دقیقه ۶۰ پرسپولیس ۱ - استقلال ۰؛ تا دقیقه ۶۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرسپولیس ۱ – استقلال ۰؛ تا دقیقه ۶۰

پرسپولیس ۱ – استقلال ۰؛ تا دقیقه ۶۰

برترین‌ها: با گزارش زنده شهرآورد ۹۵ پایتخت همراه باشید.

هفته بیست و سوم لیگ برتر؛ جمعه: ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ ؛ ساعت ۱۹:۳۰

استادیوم: آزادی/ بدون تماشاگر

داور: محمدرضا اکبریان/ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و مهدی عالیقدر؛ داور چهارم: حسن اکرمی/ کمک داور ذخیره: محمدرضا مدیرروستا/ ناظر داوری: رحیم رحیمی‌مقدم.

پرسپولیس ۰ - استقلال ۰؛ تا دقیقه ۵۰

لحظات مهم

دقیقه ۳: اولین صحنه مشکوک به پنالتی در این لحظه اتفاق افتاد؛ جایی که مهدی قایدی در برخورد با وحید امیری در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد، اما اکبریان اعتقادی به اعلام پنالتی نداشت.پ

دقیقه ۵: حرکت ارسلان مطهری تا پشت محوطه جریمه پرسپولیس و شوت ناگهانی پای چپ او را حامد لک با واکنش خوبی دفع کرد و در ادامه نیز ضربه مهدی قایدی در ریباند به تور در کنار دروازه اصابت کرد.

دقیقه ۱۳: ارسال مهدی ترابی از روی ضربه آزاد را احمد نوراللهی با ضربه سر زد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال عبور کرد.

دقیقه ۱۷: دو حمله پیاپی خطرناک استقلال در مرحله اول توسط سید جلال دفع شد و در ادامه نیز ارسال عارف غلامی از جناح راست در موقعیت آفساید به ارسلان مطهری رسید و با شوت او به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: پیشروی مهدی ترابی تا پشت محوطه جریمه استقلال و شوت فنی بغل پای او با کمترین اختلاف از کنار تیرک دروازه آبی‌ها عبور کرد و تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۳۰: ارسلان مطهری برای دومین بار از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که این‌بار هم ضربه محکم او را حامد لک به خوبی در اختیار گرفت.

پرسپولیس ۰ - استقلال ۰؛ تا دقیقه ۵۰

دقیقه ۴۶: نزدیک بود استقلال در شروع نیمه دوم به گل برسد که نفوذ خطرناک مهدی قایدی از سمت راست محوطه جریمه و پاس در عرض او را حامد لک به زیبایی با پا دفع کرد تا این واکنش اجازه ندهد توپ به محمد نادری یا ارسلان مطهری برسد و دروازه پرسپولیس باز شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  محمدرضا پهلوی پس از ۴۰ سال در تهران!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *