پرونده قتل فیلمبردار وار فاز جدیدی شد پرونده قتل فیلمبردار وار فاز جدیدی شد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پرونده قتل فیلمبردار وار فاز جدیدی شد

پرونده قتل فیلمبردار وار فاز جدیدی شد

خبرگزاری صبا: خانواده هالینا هاتچینز فیلمبردار کشته شده فیلم «زنگار» از الک بالدوین عامل قتل این فیلمبردار شکایت کردند.

شکایت خانواده فیلمبردار کشته‌شده از الک بالدوین

به نقل از ورایتی، خانواده هالینا هاتچینز فیلمبردار فقید فیلم «زنگار» روز سه‌شنبه ۱۵ فوریه علیه الک بالدوین و دیگر دست اندرکاران فیلم «زنگار» شکایت کردند و مدعی شدند که رفتار بی‌ملاحظه و فاقد حس مسئولیت و همینطور کاهش هزینه‌های فیلم موجب مرگ هالینا هاتچینز شده است.

هاتچینز در روز ۲۱ اکتبر هنگام آماده شدن برای صحنه ای در مزرعه بونانزا کریک در نزدیکی شهر سانتافه ایالت نیومکزیکو هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.

الک بالدوین ستاره آن فیلم کسی بود که به هاتچینز شلیک کرده بود. اگرچه بالدوین بعدها گفت که او ماشه را نکشیده است. در آن حادثه جوئل سوزا کارگردان فیلم نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

برایان پانیش وکیل خانواده هاتچینز در یک کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به همسر این فیلمبردار گفت: او همسر خود را که عشق زندگی اش بود و پسرش یک مادر را از دست داد و این اتفاق هرگز نباید رخ می داد.

در این شکایت، خانواده هاتچینز ادعا می کنند بالدوین قوانین متعدد حمل ایمن سلاح گرم را نقض کرده است. این شکایت همچنین اعلام می کند که بالدوین با بی مسئولیتی از یک سلاح مرگبار شلیک کرده است که این کار در ایالت نیومکزیکو یک جرم جنایی به حساب می آید.

الک بالدوین گفته است که انتظار ندارد برای این پرونده با اتهامات جنایی روبرو شود، اگرچه دادستان محلی از رد این موضوع خودداری کرده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  احمدی‌نژاد روی پاسپورت طرفدارش یادگاری نوشت!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *