پس‌لرزه‌های کلاسیکو؛ شما چقدر درآمد دارید آقای میثاقی؟ پس‌لرزه‌های کلاسیکو؛ شما چقدر درآمد دارید آقای میثاقی؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پس‌لرزه‌های کلاسیکو؛ شما چقدر درآمد دارید آقای میثاقی؟

پس‌لرزه‌های کلاسیکو؛ شما چقدر درآمد دارید آقای میثاقی؟

برترین‌ها: یکی از بازتاب‌های پخش برنامه کلاسیکوی عادل فردوسی‌پور که یکشنبه شد منتشر شد، کنجکاوی مردم درباره هزینه آن و درآمد عادل به عنوان تهیه‌کننده برنامه بود.

این کنجکاوی در مورد درآمد مجری تلویزیون قبلا هم وجود داشت و مدام این موضوع مطرح می‌شد که با توجه به تماشاگر بالای برنامه نود، درآمد مجری آن از این برنامه چقدر است. سوالی که بارها عادل به آن پاسخ داد و گفت جز درآمدش از راه تهیه‌کنندگی و حقوق تلویزیون، سهمی از گردش مالی بالای این برنامه ندارد.

پس‌لرزه‌های کلاسیکو؛ شما چقدر درآمد دارید آقای میثاقی؟

در شرایط فعلی که او برنامه‌ای با بخش خصوصی ساخته، انتظار این که صورتحساب‌های مالی شفاف شود، اگرچه به نظر عده‌ای جالب باشد، اما بعید است. بخش خصوصی معمولا از انتشار چنین ارقامی پرهیز می‌کنند و قوانین هم آنها را به برملا کردن پرداخت‌هایشان ملزم نمی‌کند.

اما سوالی که در کنار این مسائل مطرح شده و ذهن کاربران فضای مجازی را مشغول کرده، درآمد محمدحسین میثاقی از برنامه فوتبال برتر است. شنیده می‌شود او بابت هر قسمت این برنامه دستمزدی بسیار نامتعارف و بالاتر از استانداردهای تلویزیون دریافت می‌کند که با واکنش همکارانش در سیما هم مواجه شده. شاید این انتظار که صدا و سیما پرداخت‌هایش را اعلام و شفاف کند، منطقی‌تر باشد.

پیش از این نماندگان مجلس، مردم و حتی حسام‌الدین آشنا مشاور ریسس‌جمهوری خواستار انتشار صورت‌های مالی صدا و سیما و فهرست درآمدها و هزینه‌ها، من‌جمله حقوق مدیران رسانه ملی شده بودند که تا امروز پاسخی به این درخواست داده نشده. شاید اگر صدا و سیما خود را در برابر مردم مسئول و پاسخگو بداند، بتوانیم از دستمزد محمدحسین میثاقی هم مطلع شویم که در واقع از بیت‌المال و بودجه عمومی که متعلق به همه مردم است پرداخت می‌شود.

حتما بخوانید:  گزینه‌های نهایی هدایت استقلال مشخص شدند

شاید هم خدای‌نکرده خود محمدحسین میثاقی تصمیم بگیرد برای رفع ابهامات و این که نشان دهد نشستن جای عادل آنقدرها هم که می‌گویند شیرین و وسوسه‌کننده نبوده، فیش دریافتی‌هایش را منتشر کند. هرچه باشد عادل و کلاسیکو هرچه درآورده باشند از بخش خصوصی گرفته‌اند و بابت درآمدی که کسب کرده‌اند. اما میثاقی چی؟

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *