پلیس: گم شدن ۷ کودک پاکستانی پیگیری می‌شود پلیس: گم شدن ۷ کودک پاکستانی پیگیری می‌شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پلیس: گم شدن ۷ کودک پاکستانی پیگیری می‌شود

پلیس: گم شدن ۷ کودک پاکستانی پیگیری می‌شود

خبرگزاری ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره شایعات مبنی بر گمشدن ۷ کودک پاکستانی در جنوب تهران و پیشنهاد رشوه شهرام جزایری توضیحاتی ارائه کرد.

سردار حسین اشتری در همایش روز خبرنگار، درباره شایعات مبنی بر گمشدن ۷ کودک پاکستانی در جنوب تهران گفت: این شایعات واقعاً نگران‌کننده بود. وقتی این خبر را شنیدم برای این بچه‌ها بسیار نگران شدم.

وی ادامه داد: این بچه‌ها با هر مذهبی و دینی که هستند و متعلق به کشوری که باشند، مگر می‌شود ما بپذیریم در نیمه شب چند کودک در بیابان رها شوند و پلیس چنین اقدامی انجام داده باشد که موجب فرار این بچه‌ها شده باشد.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از دریافت این خبر با مقامات مسئول تماس گرفتم. هیچیک از مسئولان صحت این موضوع را تایید نکرده‌اند و برای اطمینان بیشتر دوباره دستور پیگیری این موضوع را دادم.

سردار اشتری تصریح کرد: برایم بسیار مهم بود که این بچه‌ها گم نشده باشند و اگر این خبر صحت داشت، قطعاً خود می‌رفتم و بچه‌ها را پیدا می‌کردم.

وی ادامه داد: اگرچه این خبر صحت نداشت و من هم می‌دانستم اما بازهم بسیار نگران بودم. برخی اخبار صحت ندارد اما مردم را بسیار منقلب می‌کند و ناراحت می‌شوند بنابراین در انتشار اخبار دقت کنید و این اشکال از پلیس است که باید سریعاً توضیح دهد تا برخی از فضای شایعات سوءاستفاده نکنند.

اشتری با بیان اینکه در مقطع کنونی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بسیار فعال هستند، گفت: گاهی اوقات در شبکه‌های مجازی و فضای اجتماعی غیرمنصفانه و در برخی مواقع نامردانه هجمه‌هایی به نظام و مسئولان وارد می‌شود.

حتما بخوانید:  دسته‌برگ رای به نام یک نفر؛ وزارت کشور ببیند!

چقدر خوب است که اصحاب رسانه از نیروی انتظامی انتقاد می‌کنند چراکه حتما این انتقاد از روی دلسوزی است وقتی رسانه و خبرنگاری مطلبی را منعکس می‌کند، قطعا از سر دلسوزی بوده و حتما برای خیر و صلاح کشور است و قطعا برای پیشرفت نیروی انتظامی است و برداشت من نیز این چنین است که اگر واقعیتی را شما به ما گفتید ما ناراحت نمی‌شویم.

وی ادامه داد: ماموریت‌های نیروی انتظامی بسیار گسترده است و اگر در جایی مشکلی پیش بیاید و رسانه آن را به ما تذکر دهد، قطعا آن را اصلاح می‌کنیم.

سردار اشتری به هشیاری نیروهای پلیس در هنگام ماموریت‌ها اشاره کرده و گفت:‌ در روزهای اخیر شهرام جزایری که با لباس مبدل فغانی قصد خروج از کشور را داشت، توسط نیروهای مرزی شناسایی شد و جانشین گروهان پس از این به هویت او شک می‌کنند و بعد از بررسی بیشتر متوجه می‌شوند که او شهرام جزایری است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: شهرام جزایری به مامور ما پیشنهاد یک میلیارد رشوه می‌دهد اما این مامور این رشوه را نیز ضمیمه پرونده کرده و شهرام جزایری را بازداشت می‌کند همچنین یکی از افسران نیروی انتظامی چند روز پیش در تهران چک حاملی به ۸۱۴ میلیون تومان پیدا می‌کند که سریعا آن را به صاحبش تحویل می‌دهد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *