کارمندان خاطی صدا و سیمای کیش برکنار شدند کارمندان خاطی صدا و سیمای کیش برکنار شدند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کارمندان خاطی صدا و سیمای کیش برکنار شدند

کارمندان خاطی صدا و سیمای کیش برکنار شدند

فارس: مدیر صدا و سیمای مرکز کیش، از برکناری و توبیخ چند کارمندان این مرکز به دلیل اهمال و پخش تصاویر ممنوع در یک فیلم سینمایی خبر داد.

کارمندان خاطی صدا و سیمای کیش برکنار شدند

در یکی از شب‌های گذشته فیلمی سینمایی از شبکه کیش پخش شد که متأسفانه در بخشی از آن، صحنه‌های مبتذل این فیلم حذف نشده بود.

انتشار این فیلم اعتراض‌هایی را در فضای مجازی و حقیقی از سوی شهروندان جزیره کیش در پی داشت. در این رابطه از صدا و سیمای کیش خبر می‌رسد که کارمندان خاطی برکنار و توبیخ شده‌اند.

بدین منظور مدیرکل صدا و سیمای مرکز کیش با عذرخواهی از عموم شهروندان و مردم شریف و ولایی ایران اسلامی و به ویژه جزیره کیش به دلیل پخش تصاویر نامناسب از سیمای این مرکز که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده است، گفت: متاسفانه به‌دلیل اهمال، کوتاهی و البته عملی ناخواسته از سوی برخی از کارکنان این مرکز، تصاویری نامناسب در بخش کوتاهی از یک فیلم سینمایی پخش شد که در این خصوص بررسی‌ها انجام شده، عوامل دخیل در این اتفاق ناخواسته، به ترتیب از پست‌های سازمانی خود برکنار و توبیخ شده‌اند.

نجابت با تاکید بر اینکه در نظار‌ت‌های اولیه، تمامی تصاویر نامناسب مشخص و قرار بر حذف آن بوده است، افزود: متاسفانه به دلیل اهمال مدیران و ناظران برنامه، این تصاویر پخش شده است.

وی بار دیگر با عذرخواهی بابت پخش این تصاویر تاکید کرد: مدیران و کارکنان ولایت‌مدار، ساعی و پرتلاش مرکز کیش همچون گذشته با رویکرد مردم‌مداری، با تولید و پخش برنامه‌های مخاطب‌محور، می‌کوشند رضایت همشهریان و گردشگران جزیره را فراهم کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  پخش ترانه‌های دو خواننده ممنوع‌الکار در نون خ

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. کی باورش میشه که پخش این فیلم اتفاقی بوده؟ اصلا فیلم صحنه دار تو صدا و سیما چیکار میکنه؟ حالا چرا کیش که منطقه آزاده؟
    به نظر من این مورد کاملا عمدی بوده و یه شروع برای یه برنامه خیلی زشته. فکرشو بکنید آدم با بچه ش و خواهر و شوهر خواهرش نشسته تلویزیون می بینه، بعد همچین صحنه ای پخش میشه، ترجیح میدم بمیرم تا تو همچین موقعیتی قرار بگیرم.
    برکنار کردن هم فایده نداره. احتمالا فردا یه جا دیگه استخدام میشن. اینا رو باید محاکمه کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *