کنایه ترامپ به رقابت با جان کری در انتخابات ۲۰۲۰ کنایه ترامپ به رقابت با جان کری در انتخابات ۲۰۲۰ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کنایه ترامپ به رقابت با جان کری در انتخابات ۲۰۲۰

کنایه ترامپ به رقابت با جان کری در انتخابات ۲۰۲۰

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا، «جان کری»، وزیر خارجه سابق این کشور را «پدر توافق خاتمه‌یافته ایران» توصیف کرد و با لحنی کنایه‌آمیز از کاندید شدن کری برای انتخابات ۲۰۲۰ استقبال کرد.

ترامپ در توئیتر نوشت: «می‌بینم که جان کری، پدر توافق اکنون خاتمه‌یافته ایران به نامزد شدن برای ریاست‌جمهوری فکر می‌کند. این برای من، فقط شانس است.»

«جان کری» در مصاحبه‌ای که روز شنبه منتشر شد در پاسخ به سوال یک خبرنگار در خصوص احتمال شرکت در مبارزه انتخاباتی ریاست‌جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۰ این احتمال را رد نکرد.

او گفت: «در حال حاضر صحبت درباره (انتخابات) ۲۰۲۰، کاملا انحرافی و اتلاف وقت است. ما باید روی (انتخابات) ۲۰۱۸ تمرکز کنیم. ما باید برای حرکت در یک مسیر بهتر اعتماد از دست رفته را به کشور برگردانیم، ما باید این کار را به روش‌های منطقی و معقول انجام دهیم».

مجری از کری درباره برنامه‌های آینده او سوال کرد که او در جواب گفت: « قصد دارم که همچنان از نظر سیاسی فعال بمانم و همچنان به مبارزه‌ ادامه بدهم».

منظور کری از انتخابات سال ۲۰۱۸، انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا است که قرار است سرنوشت تمامی کرسی‌های مجلس نمایندگان آمریکا و ۳۴ کرسی سنا از میان ۱۰۰ کرسی این مجلس را تعیین کند.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  گرانی خودرو؛ احتکار،کمبود قطعه یا نقدینگی سرگردان

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *