کوین اسپیسی و دنزل واشنگتن به تلویزیون می‌آیند کوین اسپیسی و دنزل واشنگتن به تلویزیون می‌آیند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کوین اسپیسی و دنزل واشنگتن به تلویزیون می‌آیند

کوین اسپیسی و دنزل واشنگتن به تلویزیون می‌آیند

خبرآنلاین: در تعطیلات آخر هفته نیمه آذر، فیلم‌هایی ایرانی چون «کشتی آنجلیکا» و «اخراجی‌ها» و آثار خارجی از جمله «مناظره»، «درخواست نهایی» و «مسیر ایرلندی» از تلویزیون پخش می‌شوند.

کوین اسپیسی و دنزل واشنگتن به تلویزیون می‌آیند

در نیمه آذر، شبکه‌های گوناگون تلویزیون، شاهد پخش ۲۳ فیلم خواهند شد.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «مناظره»، «ربات»، «پدر و دانشجو»، «کشتی آنجلیکا»، «شرم گفتن»، «دویدن در مه»، «در میان امواج»، «فرود هشتم»، «تولد اژدها»، « شیپو روندو»، «مسیر ایرلندی»، «اشعه مرگبار»، «درخواست نهایی»، «ماجرای دسپرو»، «دنیای وحش»، «بازمانده»، «جلباب»، «غریبه»، «هورتون»، «ماداگاسکار۲»، «شاهزاده روم»، «ترس و لرز» و «اخراجی‌ها ۱» پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آذر ازشبکه‌های سیما روی آنتن می‌روند.

داریوش ارجمند، عزت‌الله انتظامی، محمدرضا شریفی‌نیا و امین حیایی از جمله بازیگران سینمای ایران هستند که این هفته با دو فیلم «کشتی آنجلیکا» و «اخراجی‌ها» مهمان خانه‌های مخاطبان تلویزیون می‌شوند. دنزل واشنگتن و کوین اسپیسی هم با دو فیلم «مناظره» و «درخواست نهایی» به سیما می‌آیند.

جدا از فهرست بالا، شبکه نمایش هم مثل دیگر روزهای هفته، پنجشنبه و جمعه هم شاهد پخش چند فیلم سینمایی خواهد شد.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «خطر از دست دادن تو»، «اون روی زندگی»، «قصر مادرم»، «فراتر از فریب»، «استاد بزرگ»، «شیرها در برابر بره ها» و «یه حبه قند»، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه در ساعت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش روی آنتن می‌روند.

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «الا و دوستان»، «صورتی»، «پایان فریبکاری»، «سرعت»، «خانه خنجرهای پرنده»، «کریمر علیه کریمر» و «روز بعد از حادثه» هم جمعه ۱۶ آذر در ساعت‌های ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷، ۱۹، ۲۱ و ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

زمان پخش فیلم‌های دیگر شبکه‌های تلویزیون به شرح زیر است:

شبکه یک

-فیلم سینمایی «مناظره» به کارگردانی دنزل واشنگتن، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی دنزل واشنگتن، فارست ویتاکر و کیمبرلی الیس خواهیم دید: «ملوین بی تالسون استاد دانشگاه تگزاس در خلال سال های دهه ۱۹۳۰ امریکا دانشجویان خود را در تیم های مناظره کننده تربیت می‌کند تا در آینده وارد بازی سیاست در آمریکا شوند. در سال ۱۹۳۵ یکی از تیم‌های مناظره کننده‌ای که او تربیت کرده برای انجام مذاکره‌ای با یک تیم مناظره کننده از دانشگاه هاروارد مناظره کرده و در دور رقابت‌ها موفق به شکست آنها می‌شوند.»

-فیلم تلویزیونی «ربات» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ثنا و آرش هر دو دانشجویان نخبه رشته کامپیوتر هستند که به تازگی با هم عقد کرده اند. آنها برای شرکت در المپیاد دانشجویی هر کدام در یک تیم ربوتیک مجزا در دانشگاه تحقیق می کنند. در این دور از رقابتها ربات ساخته شده توسط گروه آرش برنده شده و به عنوان نماینده دانشگاه در مسابقات بین المللی بانکوک برگزیده می شود. ثنا که با ساخت یک ربات زنده یاب امید زیادی به موفقیت در این مسابقات داشته است توسط همگروهانش مقصر این باخت شناخته می‌شود. او برای بررسی و امتحان دوباره ربات زنده یاب خود به سایت خرابه ای در شهر می رود اما درآنجا دچار سانحه شده و…»

عمار تفتی، محمود عزیزی، فرناز رهنما و بهاره نوحیان در این تله فیلم بازی کرده اند.

شبکه دو

-فیلم سینمایی «پدر و دانشجو» به کارگردانی آلن متر، پنج‌شنبه ۱۵ آذر ساعت ‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تورنتون ملون نام پسری است که علی رغم مخالفت پدرش درس را ترک می گوید و به کار می‌‏پیوندد و به یک سرمایه‏‌دار بزرگ تبدیل می‏شود. سال‏ها بعد تورنتون پسری به نام جیسون دارد که او را به دانشگاه فرستاده است. جیسون در اثر سختی‏‌هایی که در دانشگاه کشیده است مانند پدرش تصمیم می‏‌گیرد که درس را ترک گوید و به کار بپیوندد. اما هنگامی که تورنتون از این تصمیم آگاه می‌‏شود او را نهی می‏کند و برای ترغیب جیسون به درس خواندن به او می‏‌گوید که او نیز تصمیم دارد در این سن و سال به تحصیل در دانشگاه بپردازد …»

-فیلم سینمایی «کشتی آنجلیکا» به کارگردانی محمد بزرگ‌نیا، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: «سال ها پیش، یک کشتی به نام آنجلیکا حاوی مقدار زیادی طلا در خلیج فارس غرق شده است. احمد بیک مردی از اهالی شیراز است که پس از سال ها زندگی و کار در هندوستان، نقشه ای از محل غرق شدن کشتی در خلیج فارس به دست آورده و برای یافتن آن به ایران باز می گردد. از آنجا که آماده کردن یک کشتی و رفتن به دنبال یافتن گنج، هزینه زیادی دارد، احمد بیک نزد حاکم شیراز رفته از او در ازای تقسیم گنج، کمک می خواهد. حاکم نیز که فرد بدجنسی است، قبول کرده و پسر خود را به همراه احمد بیک راهی می سازد. پس از طی مسافتی زیاد و با گذشت چند روز، احمد بیک و گروه همراه به محل احتمالی غرق شدن کشتی می رسند، اما …»

در فیلم سینمایی «کشتی آنجلیکا»، داریوش ارجمند، عزت‌الله انتظامی، مهدی فتحی، مجید مظفری، آتیلا پسیانی، پرویز پورحسینی، جمشید جهانزاده، کتایون ریاحی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

حتما بخوانید:  عزمِ ایران برای شروع غنی‌سازیِ ۲۰درصد

-فیلم تلویزیونی «شرم گفتن» به کارگردانی حسین بابائیان، جمعه ۱۶ آذر ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی مهران رجبی، ابوالفضل همراه، سیما مطلبی، افشین سنگ چاپ در مورد دختر نوجوانی است که قرار می‌شود انشایی در مورد شغل پدرش بنویسد. اما هر چه از مادر، پدر و دیگر اعضای خانواده‌اش در مورد شغل پدر سوال می‌کند کسی پاسخی به او نمی دهد. این مساله باعث آشفتگی روحی دختر می‌شود. در ادامه او تصمیم می‌گیرد با تعقیب پدرش سر از کار او در آورد. در نهایت و پس از ماجراهایی در می یابیم پدر دختر در گذشته با مردی تصادف کرده و باعث شده او فلج شود. به همین دلیل …

-فیلم تلویزیونی «دویدن در مه» به کارگردانی سیدمحسن میرحسینی، جمعه ۱۶ آذر ساعت۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد لعیا زن جوانی است که پس از درگذشت همسرش با پسر کوچکش پوریا زندگی می‌کند. پس از گذشت چندین سال، او با یکی از همکارانش در آموزشگاه رانندگی به نام پیام نامزد کرده و تصمیم دارند زندگی مشترک تشکیل دهند. طبیعتاً پوریا از این مسأله ناراحت است و تلاش‌های پیام و همچنین لعیا برای ایجاد پذیرش شرایط جدید در او با شکست مواجه شده است. در این بین، شبی لعیا به همراه پوریا به سمت خانه اش در حال رانندگی است که به علت باران بسیار شدید ناخواسته با یک عابر پیاده برخورد می‌کند. وی که بسیار ترسیده، با ترس صحنه تصادف را ترک می‌کند، غافل از اینکه پوریا در آن لحظه خواب نبوده و ماجرا را فهمیده است. اما لعیا …

فهیمه سلیمانی، مهدی سپهراد و عرشیا حسن‌زاده در این تله فیلم ایفای نقش کرده اند.

-فیلم تلویزیونی «در میان امواج» به کارگردانی هادی شریعتی، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم روایت زندگی ترانه است که علاقه بسیاری به تماشای سریال‌های ماهواره ای دارد. داوود همسر وی نیز شب ها فیلم های ژانر وحشت تماشا می کند. ترنج دختر این زوج نیز تحت تاثیر این فیلم ها و سریال ها و فضایی که در خانه آنها حاکم شده است دچار توهمانی گردید و دچار مشکلاتی شده است.

مهدی صباحی، بیتا سحرخیز و شهین تسلیمی در این فیلم بازی کرده‌اند.

شبکه سه

-فیلم تلویزیونی «فرود هشتم» به کارگردانی کاوه خداشناس، پنج‌شنبه ۱۵ آذر ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با نقش‌آفرینی حسن اسدی، عطا عمرانی و مهشید جوادی خواهیم دید: «یک تیم پروازی برای حمل یک بار عتیقه و صنایع دستی برای برگزاری یک نمایشگاه از طرف سازمان میراث فرهنگی عازم مشهد می شوند. در بین این تیم یک زوج جوان به نام مینا و پوریا حضور دارند که پوریا کمک خلبان و مینا مهماندار این پرواز است. در حین پرواز اتفاقات ناخوشایندی پیش می آید و شرایط آب و هوایی و جوی بدی به وجود می آید. در همان زمان چندین پرنده وارد موتور هواپیما می شوند و باعث آتش گرفتن موتور هواپیما می شوند. به خاطر تکان های زیاد ضربه ای به سر مهماندار وارد می شود و او به کما می رود. شرایط به گونه ای است که امکان آتش گرفتن هواپیما در بالای حرم مطهر امام رضا وجود دارد اما …»

-فیلم سینمایی «تولد اژدها»، به کارگردانی جورج نولفی، پنج‌شنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی بیلی ماگنوسن، یو کیا و فیلیپ ان جی آمده است: «در دهه ۶۰ بروس لی یک باشگاه کوچک در سانفرانسیسکو دارد که به هنرآموزان خود کنگ فو و بدل کاری یاد می دهد. او قصد دارد کنگ فو را ترویج دهد و این مسئله با سیاست مخفی نگه داشتن این رشته رزمی تضاد دارد. در همین اثنا یک استاد بزرگ گنگ فو به نام وونگ که قبلا راهب بوده برای زندگی و دور شدن از چین به سانفرانسیسکو مهاجرت می کند. او در خلال یک مبارزه به خاطر غرور خود یک نفر را به شدت مضروب شده و حالا برای توبه به سفر آمده. بروسلی در یک نمایش بزرگ مبارزاتی را با کاراته کاران انجام داده و آنها را مقهور می کند ولی این برای او اغنا کننده نیست و از استاد توونگ در خواست می کند که یک مبارزه با او ترتیب بدهد…»

-فیلم سینمایی «شیپو روندو» به کارگردانی ترویوکی یوشیدا، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۹ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی هیروشی آبه، یومی آسو و آکیرا ایموتو آمده است: «یک ویروس خطرناک که می توان از آن به عنوان یک سلاح بیولوژیک استفاده کرد از آزمایشگاه یک دانشگاه به سرقت می رود. مقامات آزمایشگاه نمی توانند به پلیس اطلاع دهند زیرا وجود این ویروس در این آزمایشگاه غیرقانونی است. سارقان بعد از مدتی تماس گرفته و درخواست باج ۳۰۰ میلیون ینی خود را می دهند. مقامات آزمایشگاه یک محقق ارشد به نام کوریبایاشی را به ماموریتی می فرستند که در خلال آن باید نمونه ویروس را پیدا کرده و سپس بیاورد. کوریبایاشی با کمک پسر نوجوانش موفق می شود بعد از گرفتاری های فراوان در یک پیست اسکی در منطقه ای کوهستانی سارقان را فریب داده و نمونه اصلی را به دست بیاورد. او نمونه را خود معدوم می کند و دیگر آن را به آزمایشگاه بر نمی گرداند تا راه را بر خطرات بعدی ببندد. دراین راه ارتباط او با پسر نوجوانش هم بهبود پیدا می کند.»

حتما بخوانید:  زمزمه پایان کار جهانگیری در دولت روحانی

شبکه چهار

-فیلم سینمایی «مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی مارک ووماک، آندره لویی و جاتن بیشاپ آمده است: «فرگوس که قبلا برای یک شرکت امنیتی انگلیسی در عراق کار می‌کرده از مرگ عزیزترین دوست و همکارش فرانکی خبردار می‌شود ولی شواهدی او را به شک می‌اندازد. فرانکی پیش از مرگش موبایل یک عراقی را برای فرگوس می فرستد که حاوی فیلمی از صحنه تیراندازی ماموران امنیتی به یک تاکسی و قتل زن و بچه داخل تاکسی است. دو پسری که با موبایل از این صحنه فیلم گرفتند نیز توسط نیروهای امنیتی انگلستان کشته می شوند. فرگوس به یکی از همقطاران فرانکی به نام نلسون مشکوک می شود و مسئولین شرکت نیز وانمود می کنند که نلسون به یک عراقی پول داده تا فرانکی را بکشد. شرکت امنیتی متوجه می شود موبایل دست فرگوس است به سراغش می روند ، نلسون خود شخصا به انگلیس می آید. بعد از اینکه نلسون خانه ریچل زن فرانکی را زیرورو می کند، یک مترجم عراقی که مشغول ترجمه محتویات موبایل بود را می گیرد و پس از شکستن دستش موبایل را با خود می‌برد و …»

-فیلم سینمایی «اشعه مرگبار» به کارگردانی کارولاین لبرچ و استیو لئونارد، جمعه ۱۶ آذر ماه ساعت ۱۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی شارلوت سالیوان و دیگو کلاتنوف آمده است: «لیام مرد جوانی است که بعد از یک تصادف وحشتناک به هوش می آید اما حافظه او پاک شده و چیزی به یاد نمی آورد. او برای درخواست کمک به سمت شهر می رود ولی با آدم هایی روبرو می شود که ناگهان به زمین افتاده و می میرند. او ابتدا فکر می کند که شیوع ویروسی در شهر باعث مرگ مردم می شود اما پس از مدتی با واقعیت وحشتناکی روبرو می شود. عامل مرگ خود اوست. هر کس به لیام نزدیک می شود، می میرد. در این بین دختری به نام رز …»

-فیلم سینمایی «درخواست نهایی» به کارگردانی جی سی چاندور، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی کوین اسپیسی، جرمی آیرونز و زاخاری کوئینتو در مورد شرایط بد مالی یک شرکت در وال استریت است. شرکت در حال تعدیل نیرو است اما همان شب یکی از کارمندهای تحلیل گر متوجه می‌شود شرکت ورشکسته شده است. مدیران رده بالای شرکت شبانه جمع می‌شوند و تصمیم می‌گیرند از فردا صبح قبل از آنکه ماجرای ورشکستگی لو برود، سهام شرکت را بفروشند. کارمندان شرکت حق خروج ندارند تا کسی نتواند خبر ورشکستگی را لو بدهد. آنها با دروغ و کلک موفق می‌شوند بخش عمده‌ای از سهام را به فروش برسانند که …

شبکه پنج

-فیلم انیمیشن «ماجرای دسپرو» به کارگردانی سم فل، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

این انیمیشن درباره چند حیوان و یک دختر است؛ یک موش ناجور که ترجیح می‌دهد به جای خوردن کتاب‌ها آن را مطالعه کند، یک موش غمگین که قصد دارد تاریکی سیاه‌چال را ترک کند و یک دختر خدمتکار دست و پا چلفتی با گوش‌های گل‌کلمی که سرنوشت او با شاهزادگان قصر یکی می‌شود و …

-فیلم انیمیشن «دنیای وحش» به کارگردانی دیوید اسپاز ویلیامز، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: «رایان شیری است که در باغ وحشی در نیویورک زندگی می‌کند. او همیشه آرزو دارد که به جایی که قبلا پدرش زندگی می کرده یعنی حیات وحش آفریقا برود. او بالاخره از باغ وحش فرار می کند و به آفریقا می رود و در آنجا موقعیت هایی را تجربه می کند که تا به حال نظیر آن را ندیده بود و متوجه می شود که در حیات وحش طبیعی علاوه بر چیزهای جذاب فراوان حیوانات با چه خطراتی روبرو می شوند و …»

-فیلم سینمایی «بازمانده» به کارگردانی عمر فاست، جمعه۱۶ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تام استاریج کاش و جامبو اد اسپلیرز درباره مرد جوانی است که جسمی در خیابان روی سرش از بالا سقوط می‌کند و حافظه‌اش را از دست می‌دهد. چند نفر با او در تماس هستند و تمام تلاش‌شان را می‌کنند که صحنه‌هایی را بازسازی نمایند که او گذشته‌اش را به یاد آورد. معلوم می‌شود که او جزو سارقین بانک بوده و بعد از اینکه دو نفر از همدستانش در بانک زمین می‌خورند، همه آنها را می‌کشد و …

شبکه شما

-فیلم تلویزیونی «جلباب» به کارگردانی مجید کاشی فروشان، پنج‌شنبه ۱۵ آذر ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

فیلم درباره سمیه و میترا است که دانشجو و همکلاسی هستند. میترا پدر ندارد و با مادرش که بی اعتنا به وضعیت اوست زندگی می‌کند و برادرش فرهاد به تازگی از خارج باز گشته است. سمیه هم مشکلاتی با خانواده اش دارد. پدر سمیه بسیار سخت‌گیر است و برادر سمیه که بیکار و بی سواد است نیز با محدود کردن سمیه فشار مضاعفی به او وارد می‌کند. میترا با فردی به نام کامران دوست شده که او را به اعتیاد و کارهای خلاف سوق داده است. فرهاد از کارهای خواهرش نگران و شرمنده است و می‌خواهد به او کمک کند. فرهاد همچنین پس از چند برخورد با سمیه به او علاقمند شده است و …

حتما بخوانید:  چگونه ابتذال و جعل از چاوشی، مولانا ساخت؟

حسن جویره، الهام طهوری، رادنوش مقدم و مسعود صادقی در فیلم تلویزیونی «جلباب» هنرنمایی کرده‌اند.

-فیلم تلویزیونی «غریبه» به کارگردانی بهادر اسدی، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم درباره بابک و دانیال است که دو دوست صمیمی جویای کار هستند. به پیشنهاد نامزد بابک، قرار می‏شود در خانه سالمندان مشغول به کار شوند. یکی از افراد این خانه به نام رحمت که خود را سالمند نشان می‏دهد، با ساکن شدن در خانه سالمندان مدعی می‏شود که در زیر یکی از اتاق‏های این خانه گنجی پنهان است و او نقشه آن را دارد و این موضوع را با دانیال در میان می‏گذارد و همه سالمندان به نحوی از این موضوع مطلع می‏شوند. در این میان کبیری که خود را صاحب این ملک می‏داند سعی می‏کند با توسل به زور این خانه را تصاحب کند اما با مقاومت خانم گوهری مسئول خانه و سالمندان مواجه می‏شود. گوهری به سفر زیارتی می‏رود. رحمت و دیگر افراد خانه از فرصت استفاده کرده و…

در فیلم تلویزیونی «غریبه»، عباس جمشیدی، مهرداد نیکنام، سوسن پرور، ناصر گیتی‌‏جاه و شهاب تیموریان بازی کرده‌اند.

شبکه کودک

-انیمیشن سینمایی «هورتون» به کارگردانی جیمی هیوارد و استیو مارتینو، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: «فیلی به نام هورتون یک شبدر پیدا می‌کند. او با شنیدن صدایی، متوجه حضور عدۀ زیادی می‌شود که بر روی آن شبدر کوچک زندگی می‌کردند. هورتون با شهردار آن شهر یعنی ند آشنا می‌شود. ولی اطرافیان حرف‌های او را باور نمی‌کنند تا اینکه یک کانگرو تصمیم می‌گیرد شبدر را نابود کند. هورتون برای زنده نگه داشتن شهر تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد و …»

-انیمیشن سینمایی «ماداگاسکار۲» به کارگردانی اریک دارنل و تام مک گرس، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن، شیری به ناماَلِک، گورخری به ناممارت، زرافه‌ای به ناممل‌مان و اسبی آبی به نام گلوریا که از باغ وحش نیویورک دور افتاده و همچنان در جزیرۀ ماداگاسکار گیر افتاده بودند، قصد دارند آنجا را سریع‌تر ترک کنند. بعد از آن ناگهان، وارد سرزمینی آفریقایی می‌شوند. در آنجا، الکس خیلی زود با بقیۀ خانواده‌اش روبرو می‌شود و متوجه مشکل در برقراری ارتباط با آنها می‌شود، زیرا او مدت زیادی را در باغ وحش مرکزی شهر بوده و مانند خانواده‌اش رفتار نمی‌کند و …

شبکه امید

-انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» به کارگردانی هادی محمدیان، پنج‌شنبه ۱۵ آذرماه ساعت۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

این انیمیشن داستان عاشقی و دلدادگی پرنسسی پاکدامن مسیحی به نام ملیکا است. ملیکا از تبار پدر از نوادگان یشوعا وصی حضرت عیسی و از تبار مادر نواده قیصر روم است. سرنوشت این بانو به گونه‌ای رقم می‌خورد که وی نهایتاً به بلاد اسلامی عزیمت می‌کند. این پرنسس مسیحی نهایتاً پس از آنکه به همسری امام یازدهم شیعیان در می‌آید، مادر منجی بشریت می‌گردد …

-فیلم سینمایی «ترس و لرز» به کارگردانی راب لترمن، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «مادر زک در شهری شغلی پیدا کرده و آن‌ها باید به آن شهر مهاجرت کنند. در شهر جدید زک با دختر همسایه‌اش هانا که پدری سخت‌گیر و مستبد دارد آشنا شده و متوجه رفتار عجیب و ناعادلانۀ او با هانا می‌شود. یک‌ شب زک در حالی جیغ‌های هانا را می‌شنود که درخواست کمک می‌کند؛ به همین دلیل با پلیس تماس می‌گیرد و به‌این‌ترتیب وارد خانه می‌شوند. پرس‌وجوهای پلیس از پدر هانا به نتیجه نمی‌رسد و آن‌ها خانه را بدون یافتن هانا ترک می‌کنند؛ اما زک همچنان معتقد است که هانا درخطر بوده؛ به همین خاطر به کمک دوستش شبانه دوباره وارد خانۀ آن‌ها می‌شوند…»

شبکه افق

-فیلم سینمایی «اخراجی‌ها ۱» به کارگردانی مسعود ده نمکی، جمعه ۱۶ آذرماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم در مورد مجید سوزوکی، فرد شرور محله است که عاشق دختر میرزا که معتمد محله است، شده. میرزا خانواده‌ای مذهبی هستند. وی سعی می کند که خود را موجه نشان دهد ولی هربار مشکلی پیش می‌آید که خانواده دختر متوجه دروغگویی مجید می شوند. مجید که به تازگی از زندان آزاد شده تصمیم می‌گیرد به جبهه برود و این بار نمی‌تواند کلکی سوار کند و باید واقعا عمل کند او با عده‌ای اراذل و اوباش که دوستان وی هستند به جبهه می‌رود …

محمدرضا شریفی‌نیا، امین حیایی، کامبیز دیرباز و ارژنگ امیرفضلی در فیلم سینمایی «اخراجی‌ها ۱» ایفای نقش کرده‌اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *