گلپایگانی: میلیونها نفر حاضرند برای نظام جان دهند گلپایگانی: میلیونها نفر حاضرند برای نظام جان دهند | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گلپایگانی: میلیونها نفر حاضرند برای نظام جان دهند

گلپایگانی: میلیونها نفر حاضرند برای نظام جان دهند

خبرگزاری تسنیم: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: رهبری فرمودند “نه مذاکره می‌کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد” و همان چیزی شد که ایشان فرمودند.

گلپایگانی: میلیون‌ها نفر حاضرند برای نظام جان بدهند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی:

در آستانه حلول دهه مبارک فجر قرار داریم. همانطور که آقای فتاح اشاره کرد اسناد فراوانی از خاندان پهلوی موجود است و اموالی که این خاندان از مردم به زور گرفتند. خیلی خوب است که بگوییم چه بودیم و چه کاری انجام دادیم و در واقع امام کاری کرد کارستان.

خاندان پهلوی جنایت های بسیاری کرد؛ در این زمینه مسئولان فرهنگی ما چه آنهایی که صاحب تریبون هستند، چه آنهایی که بالای منبر میروند، چه آنهایی که در دانشگاهها هستند و چه آنهایی که در مدارس و حوزه های علمیه حضور دارند در این رابطه کوتاهی کرده اند و باید شناسنامه زندگی سراسر ظلم خاندان پهلوی بیان شود.

 13 سال یک بهایی نخست وزیر این کشور بوده است، آنها چه جنایتهایی را انجام داده اند و یکی از عوامل سقوط شان همین فسادشان بود.

 الان می بینیم که التماس می کنند بیایید مذاکره کنیم؛ قبل از این آقا فرمودند که نه مذاکره می کنیم و نه جنگی اتفاق خواهد افتاد و همان چیزی شد که ایشان فرمودند؛ ترامپ نامرد، جانی و جنایتکار همانطور که اشاره کردم تا آخرین لحظه از دشمنی دست بر نداشتند و قاتل شهید بزرگوار سلیمانی بود و اعتراف کرد و خداوند آنچنان پیش آورد که در سالگرد شهادت این بزرگوار، ترامپ ساقط شد، درست یک سال بعد از شهادت حاج قاسم.

(با بیان اینکه دیدیم که چهلمین سالگرد انقلاب هم آمد و با همه توطئه هایی که آنها داشتند لحظه ای از هر توطئه و دسیسه ای علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی کوتاه نیامدند): اینها ۱۵۰۰ تحریم در پرونده خود دارند و حتی بنده را نیز تحریم کردند.

حتما بخوانید:  عشق به قلیان ۴ نفر را به کشتن داد

 مردم پیرو رهبرشان بوده و خواهند بود و امروز اگر آقا لب تر کنند و اشاره ای بکنند نه تنها در ایران و با توجه به اینکه منطقه نفوذ ایشان تنها منحصر به کشور ایران نیست و کشورهای مختلف خدمت ایشان می رسیدند و می گفتند دعا کنید ما شهید بشویم و الحمدالله اگر لب، تر بکنند میلیونها نفر حاضرند جان خود را در راه نظام بدهند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *