گل‌محمدی: اجازه دهند یک بازیکن خارجی بگیریم گل‌محمدی: اجازه دهند یک بازیکن خارجی بگیریم | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گل‌محمدی: اجازه دهند یک بازیکن خارجی بگیریم

گل‌محمدی: اجازه دهند یک بازیکن خارجی بگیریم

ورزش سه: سرمربی پرسپولیس بعد از جلسه با مدیران این باشگاه مدعی شد که به دنبال راهکاری هستند تا فدراسیون اجازه جذب مهاجم خارجی را به آنها بدهد.

یحیی: فدراسیون اجازه دهد بازیکن خارجی جذب کنیم

سرمربی پرسپولیس درباره شایعات مربوط به نقل و انتقالات این باشگاه و جذب یک مهاجم خارجی گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد و باید به لیگ قهرمانان برویم باید تیم تقویت شود. وقتی صحبت از قهرمانی می شود نمی توانیم دست خالی این کار انجام شود. یکی از صحبت‌هایی که من انجام دادم این بود که فدراسیون حداقل برای باشگاه‌های بدهکار و صحبتی که شده بود (باشگاه‌های بدهکار قادر به جذب بازیکن خارجی نیستند) حداقل یک سهمیه بتوانند بگیرند تا دست خالی راهی این مسابقات نشویم.

وی افزود: ما یک سری مشکل برای جذب بازیکن داریم و با توجه به بضاعت مالی باشگاه ما و پول هنگفتی که دیگر باشگاه‌ها در حال هزینه هستند. بازیکنانی که اینجا آمدند با عشق شان آمدند و این تیم را دوست داشتند. اما نمی توان با تیم های تیم هایی که خیلی پولدار هستند رقابت کرد. تیم‌هایی که ستاره های استقلال و پرسپولیس را جذب کردند و توان رقابت با آنها را نداریم. امیدوارم فدراسیون همکاری داشته باشد با استقلال و پرسپولیس که نماینده ایران هستند و چشم میلیون‌ها هوادار به آنهاست. ما انتظار زیادی نداریم و فقط می‌گوییم یک بازیکن بگذارند ما بگیریم.

وی درباره اینکه آیا بازیکن خاصی مدنظر آنهاست گفت: راجب اسامی نمی خواهم حرفی بزنم. این مساله غیرحرفه ای است و این حق را داریم که یک بازیکن خارجی جذب کنیم. بازیکن داخلی هم در گزینه‌های ما هست.

حتما بخوانید:  صدور حکم برای برخی از دانشجویان بازداشتی

سرمربی پرسپولیس درباره این موضوع که با توجه به خواسته هواداران برای دستیابی به قهرمانی آسیا، آیا قادر خواهند بود فدراسیون را مجاب به این همکاری کنند گفت: امیدوارم که شرایط را بسنجند. من صحبتی با فدراسیون نداشتم. در لیگ قهرمانان و دیگر باشگاه‌ها را نگاه کنید. الهلال برای یک بازیکن حدود ۶۰۰-۵۰۰ میلیارد هزینه کرده که اندازه بودجه چند سال باشگاه ماست. به نظرم باید یک مقدار همکاری بیشتری صورت گیرد و در بحثی که شکل داده اند تجدیدنظر شود. این شرایط الان به وجود نیامده است و برای چندین سال قبل است. به خاطر مشکلات قبل است و الان ما مشکل پیدا کرده ایم و امیدوارم هماهنگی و همکاری بیشتری داشته باشند تا با حداقل مشکلات برابر تیم‌های آسیایی قرار گیریم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این موضوع که باقری و خانبان نیز در تیم ملی حضور دارند گفت: در باشگاه خودمان مشغول به کار هستند! در شرایطی هستند که در باشگاه خودمان مشغول هستند و به آنها نیاز داریم. ما در شرایطی هستیم که در دوران بدنسازی و کارهای زیادی داریم. آقای باقری و خانبان در جمع ما هستند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *