گل‌محمدی از پدیده جدا می‌شود؛ مقصد: تیم امید گل‌محمدی از پدیده جدا می‌شود؛ مقصد: تیم امید | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گل‌محمدی از پدیده جدا می‌شود؛ مقصد: تیم امید

گل‌محمدی از پدیده جدا می‌شود؛ مقصد: تیم امید

ورزش سه: ساعاتی قبل مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگوی تلویزیونی اعلام کرد امروز جلسه‌ای با یحیی گل‌محمدی داشتند و برای سرمربیگری تیم ملی امید با او که عملکرد درخشانی در تیم پدیده داشته به توافق نهایی رسیدند.

گل‌محمدی که امسال فراتر از انتظار با پدیده کار کرد و علاوه بر حضور در رده چهارم جدول و کسب سهمیه آسیایی، تیم او نمایش درخشانی ارائه داد، حالا دوران جدیدی را در تیم ملی امید تجربه خواهد کرد.

گل‌محمدی که سابقه کاپیتانی تیم ملی را هم در کارنامه دارد، بعد از سرمربیگری در تیم‌های صبای قم، پرسپولیس، نفت تهران، ذوب‌آهن، تراکتورسازی و پدیده حالا به دنبال چالش جدیدی با حضور در تیم ملی امید است.

گل‌محمدی از پدیده جدا می‌شود؛ مقصد: تیم امید

در حالی که مهدی تاج امشب خبر از انجام مذاکرات مثبت با یحیی گل‌محمدی داد و عنوان کرد تنها مشکل در رسمی شدن قرارداد او فدراسیون فوتبال جلب رضایت مدیران باشگاه پدیده است، اما ظاهراً مسوولان مشهدی با این انتقال موافق نیستند.

مشهدی‌ها که امسال برای نخستین بار موفق به کسب سهمیه آسیایی شدند، امیدوار هستند تا این روند را به شکل بهتری در سال آینده با یحیی گل‌محمدی ادامه دهند، اما ظاهراً این سرمربی قصد دارد کارش را در تیم ملی امید پیگیری کند

گل‌محمدی که رابطه خوب و صمیمانه‌ای با مدیریت جدید باشگاه پدیده شهر خودرو داشته، حالا به دنبال جدایی مسالمت‌آمیز از این تیم است ولی بعید به نظر می رسد که فرهاد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهرخودرو با جدایی سرمربی جوان خود موافقت کند چراکه پدیده در این فصل شکل منظمی پیدا کرده و بازی‌های زیبایی را به نمایش گذاشته است ولی البته این احتمال وجود دارد با رایزنی رئیس فدراسیون فوتبال، مشهدی‌ها به حضور گل محمدی در تیم ملی امید رضایت دهند.

حتما بخوانید:  استرالیا مراعات فلسطین را نکرد و سه گل زد!

دقایقی بعد از آنکه مهدی تاج خبر از مذاکرات مثبت با یحیی گل‌محمدی داشت، این سرمربی نیز مهمان تلفنی برنامه ورزشی شبکه خراسان رضوی بود و او نیز اعلام کرد با امروز و امشب جلسات خوبی با مسوولان فدراسیون فوتبال داشته و به توافقاتی رسیده، اما لحظاتی بعد حمیداوی، مالک باشگاه پدیده شهر خودرو در گفت‌وگویی تلفنی اعلام کرد ما با آقای یحیی به تمام توافقات رسیدیم و فقط قرارداد را امضاء نکردیم؛ او گفت با گل‌محمدی دست یا علی دادیم تا این روند را ادامه دهیم که گل‌محمدی نیز در پاسخ عنوان کرد صحبت‌هایی داشتند.

مجری برنامه ورزشی شبکه خراسان رضوی به حمیداوی عنوان کرد تا قراردادی بین آنها و گل‌محمدی امضا نشود این سرمربی می‌تواند مسیر جدیدی را برای خود تعریف کند که حمیداوی در پاسخ گفت ما به یکسری مسائل پایبند هستیم و با مدیربرنامه‌های گل‌محمدی تمام توافقات لازم را انجام دادیم.

در ادامه یحیی گل‌محمدی با بیان اینکه تا دو، سه روز آینده تکلیف سرمربیگری او در تیم ملی امید مشخص خواهد شد، این بحث را تمام کرد.

با این شرایط و صحبت‌هایی که مطرح شد، به نظر می‌رسد باید سرمربیگری گل‌محمدی در تیم ملی امید را قطعی دانست و باید منتظر دوران جدیدی با امیدهای ایران تحت هدایت آقا یحیی داشت.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *