گل‌محمدی: ۴ قهرمانی به خیلی‌ها فشار آورده گل‌محمدی: ۴ قهرمانی به خیلی‌ها فشار آورده | آوتاف
خانه / اخبار داغ / گل‌محمدی: ۴ قهرمانی به خیلی‌ها فشار آورده

گل‌محمدی: ۴ قهرمانی به خیلی‌ها فشار آورده

خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی پس از بازگشت به تهران از فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فینال یک بازی بود و در فینال هم تنها راه این است که بازی را ببرید. متأسفانه این اتفاق برای ما نیفتاد و خیلی از اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد. فکر می‌کنم بعد از گل اولی که دریافت کردیم روحیه تیمی را از دست دادیم، چون خیلی زود بعد از گل‌مان گل خوردیم و این کار ما را سخت کرد.

وی افزود: ما مشکلات زیادی داشتیم و بعد از راه یابی به فینال به تهران اتفاقاتی افتاد که غیر طبیعی بود. از نظر روحی و روانی و تعویق بازی‌ها، مشکلاتی دست به دست هم داد تا ما به لحاظ فوتبالی و فنی شرایط لازم را برای فینال نداشته باشیم و کارمان سخت شد. با این حال بازیکنان‌مان تا ثانیه های پایانی جنگیدند و پا پس نکشیدند. در هر صورت این اتفاق افتاد و شرمنده هواداران شدیم. خیلی دوست داشتیم قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم. در هر صورت مجموع این اتفاقات باعث شد فینال را از دست بدهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن از این تیم نیز توضیح داد: بشار یک بازیکن مهم برای ما بود. اینکه چرا از جمع ما رفت، من هنوز باور نمی‌کنم و نمی‌دانم چرا این اتفاقات افتاد و چرا باید یک بازیکن خوب‌مان را هفته چهارم به بعد از دست بدهیم. ‌می‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم اما نمی‌خواهم حاشیه زیادی برای باشگاه درست شود. همه از این اتفاقات خبر دارند. اینکه چرا بشار خیلی راحت از جمع جدا شد و چه توافقی بود که باعث شد بشار هفته چهارم از تیم ما جدا شود. ما بازی با سپاهان و دربی را در پیش داریم، چرا تیم ما باید اینقدر ضعیف شود؟ چرا ما شجاع و نادری را اینقدر راحت از دست دادیم؟ چرا برای آل‌کثیر یک تیم حقوقی خوب ایجاد نشد تا خوب دفاع کنند؟ ما اگر یک تیم حقوقی خوب داشتیم فکر می‌کنم این رأی می‌شکست و ما عیسی را در فینال داشتیم. و چراهای دیگر، چرا برای ما انقدر حاشیه ایجاد کردند؟ واقعاً چراهای زیادی در تیم ما وجود دارد که یک نفر باید پاسخگو باشد.

حتما بخوانید:  پیمان اسدیان: مجری ۹۰؟ شوخی می‌کنید!

گل‌محمدی افزود: کسانی که پای توافق‌نامه با بشار را امضا کردند باید تک تک‌شان بیایند و در حضور هواداران پاسخگو باشند. هر کسی امضا کرده باید جواب بدهد. به سمیعی هم گفتم که چرا من باید بهترین بازیکن تیمم را راحت از دست بدهم؟ من روی بشار حساب کرده بودم. آیا اگر نتایج بالا و پایین شود این نفرات جوابگو هستند؟ من به اعضای هیئت مدیره هم گفتم اگر فردا اتفاقی در نتایج رخ بدهد من از سر خودم باز می‌کنم و می‌گویم آقای علیپور و رغبتی امضا کرده اید و مقصر شما هستید. رسول‌پناه امضا کرده بیاید و پاسخگو باشد، چرا حرف نمی‌زند؟

وی ادامه داد: واقعاً عجیب است، احساس من این است یک اراده‌ای وجود دارد تا پرسپولیس را ضعیف کنند. حالا دلیلش چیست را نمی‌دانم. شاید دلیلش آن چهار قهرمانی است که به خیلی‌ها فشار آمده و اذیت می‌شوند. حق می‌دهم به آنها، به هر حال تحمل چهار سال قهرمانی پرسپولیس سخت است، ولی ما به راه‌مان ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم از داشته‌های‌مان بیشترین استفاده را کنیم و در لیگ هم قطعا مدعی هستیم. برای پرسپولیس کم نمی‌گذاریم و تا جایی که بتوانیم پیش می‌رویم، ولی اینکه چرا این اتفاقات افتاده را باید یک نفر پاسخگو باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *