حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش! حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش! | آوتاف
خانه / چهره های معروف / حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری

همانطور که می دانید افطاری رئیس جمهور در ماه رمضان سال ۹۷ بسیار خبرساز و حاشیه ساز شده است. جمع کثیری از هنرمندان و بازیگران دعوت افطاری روحانی را رد کرده اند و علت آن را بد بودن وضعیت اقتصادی مردم عنوان کرده اند. اما در این بین تعداد معدودی از افراد این دعوت را قبول کردند که با واکنش منفی بسیاری از هنرمندان و همچنین مردم مواجه شدند، مانند آزاده نامداری. بعد از آنکه آزاده نامداری در پستی در اینستاگرام، دعوت روحانی را با صحبت هایی جالب و البته عجیب قبول کرد، پرستو صالحی به این کار آزاده نامداری واکنش نشان داد و در استوری اینستاگرامش پاسخ های بسیار جالبی به او داده بود. آزاده نامداری هم در یک کامنت به پرستو صالحی صحبت های ناشایستی را گفته بود و بعد از آن نیز برادر پرستو صالحی، واکنش بسیار تندی به او نشان داد. آوتاف در این بخش جرئیات کامل این خبر را منتشر می کند.

پاسخ برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری

خانومی که چادر ظاهرت واعمال باطنت بی شباهت به یکی از شخصیتهای تاریخی نیست که قدشم مثل شما بلند بود وپری صداش میکردن ، خدمت بی هویتتون عرض کنم شکر خدا حال بد خونواده ما در برنامه ماه عسل بر اثر اومدن بادو وافتادن شیشه آبجو از آسمون تو بغلمون نبود ما اومدیم تا از یه معضل اجتماعی که خیلیا درگیرشن حرف زدیم زندگی ماهرچی بوده شرف داشته به شما که ظاهرتون خدائیه باطنتون شیطانی ، سنگ پای قزوین افتضاح شمارو چه تو زندگی مشترک اولتون وچه در مسافرت تفریحیتون بالا آورده بود به خدا لال میشد اینم بگم بخاطر رابطه خانوادگی با شوهر اولتون فکر کنم ما شمارو بهتر بشناسیم ، دخترک نون به نرخ روز خور به قول نقی معمولی شما آبجتو بنوش …….🍻🍺

حتما بخوانید:  پوشش نامناسب کتایون ریاحی در یک مراسم + عکس

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

ماجرا چه بود؟

پاسخ مثبت آزاده نامداری به دعوت افطاری رئیس جمهور

سلام رفقای جانم،حقیقتش به نظرم خیلی چیزهارو باید گفت،چون ماهرکدوممون به عنوان یه شهروند مسئولیم،غرض اینکه امروز درصفحه ی برخی دوستان هنرمندم دیدم که دعوت افطار رئیس جمهور رو رد کرد بودن،بادلایلی مثل مشکلات معیشتی مردم و یاعمل نکردن به وعدهای رئیس جمهور قبول دارم ما مطالباتی داریم که به سرانجام نرسیده وهمه ی ما درد مردم رو میفهمیم ماهم ازمردمیم ماهم دردمیکشیم ومیدونیم بااتفاقات جهانی سال بحرانی رودرپیش داریم.آیا دراین بحران باید کنار هم بایستیم تابحران رو طی کنیم یا دائما حرف از یأس ونشدن بزنیم؟به این فکر کردین بااین کار چه کسانی رو درداخل وخارج کشور خوشحال میکنیم؟آیا ما دنبال ازهم گسیختگی هستیم؟آیا اسم این کار سطحی نگری نیست؟شما از دردهای آشکار وپنهان رئیس جمهور بی خبرید؟ازاین همه تلاش برای ماندن دربرجام،آیا حقشونه بااین رفتارهای سطحی خستگی رو به تنشون بذاریم؟مردم چشمشون به هنرمنداشونه.من کارمند جایی نیستم،ارتباطی هم با دولت محترم ندارم اما به عنوان یه شهروند تاپایان دوره ی دوم آقای روحانی از رأیم دفاع میکنم.

واکنس پرستو صالحی بعد از قبول دعوت آزاده نامداری و صحبت های او

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

پاسخ آزاده نامداری به پرستو صالحی

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

حمله برادر پرستو صالحی به آزاده نامداری : آبجتو بنوش!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. ای ول، خوب جوابشو دادی.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *