بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست | آوتاف
خانه / اخبار / بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست

بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست

بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست

انرژی هسته ای و استفاده از انرژی هسته ای یکی از دغدغه های دنیای سیاسی روز است و اکثر سیاستمداران در جای جای جهان نگران استفاده از این انرژی و عوارض زیانبار آن هستند. به طوری که روابط برخی از کشورها به خاطر استفاده از این ماده خطرناک رو به تیرگی گذاشته و حتی زمینه های حملات نظامی را هم در برخی از کشورها فراهم کرده است. البته باید گفت همیشه استفاده از انرژی هسته ای مضر نیست. شاید بتوان گفت درمان بسیاری از بیماری های لاعلاج را با کمک تکنولوژی نشأت گرفته از این انرژی می توان درمان کرد و در این صورت استفاده از آن ممنوعیتی ندارد، و استفاده بهینه از این انرژی چیزی است که سران کشور ما در پی آن هستند و به شدت استفاده منفی از این انرژی را محکوم می کنند.

شاید همین تاکید سران مملکتی بر استفاده بهینه از این انرژی باعث شده است که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به تکاپو بیفتند و شایعاتی را بر علیه کشور عزیزمان درست کنند. برخی از افراد خائن به وطن و همچنین برخی از افرادی که به طور ناآگاهانه طعمه دسیسه های دشمنان قسم خورده نظام می شوند، اخبار کذبی را در زمینه انرژی هسته ای در فضای مجازی منتشر می کنند. از جمله این افراد فیروز مومنی است که این روزها در بازار اخبار سیاسی حسابی داغ شده است چرا که در خصوص دفن زباله های هسته ای روسیه در ایران صحبت هایی را منتشر کرده که از اساس دروغ است و قابل اعتنا نیست.

حتما بخوانید:  قتل در دیواندره

بیوگرافی فیروز مومنی و شایعه پراکنی در مورد محیط زیست

فیروز مومنی کیست؟

در مورد زندگینامه و بیوگرافی فیروز مومنی هیچ گونه اطلاعاتی در دست نیست و منطقی نیست که ملت بزرگ ایران حرف های این فرد را که تهمت های ناروایی را بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران منتشر می کند، باور کنند.

ملتی که به رهبری، رهبر فرزانه انقلاب، امام خامنه ای اداره می شود، هوشیارتر این حرف ها است که بخواهند در دام توطئه و دسیسه های دشمنان انقلاب و ایادی آن ها بیفتند. برای مقام معظم رهبری و سایز مسئولین دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، سلامت جسمی و روحی و روانی ملت ایران در اولویت هر برنامه ای است و هیچ وقت اجازه تجاوز به خاک وطن را به احدی نمی دهند.

پس می توان نتیجه گرفت که تمام صحبت های فیروز مومنی از پایه و اساس شایعه و کذب است و تلاش های این افراد برای تفرقه افکنی بین ملت ایران بی نتیجه خواهد ماند چرا که ملت شریف ایران پیرو خط ولایت فقیه و امام خامنه ای هستند.

بیوگرافی فیروز مومنی

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

 1. سلام
  بنده این آقا را نمیشناسم و حرفاش رو هم قبول ندارم

  ولی جواب شما به عنوان یک کانال تلگرامی و پاسخ به شایعه اصلا قابل قبول نیست
  شما باید بیوگرافی بنده خدارا بیان کنید و پاسخ قابل قبول ارائه کنید
  یا اینکه اصلا جواب ندید

  • سلام
   دوست عزیز هیچ بیوگرافی از این فرد در دست نیست و ما هم همین را اطلاع رسانی کردیم
   با احترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *