فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه نوامبر 2019 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

بسیار خب، رسیدگی و برابر کردن دخل و خرج به اندازه ی غواصی رفتن برای اولین بار هیجان انگیز نیست. اما با وجود همه ی کسالت بار بودن، باز هم کار مهمی است، و کاری است که واقعاً لازم است انجامش دهید، آن هم با دقت و توجه کامل. پس روز اول ماه را به این کار اختصاص دهید. از این کار خوش حال خواهید شد. و حسی که از انجام چنین دستاوردی خواهید داشت هم خیلی خوب خواهد بود. در ۵م و ۶م ماه، درک عمیق تری از یک مسئله ی پیچیده خواهید داشت، به این درک پا بدهید. در ۱۲م و ۱۳م ماه، شما و همراه شریک تان (شریک کاری،عاطفی،یوگا) به درک عمیق تری از همه چیز خواهید رسید. یک نقطه نظر جدید پازل پیش چشم تان را در ۱۷م و ۱۸م ماه بسیر آسانتر خواهد کرد. در ۲۳م و ۲۴م ماه، در برابر هر استرسی بهتر است به سر وقت ورزشگاه بروید (نه! سراغ یخچال نروید!). در ۲۹م،۳۰م و ۳۱م ماه، چند تایی از ایده های خود را به عمل در آورید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

ماه جدید با دنیایی پر از شگفتی‌ها آغاز می‌شود. به سفر بدون مقصد خاصی بروید. به جای رفتن به سمت راست همیشگی، به سمت چپ بروید. با غریبه‌ها مهربانی کنید چراکه نمی‌دانید کی ممکن است خودتان هم به کمک آنها نیاز داشته باشید. در ۷م و ۸م ماه با تمام وجود به جزییات توجه خواهید کرد و همین امر ممکن است موجب آن شود تا دیگران برای انجام کارهایشان به سراغ شما بیایند. مشکلی از بابت انجام کارها ندارید اما می‌خواهید که سهمی اساسی در پاداش کار داشته باشید. ۱۶م و ۱۷م ماه دلتان می‌خواهد به کسی گیر دهید و معمولا اغلب افراد خوششان نمی‌آید که غلط‌هایشان را اصلاح کنید (خودتان خوشتان می‌آید؟). با ملایمت بیشتری به انتقادهای سازنده بپردازید چراکه ممکن است به ضررتان تمام شود. در روزهای ۲۴م تا ۲۵م ماه همه شیفته و مجذوب شما خواهند شد.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در روزهای نخست این ماه همه‌ی کارها را به تعویق خواهید انداخت و متوجه دلیل این همه نگرانی از جانب بقیه نخواهید شد. نهایتا که قرار است کارها را انجام دهید پس چرا این‌قدر شلوغش می‌کنند؟ در روزهای ۶م و ۷م مسائل زیادی را در سر دارید و بهتر است که از لحاظ روحی، فرصت استراحت به خودتان دهید. خودتان را سرگرم کاری‌هایی کنید که نیاز به کمک گرفتن از فکر‌تان نداشته باشند (در عمل یعنی هیچ کاری انجام ندهید). در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م احساس خواهید کرد که آدم بسیار مهمی هستید. درک نمی‌کنید که چرا کسی درب را برای‌تان باز نمی‌کند و یا اینکه چرا در مقابل‌تان خم و راست نمی‌شود. ۱۸م و ۱۹م ماه همراه با جرقه‌هایی فکری خواهد بود و هرچقدر که ارتباط قوی‌تری با ذهن خود داشته باشید، ارتباط قوی‌تری نیز با بدن خود خواهید داشت (اگر برای اولین بار با کسی آشنا می‌شوید، مراقب باشید که در چنین شرایطی زیاده‌روی نکنید). انرژی زیادی را باید در روزهای ۲۲م و ۲۳م صرف ارتباطات کنید. سعی کنید طوری به طرف مقابل نزدیک نشوید که بعدا هیچ راه بازگشتی برای‌تان وجود نداشته باشد.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 28 آبان 98

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

اگر قصد خرید وسیله ای جدید دارید، شاید در طی ۳ روز نخست از این ماه امکان خرید آن با قیمتی مناسب فراهم گردد. ۶م و ۷م ماه زمان مناسبی برای دوستی و روابط عاشقانه بوده و همه چیز ممکن خواهد شد. در میانه ی ماه با وجود ایده های متفاوت، نباید سعی بر تبدیل تمام آنها به واقع را داشته باشید. هر ایده ای ارزش اجرایی کردن ندارد. اندکی منطق را با ایده های خود ترکیب کرده، تا گزینه ی مناسب تر را شناسایی کنید. در محدوده ۱۹م و ۲۰م ماه وضعیت برقراری روابط جدید با دانستن آنکه چه حرفی را در چه موقعیتی مطرح کنید، بسیار روشن و پر بار خواهد بود. ممکن است به سادگی در مرکز توجه دیگران قرار گیرید. دستاورد این واقعه در ۲۵م-۲۶م ماه به ثمر خواهد نشست .

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

در ۲ روز نخست از ماه جدید خودتان را در جمعی از مردم خواهید یافت که خوشبختانه بخاطر جذابیتی که دارید، به خوبی خودتان را در میان جمع جای خواهید داد. سعی کنید با افروده شدن بر تعداد دوستان‌تان، دوست صمیمی‌تان احساس نکند که جایگاهی در این جمع ندارد. در روزهای ۸م و ۹م ماه کسی می‌خواهد کاری را به گردن‌تان انداخته و شما را مقصر نشان دهد. اینکه به دیگران اعتماد داشته باشید، لازمه‌ی کار بوده اما بهتر است قبل از اینکه هر چیزی را بپذیرید، در مورد صحت آنها نیز تحقیق کنید. انگیزه‌ی شما برای خارج شدن از رخت‌خواب در روزهای ۱۳م و ۱۴ماه، کمک کردن به دیگران خواهد بود (علی‌الخصوص اگر پاداشی نیز در میان باشد). دوست دارید که این کار را بدون چشم‌داشتی انجام دهید اما نهایتا شما متولدین این برج همواره به دنبال آن هستید که مورد ستایش و تحسین قرار بگیرید. در روزهای ۱۹م تا ۲۱م، هرکجا که قدم بگذارید مملو از خوشی و شادی و انرژی مثبت خواهد شد. روزهای پایانی ماه فرصت خوبی برای بازبینی مسائل و رویکرد مالی خود می‌باشند. حتی‌الامکان از وام و قرض های پر بهره دوری کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

شاید نخواهید در روزهای ابتدایی این ماه خودتان را درگیر احساساتتان کنید چون ممکن است که مثلا این احساسات مانع از انجام هر چه بهتر کارهایتان شوند. با این وجود سعی کنید به این سوال پاسخ دهید: کارهای روزمره تان مهم تر هستند یا احساسات و روابطتان با دیگران؟ حالا بروید و درگیر هر کدام که اولویت بیشتری برایتان دارد شوید. به اندازه کافی در روزهای ۵م، ۶م و ۷م ماه میلادی وقت برای نظم دادن به امور کاری خواهید داشت پس سعی کنید تا فرصت دارید، از این واقعیت بهره ببرید. برای روز های ۱۰م، ۱۱م و ۱۲م ماه، هیجان فراوانی به سمت شما در حال حرکت بوده که ممکن است تمرکز بر روی کارهای یکنواخت و خسته کننده ی روزمره را با مقداری چالش (از نوع سازنده) مواجه کند. نوعی نگرش ژرف در روز های ۲۱م و ۲۲م ماه، تسلط بیشتری در رفع مشکل به شما خواهد داد. در روزهای پایانی ماه نیز فرصت کافی برای دانستن نیازهای خود، به خود بدهید. در روز پایانی ماه هم به احساسات خود اعتماد کنید و اجازه دهید که مسیر را برای شما روشن کنند.

حتما بخوانید:  فال چای روزانه | فال چای 28 آبان 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

آدم با هوشی هستید اما قرار نیست همیشه همه چیز آنطور که شما می‌خواهید انجام شود. تهمتی را که ممکن است در روزهای ۱م یا ۲م ماه به کسی بزنید را مورد بازبینی قرار دهید چراکه به احتمال خیلی زیادی اشتباه کرده اید. در روزهای ۵م و ۶م به جزییات عجیبی پی می‌برید که ممکن است در ابتدا از دید سایرین بی اهمیت جلوه کند اما با بررسی بیشتر متوجه خواهید شد که به اطلاعات مهم و قابل توجهی دست یافته اید. این مسئله به ذهن هیچ کس دیگری خطور نکرده بود. متاسفانه در ۱۵م و ۱۶م ماه با پیچیدگی‌هایی مواجه خواهید شد. وقتی یکی از نزدیکانتان بر روی اعصاب‌تان برود، کار خاصی برای کمک کردن به او نمی‌توانید انجام دهید. به نفعشان خواهد بود که بیشتر مراقب باشند چرا که شما فردی انتقام جو و کینه‌ای هستید. در ۲۶م و ۲۷م ماه می‌خواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید هنرپیشه‌ی حرفه‌ای نباشید اما وقتی که نوبت‌تان فرا برسد، به خوبی کنترل صحنه را در دستان خود خواهید گرفت. معمولا بالاترین اولویت کاری‌تان را به کمک به دیگران اختصاص می‌دهید لذا ممکن است در ۲۸م و ۲۹م ماه درگیر فعالیت‌های انسان‌دوستانه شوید. برد و باخت هم اصلا مهم نخواهد بود و به اینکه در این کار مشارکت داشته‌اید، افتخار خواهید کرد.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

در اولین روز ماه شروعی فوق العاده خواهید داشت. انرژی تاثیرگذار تان دو برابر می شود. حس ششم تان قوی تر می شود. و احساساتتان به جریان می افتند. عاشقانه هایتان شکوفا می شوند. و حتی در محیط کار هم سورپریزهایی در انتظارتان هستند. پس به هیچ وجه کلاس یوگا و یا شنا را فراموش نکنید، تا برای این زمان، در بهترین وضعیت جسمی خود باشید. ورای این ها هم، هر چه آرام تر باشید، نفس های عمیق تری می کشید، و هرچه نفس های عمیق تری بکشید،در زمان حال هوشیارتر خواهید بود. اگر قصد انتقال چیزی به کسی را دارید، در ۵م و ۶م ماه این کار را بکنید. در ۱۲م و۱۳م ماه، به خود بپردازید.ماساژ گرفتن ایده ی خیلی خوبی است. ۱۹م و ۲۰م ماه روزهایی پر از انرژی مثبت برایتان خواهند بود. پس کمی در مورد فلیفه ی زندگی خود بیندیشید. اگر حس می کنید که سرتان پر از کار شده، در ۲۵م و ۲۶م ماه در کنار ساحل به پیاده روی بروید. گوش دادن به صدای امواج حالتان را بهتر خواهد کرد. در ۲۷م و ۲۸ ماه درباره ی همه چیز حس بهتری خواهید داشت. ماه را در روز ۳۱م با کاری هیجان انگیز و پر از موفقیت به پایان خوهید برد.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

در یکم، دوم و سوم ماه برای خندیدن هر کاری می کنید، شوخی و سر کار گذاشتن دوستان و همکاران تان هم یکی از آن کارها خواهد بود. در یازدهم و دوازدهم ماه حسابی از برنامه ای برای سلامتی و تندرسی خود لذت خواهید برد. اما سعی نکنید دیگران را هم به را ه خود بکشانید. اگر خواستید می توانید تندروانه رفتار کنید اما باید بدانید که احتمالاً در این سفر تنها خواهید بود. در گانزدهم و شانزدهم دنباله رو و تابع جمع خواهید بود. اما شما که هیچ وقت اهل کوتاه آمدن و نگفتن عقیده ی خود نبوده اید. اگر کسی خواست شما را منزوی کرده و ساکت تان کند، برای باز کردن راه خود بجنگید. در بیست و چهارم و بیست و پنجم ماه اندیشه هایی ژرف خواهید داشت که اگر به آنها مجال داده و درست به کارشان ببندید، احتمالاً خیلی زود به پاداش خواهید رسید. به پاداشی که می خواهید بگیرید فکر کنید، چرا که احتمالاً دقیقاً همان را به دست خواهید آورد. نمی شود رخدادهای شگفت آوری را که در ۲۶، ۲۷ و ۲۸م ماه پیش می آیند را نادیده گرفت و یا فراموش کرد، آخر اصلاً چرا باید همچین کاری کرد؟ از هر ثانیه ی خود لذت ببرید.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 28 آبان 98

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

آیا در زندگی چیز غیر ممکنی هم وجود دارد؟ خوب، در حقیقت پاسخ این سوال در اولین روز ماه بسیار کوتاه است؛ “بله”! درست است که شاید از کمبود انگیزه و باور در رنج باشید، اما امروز برخی چیزها به خودی خود چندان شدنی به نظر نمی رسند. بهتر است تا زمانی که اعتمادتان به خود و دیگران بیشتر شود بردباری پیشه کنید، تا بتوانید دست به کارهای بزرگتری بزنید. اگرچه شاید در ۸ و ۹م ماه تمایل شدیدی به شتاب گرفتن داشته باشید، اما در آن زمان باید تصمیمات خود را آرام و سر صبر بگیرید. معمولا پیش از هر کاری وقت زیادی را صرف اندیشیدن و عمیق شدن در آن می کنید، روش خود را عوض نکنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه، حوصله ی حرف های پوچ و بی معنی درباره ی خود را ندارید، چنین رویکردی در مدرسه و دانشگاه، امور کاری و مسائل مهم شخصی بسیار کارا خواهد بود. شاید دوستانتان شما را “ضد حال” بنامند، اما باید بفهمند که شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید! در ۲۰ و ۲۱م ماه آدم کمال گرایی خواهید بود، اما اگرچه توقعاتتان بسیار بالا است، کسی هم هست که شما را تنها نگذاشته و ناامید تان نمی کند، آن شخص را از دست ندهید. در ۲۵ و ۲۶ م ماه، درگیری ای دارید که راه حل درست آن را نمی دانید، اما شما آدمی نیستید که به یک “نه” قناعت کند. علاوه بر این تحقیق و جست و جو همیشه دو تفریح مورد علاقه ی شما بوده است.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

ممکن است که برای آغاز ماه، صبحانه ای لذت بخش یا قدم زنی مفرحی به محل کارتان را در نظر گرفته باشید اما به نظر می رسد که قرار است اتفاقات دیگری برایتان رقم بخورد. مثلا ممکن است خبر ترکیدگی لوله ای در محل کار یا مثلا اینکه فیلی از باغ وحش محل کارتان فرار کرده یا اینکه خبر بازدید کل دانش آموزان یک مدرسه از دفتر کارتان شما را شکه کند. هر آنچه در دست دارید را باید رها کنید و با عجله خود را به محل کارتان برسانید. روز طاغت فرسا و در عین حال هیجان انگیزی خواهد بود. در حوالی ۵م ماه جاری میلادی، فرصت مقداری بی خیالی و استراحت پیش خواهد آمد. اگر از این فرصت استفاده مناسبی داشته باشید، انرژی کافی برای گذراندن روزهای ۸م و ۹م ماه خواهید داشت. شاید بد نباشد که در حوالی ۱۵م و ۱۶م، مقداری فیلسوفانه به دنیای خود بنگرید. به احساسات خود اجازه دهید که برای ۱۹م و ۲۰م به شما فرمان بدهند. در روزهای آخر ماه هم سعی کنید احساسات خود را در واکنش به دیگران و اتفاقات پیرامونتان، خفه نکنید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *