فال ماهانه مارس ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه مارس 2019 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه مارس ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه مارس ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

در روزهای ۱م،۲م، و ۳م ماه، هر چه بیشتر به دیگران خوبی کنید، احساس بهتری خواهید داشت. در ۶م،۷م و ۸م ماه متانت و وقارتان بی اندازه خواهد بود و دیگران برای آزردن تان باید خیلی حواس پرت و بی ملاحظه رفتار کنند. در برابر هرج و مرج بی اندازه آرامید. در ۱۱م و ۱۲م ماه به خوبی می دانید چگونه بهترین معامله را جوش بزنید، بد فکری نیست اگر به دوستی که در کار فروش ماشین است سری بزنید یا به خرید آن لاین مادر تان کمک کنید. به چشم دیگران شاید کمی کسل کننده بیاید، اما شما در یافتن و انجام خریدهای ارزان تر و پر منفعت تر مهارتی خاص دارید. در ۱۷م و ۱۸ ماه یا به شدت دوست داشته می شودی و یا به شدت پس زده می شوید. که البته با هر دوی این موردها راحتید. بیب اندازه در پوسته ی خود آرام و آسوده اید. در ۲۶م،۲۷م و ۲۸م ماه چالش های زیادی در شکل های جور وا جور به سراغتان خواهند آمد، از هیچ کدامشان باز پس ننشینید. بد نیست کم کم به جمله ای که میخواهید روی جام قهرمانی تان حک شود هم فکر بکنید!

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

آنقدر که در روزهای نخست ماه جاری، انرژی ها و احساسات عاشقانه دور و برتان می چرخند، ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید. باید از این روزهای زودگذر و رویایی لذت ببرید چراکه ممکن است دیگر هیچ وقت به سراغتان نیایند. به خودتان فرصت و میدان کافی برای اکتشاف بدهید. روزهای سختی را برای ۵م، ۶م و ۷م ماه در پیش رو دارید. سعی کنید با مقداری فعالیت جسمی و ورزش، این روزها را پشت سر گذاشته و برای روزهای بعد خود را آماده سازید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه ایده های بکری به ذهنتان خطور خواهند کرد. به سادگی از آنها نگذرید و لااقل آنها را در جایی یادداشت کنید. دوباره در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه، انرژی های رومانتیک و عاشقانه ی عجیبی در اطرافتان ظاهر می شوند و همزمان خلاقیتتان نیز به اوج خواهد رسید. تا تنور داغ است،‌ نان را بچسبانید. سعی کنید برای ۲۵م با مردم مهربان باشید (حتی با آنهایی که روی اعصابتان می روند).

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

هیچ خوشتان نمی‌آید که کسی در روزهای نخست ماه به شما بگوید چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. اغلب افراد خوششان نمی‌آید که کسی به آنها امر و نهی کند اما شما در این روزها بیش از حد عصبانی خواهید شد. در روزهای ۵م تا ۷م ماه بر سر مسائل مشترک کلی با افراد ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از اندکی همنشینی به این مسئله پی می‌برید که مسائل جزیی دیگری را هم نیز با آنها در اشتراک دارید. اگر اندکی تلاش کنید، می‌توانید از بین آنها دوستانی ماندگار برای خود ایجاد کنید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود که می‌توانید از این امر به منظور بهبود شرایط حرفه‌ای خود استفاده نمایید. به خوبی از توانایی های خود با خبر هستید پس چه بهتر که آنها را نیز برای دنیا به نمایش درآورید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه با تشویق غریبه‌ها، حس خوبی پیدا خواهید کرد. همین که خوشرو باشید، بهترین شکلی است که می‌توانید در این روزها به تن بگیرید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس بخشندگی خواهید داشت و همینطور بی دلیل به اعضای خانواده و دوستان خود هدیه خواهید داد. رابطه‌ی عاشقانه‌ای رو به رشد در روزهای پایانی ماه شما را دچار سرگیجه خواهد کرد. شهوت و هوس نیز لذت‌بخش می‌باشند.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

حتما بخوانید:  فال عطسه سه شنبه 28 اسفند 97 | فال عطسه روز سه شنبه

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

مطمئنا خیلی خوب بود اگر با آغاز ماهی جدید، همه خواسته هایتان، خیلی مرتب و منظم و بسته بندی شده در درب منزلتان ظاهر می شدند. متاسفانه در اغلب مواقع، مسائل زندگی به همین سادگی حل نخواهند شد. بهتر است قبل از اینکه نقشه ی اولتان دچار شکست شود، برنامه ی جایگزینی را طراحی کرده و آماده نمایید. در حوالی ۶م تا ۸م این ماه میلادی، مراقب حرف هایتان باشید. طعنه زدن به دیگران ممکن است تبدیل به نیش دردناکی برای خودتان شود. حدود ۱۳م و ۱۴م این ماه، با اینکه در جمعی قرار خواهید گرفت که نقطه نظر مشترک با شما دارند، حرکتی را بصورت انفرادی آغاز خواهید کرد. نمی توان به زور دیگران را وادار به همراهی کرد. شاید منطق و دلایل خود را نمی توانید به خوبی به آنها انتقال دهید. ۲۲م و ۲۳م این ماه زمان خوبی برای اختصاص وقت به علائق قدیمی خودتان است. ۲۶م تا ۲۸م نیز زمان خوبی برای تجدید خاطر با دوستان قدیمی خواهد بود اما به جای تکرار مکررات، شاید بد نباشد که صرفا این کار را محدود به مرور آلبوم تصاویر و خاطره ها نمایید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

در روزهای اول تا سوم این ماه موجی از انرژی، قدرت عبور از موانعی که اخیرا بر مسیر زندگیتان ظاهر شده بودند را فراهم خواهد کرد. ممکن است بعد از عبور این موج، سر و کله ی مسائل دیگری ظاهر گردد اما سعی کنید نهایت لذت را از این فرصت پیش آمده ببرید. ۱۳م و ۱۴م ماه از روی احترام و ارزشی که برای وقت دیگران قائلید، کارهای زیادی را به ثمر می رسانید و انتظار دارید که دیگران نیز متقابلا به شما کمک کنند. درصورتیکه آنها به شما کمک نکنند و درک متقابلی وجود نداشته باشد، ممکن است به روابطتان آسیب وارد شود. اجازه ندهید که دوستی های خوب به سادگی از بین بروند. برای رفع سوءتفاهم های احتمالی، بجنگید. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م دوستانتان به دید متخصص به شما نگاه خواهند کرد. از بیان نظر خود نترسید و حرفتان را بزنید. از حرف های شما استقبال خواهد شد.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 28 اسفند 97

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

دلتان نمی خواهد پا را از دایره ی عافیت طلبی بیرون بگذارید، اما در آغاز ماه آماده ی تغییر خواهید بود. ابتدا در یکی از کارهایی که معمولا به روشی دقیق و مشخص انجام می دهید دگرگونی ای ایجاد کرده و ببینید چه احساسی به شما خواهد داد. اگر مشکلی با آن نداشتید و حس تان در موردش خوب بود، سپس می توانید به سراغ تغییرات دیگر بروید. در ۷ و ۸م ماه شکارچی فرصت و یک چانه زنِ حرفه ای خواهید بود. درست است صرفه جو شده اید، اما توقعاتی دور از انتظار و غیر واقعی برای گرفتن تخفیف ندارید و به هر کاری هم دست نمی زنید، بلکه حد و حدودی برای صرفه جویی و پول درآوردن قائلید. در ۱۶ و ۱۷م ماه در نقش یک کارآگاه ظاهر شده و در جست و جوی آن نکات ریزی خواهید بود که به آسانی به چشم نمی آیند. شاید از یافته ی خود خوشتان نیاید، اما دست کم، پرده از راز موجود بر خواهید داشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه نتایجی فوق العاده از تلاش های پیشین خود در آغاز ماه خواهید گرفت، نگذارید هیچ کس و هیچ چیز درخشش کارهایتان را خراب کند. به بالاترین نقطه رسیده اید، از توانایی های خود احساس غرور کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

آیا واقعا فکر می کنید از بازی بیرون انداخته شده اید؟ در ۲ و ۳م ماه اعتماد به نفس و انرژی تان زیاد می شود، اتفاقی که ارمغانش این آگاهی برای شماست که بله، شاید آن پایین ها دارید دست و پا می زنید، اما هنوز از بازی بیرون رانده نشده اید. در ۶ و ۷م ماه به هدف واقعی زندگی خود فکر خواهید کرد، به شک می افتید که واقعا “وقتی بزرگ شدید چه کاره می خواهید بشوید”! شاید وقت آن است که دوباره درس و مشق را شروع کنید و یا به دنبال فرصت های کاری تازه تری بگردید. در ۱۳ و ۱۴م ماه شما نرم ترین و منعطف ترینید، و وقتی دیگران سعی در کشیدن نقشه ای دارند نمی توانید جلوی خنده ی خود را بگیرید. چه چیز خنده دار است؟ مساله این است که شما در لحظه و با واکنش های آنی است که شکوفا می شوید. در ۲۰ و ۲۱م ماه مسئولیت ها و کارهای زیادی بر سرتان آوار می شوند که ترجیح می دادید انجامشان ندهید، اما خوب شما اهل در رفتن از زیر بار مسئولیت نیستید. اگر امکان محول کردن آنها را به کسی دیگر دارید که چه بهتر، اما اگر نه هر چه زودتر به سرانجام برسانیدشان تا وقت برای سرگرمی داشته باشید. ۲۷ و ۲۸م شما لبریز از گفت و گوهای پرمایه و پایه دار خواهند بود. زمان خوبی برای پرسیدن در مورد چیزهاییست که همیشه مایل به دانستن پاسخ شان بوده اید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال تاروت عشق روزانه | فال تاروت عشق 28 اسفند 97

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

در روزهای ۶م و ۷م ماه مراقب باشید تا از شما سوءاستفاده نشود. اهل کمک کردن هستید اما نباید اجازه دهید تا دیگران از شما سوء استفاده کنند. در بازه‌ی ۱۰م تا ۱۲م ماه افکار عجیبی به ذهنتان می‌رسد اما جای نگرانی وجود ندارد چراکه لزوما تصورات شما قرار نیست که به واقعیت بپیوندند. قبل از اینکه کسی را مقصر اعلام کنید، حسابی تحقیق کنید تا بعدا شرمنده نشوید. در روزهای ۱۵م و ۱۶م ماه شرایط برای عشق‌ورزی و دوستی محیا می‌شود. در ۲۵م و ۲۶م ماه، با پایان‌های ناخواسته و غیرمنتظره‌ای مواجه خواهید شد. سعی کنید شرایط را سخت نگیرید و آنچه که اتفاق افتاده را پذیرفته و به ادامه‌ی زندگی خود بپردازید. فراموش نکنید که هرجا که دری بر روی شما بسته شود، در جایی دیگر درهای دیگری به سوی‌تان گشوده خواهد شد. در ۲۷م و ۲۸م ماه لازم است تا برخلاف دیگران حرکت کرده و کار درست را انجام دهید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه مارس ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

  2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *