فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۸ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه نوامبر 2018 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۸ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۸ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

در چهارم و پنجم ماه با خاظره بازی و خوردن اندوه گذشته وقت خود را تلف نکنید، چرا که شعار دوست داشتنی و جدید شما این خواهد بود: نو که میاد به بازار کهنه میشه دل آزار. البته گرفتن عکس خیلی هم خوب می تواند باشد، شاید زمانی برای چسبیدن به هویت خود لازم تان شود. در نهم، دهم، و یازدهم آینده کمی برای تان گیج کننده است، و خود را جایی میان بی میلی نسبت به پیش رفتن و ترس از وا ماندن می یابید. از چه می ترسید؟ اگر جواب این سوال را بیابید، دیگر می توانید دست به کار شوید.در پانزدهم و شانزدهم خودتان یزرگترین و مهم ترین وکیل مدافع خود خواهید بود، پس به دنبال آنچه می خواهید رفته و به هیچ جواب “نه” ای قانع نشوید. در نوزدهم و بیستم ماه دلخوشی های لذیذی انتظارتان را می کشند، پس به یک مزه مزه کردن ساده بسنده نکنید، از همه ی فهرست خوراکی ها لذت ببرید. دسر فراموش تان نشود! و اگرچه چشم ها یتان از شکم تان حرص تر هستند، اما یادتان باشد که کیفیتی قطعاً بر کمیت برتری دارد. در بیست و نهم و سی م آنقدر اتفاقات نمایشی و عاطفی دور و ورتان رخ می دهد، که خود رابا یک سریال اسپانیایی عوضی می گیرید، اما یادتان باشد که هر چه بیشتر مقاومت کنید، همه چیز بدتر می شود. بهترین کار این است که بی خیال همه چیز شوید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

در بازه‌ی ۳م تا ۵م ممکن است اتفاق خارق‌العاده‌ای در زندگی‌تان رخ دهد و هیچ کاری جز نگاه کردن با بهت و تعجب نمی‌توانید انجام دهید. در روزهای ۶م و ۷م ماه از نظم خوبی برخوردار خواهید بود و بهتر است بعد از آنکه به امور خودتان رسیدگی کردید، به کسی که نیاز به استعدادهای شما دارد، کمک کنید. شاید ایده‌ای برای کسب و کار هم در این میان پیدا کنید. در بازه‌ی ۱۳م تا ۱۵م ماه علاقه دارید تا با فرهنگ‌های جدیدی آشنا شده و آنها را تجربه کنید. چه بسا به این منظور به کشوری جدید سفر کرده و یا شاید حتی صرفا بعضی الگوها و رسم‌های جدید را وارد خانه و زندگی خود کنید. در ۱۸م و ۱۹م ماه احساس سرزندگی خواهید کرد و تقریبا هیچ کاری نبوده که از پس انجام آن برنیایید. اتفاقات کم نظیر و خوبی در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه انتظار شما را می‌کشند. همه چیز را بدون آنکه قضاوتی کنید، می‌پذیرید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

ممکن است که برای آغاز ماه، صبحانه ای لذت بخش یا قدم زنی مفرحی به محل کارتان را در نظر گرفته باشید اما به نظر می رسد که قرار است اتفاقات دیگری برایتان رقم بخورد. مثلا ممکن است خبر ترکیدگی لوله ای در محل کار یا مثلا اینکه فیلی از باغ وحش محل کارتان فرار کرده یا اینکه خبر بازدید کل دانش آموزان یک مدرسه از دفتر کارتان شما را شکه کند. هر آنچه در دست دارید را باید رها کنید و با عجله خود را به محل کارتان برسانید. روز طاغت فرسا و در عین حال هیجان انگیزی خواهد بود. در حوالی ۵م ماه جاری میلادی، فرصت مقداری بی خیالی و استراحت پیش خواهد آمد. اگر از این فرصت استفاده مناسبی داشته باشید، انرژی کافی برای گذراندن روزهای ۸م و ۹م ماه خواهید داشت. شاید بد نباشد که در حوالی ۱۵م و ۱۶م، مقداری فیلسوفانه به دنیای خود بنگرید. به احساسات خود اجازه دهید که برای ۱۹م و ۲۰م به شما فرمان بدهند. در روزهای آخر ماه هم سعی کنید احساسات خود را در واکنش به دیگران و اتفاقات پیرامونتان، خفه نکنید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در روزهای نخست ماه تمایل چندانی برای قدم گذاشتن در موقعیت‌هایی که راحت نیستید، ندارید. در خانه مانده و غذا از بیرون سفارش دهید و یا دوستان/همسایگان خود را به میهمانی دعوت کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه اغلب اطرافیان‌تان متفاوت با همیشه جلوه می‌کنند که این ناشی از طرز نگرش شما خواهد بود. وقتی که رویکردی متفاوت در پیش بگیرید، همه بشاش‌تر و خوشحال‌تر از معمول جلوه کرده و این حالت بسیار عالی می‌باشد. در روز ۱۶م یا ۱۷م ماه با مشارکت در کلاس و یا گوش دادن به یک بحث، دیدگاه‌تان نسبی به موضوعی که فکر می‌کردید تصمیم خود را پیرامون آن گرفته‌اید، تغییر خواهد کرد. در روزهای ۲۰م و ۲۱م دوستان‌تان می‌توانند به شما کمک کنند پس اگر احساس ضعف داشتید، به آنها تکیه کنید. صداقت و وفاداری شما، مزد آنها خواهد بود. در ۲۴م و ۲۵م ماه از اینکه هرکاری که ‌می‌خواهید را می‌توانید انجام دهید، احساس خوبی خواهید داشت. هرآنچه که می‌خواهید در ۲۸م و ۲۹م ماه بخورید و رژیم گرفتن را به روزی دیگر موکول کنید.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 16 نوامبر 2018

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

در ۴ م و ۵ م ماه چشم تان در پی جایزه ای است، و با به دست نیاوردنش اندوهگین خواهید شد. مساله این است که واقعاً دور از دسترس است. و این حال و هوای آه و اوه کنان و اندوهناک این روز ها مانع از رسیدن تان به هر چیزی می شود. در ۶م، ۷م و ۸م ماه، خوش بین تر می شوید، که خیلی هم خوب است، چرا که این روزها در هیچ آزمونی قرار نیست که ناموفق باشید. اگر خانواده و دوستانتان به کمک تان نیاز داشتند، لیوان آب توی دستتان را هم زمین گذاشته و به کمک شان بشتابید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، استراتژی های کمی هستند که ممکن است برایتان کار نکنند، و نتیجه های پایانی تان هم همه را شگفت زده و میخکوب خواهد کرد. معمولاً اهل تعریف از خود نیستید، اما در آن روزها، همه بهتان حق این کار را می دهند. در ۱۹م و ۲۰ م ماه با بازگشتن به تخت پادشاهی در رویاهای خود قرین لذت خواهید شد، اما نباید کارهای خود را از یاد ببرید. از فرمانروایی بر عالم خیال خود حس آرام و خوبی دارید، اما آدم های زیادی برای رسیدن شما به آن احساس آسایش دست داشته اند. درست مثل یک ملکه یا شاه، با بزرگواری دیگران را هم در لذت بردن از نتیجه های به دست امده شریک کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

در آغاز ماه، خودتان را در آینه ببینید. اگر چیزی غیر از زیبایی دیدید، بدانید که باید به چشم پزشک مراجعه کنید. در روزهای ۵م و ۶م ماه واقعا می‌خواهید که ارتباطی عاطفی با اطرافیان خود برقرار کنید اما بیشتر اینطور به نظر خواهد رسید که با یک عده روبات بی‌روح و بی‌ذوق سر و کار دارید. از اینکه احساسات خود را مطرح کنید نترسید؛ حتی اگر واکنشی که انتظارش را داشتید را مشاهده نکردید. در ۱۲م و ۱۳م ماه از ثبات و استقامت بالایی برخوردار خواهید بود. هم به خوبی از پس کارهای دشوار خودتان بر خواهید آمد و هم باعث خواهید شد تا دیگران بتوانند بر روی شما حساب باز کنند. ۲۲م و ۲۳م ماه حس‌های‌تان تقویت شده و به احتمال زیاد متوجه چیزهایی خواهید شد که همیشه به سادگی و بدون آنکه متوجه شوید، از کنار آنها گذشته بودید. اگر در ۲۸م و ۲۹م ماه برای مشارکت در بحثی از شما دعوت شد، بلافاصله دعوت را بپذیرید. شاید باهوش ترین فرد در میان جمع نباشید اما افزودنی‌های زیادی بر اساس تجربیات قدیمی خود دارید که می‌توانید در اختیار جمع قرار دهید.

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

در اول، دوم، و سوم ماه هیچ انگیزه ی پنهانی ندارید، اما مگر می شود این را به هر کسی که می رسید توضیح دهید؟ احتمالاً نه! بهتر است تنها گاهی که پیش نزدیکان و معتمدان تان هستید سپر خود را زمین بگذارید. در چهارم و پنجم ماه دلتان می خواهد گوشه ی کتابخانه ای سرتان را توی یک کتاب کنید. اما فکرش را هم نمی کنید اما با انجام این کار ممکن است دیدار یک آدم جذاب را از دست بدهید. با یک غریبه ملاقات کنید و ببینید چه می شود. دیدید؟ دنیا به آخر نرسید. در سیزدهم و چهاردهم ماه حس انسان دوستانه تان آن قدر زیاد می شود که به هیچ رو نمی توانید خودخواهانه رفتار کنید. چگونه می توانید از این حالت بهره بگیرید؟ به پیرامون خود نگاه کنید، شاید بتوانید در سازمان های خیراخواهانه و انسان دوستانه جایی برای خود بیابید. خودتان باشید. تغییری در دنیا ایجاد کنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه شما متفاوت ترین آدم توی جمع هستید. با تایید شدن یگانگی تان، بهتان ثابت خواهد شد که در راه درستی قرار گرفته اید. در ۲۸م و ۲۹م با مراقبت و توجه به چیزی که می خواهید به دستش بیاورید، مانع از این می شوید که کسی دیگر آن را تصاحب کند. اما یادتان باشد که شریک شدن آنچه دارید بهتر از انبار و احتکار کردن آن است.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

در آغاز ماه خود را برای هر فعالیت اجتماعی ممکنی آماده کنید، چه پیک نیک باشد و چه موزه. از تمام جزئیات این اتفاقات لذت خواهید برد. و از اینکه برای عزیزانتان بساطی از عیش و لذت فراهم کنید هم لذت خواهید برد. و در نهایت از خود فعالیتی که مشغولش هستید هم لذت خواهید برد، آن هم با علم به اینکه آدم حرفه ای ای چون شما برنامه اش را ریخته. در ۵م و ۶م ماه، عاشقانه هایتان توجه م وانرژی شما را به خود اختصاص خواهند داد. و قطعاً از آن لذت خواهید برد. شما به سختی کار می کنید و در ۱۴م، ۱۵م و ۱۶م ماه به خوبی نتیجه ی این همه زحمت را می بینید. چه حس خوبی است وقتی قدر کارتان را بدانند، نه؟در ۲۱م و ۲۲م ماه، وقتی که باید به دخل و خرج خود و کارهای کرده و نکرده رسیدگی کنید، مطمئن شوید که این کار را با دقت انجام می دهید. در ۲۵م و ۲۶م ماه، قبل از فرستادن هر ایمیل کاری، آن را دو بار بخوانید. در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه فروتنانه رفتار کنید. یادتان باشد که زندگی یک هدیه است!

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 25 آبان 97

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

اصلا متوجه تاثیر ویژه‌ای که بر دیگران در روزهای ۲م تا ۴م ماه می‌گذارید، نمی‌شوید. موجی از انرژی هستید که انرژی خود را به هر آنچه که بر سر راهتان باشد، منتقل می‌کنید. در این روزها حتی کنجکاوی شما نیز به دیگران سرایت می‌کند. در ۹م و ۱۰م ماه با اینکه همه دست و پا می زنند تا بتوانند از ایده‌ها و تجربیات‌تان استفاده کنند، ترجیح می‌دهید که در جمع دوستان و عزیزانتان بمانید و وقت خود را به آنها اختصاص دهید. درک رفتار شما کار دشواری است اما در هر صورت آدم خوبی هستید. در ۱۵م و ۱۶م ماه وقتش خواهد بود که شوخی و تفریح را کنار گذاشته و دوباره زندگی را جدی بگیرید. ارتباط به هر شکلی، تمام توجه شما را به خود جلب می‌کند، علی‌الخصوص وقتی‌که پای مسائل مادی در میان باشد. کسب درآمد در رأس برنامه‌هایتان قرار گرفته است. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی جاری، شخصی حرکتی بزرگ زده و علاقه‌ی خود نسبت به شما را مطرح خواهد کرد. چه کسی ممکن است باشد؟ حتی خانواده و دوستانتان هم متعجب خواهند شد. مطمئنا رازهای متعددی دارید که اگر دیگران متوجه آنها شوند، متعجب خواهند شد.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

راه‌های زیادی برای ابراز احساسات‌تان وجود دارد و در روزهای اول و دوم ماه هم حسابی احساساتی خواهید بود. دوست دارید با غریبه‌ها هم روبوسی کنید اما مراقب باشید چراکه همه از این کار شما خوششان نمی‌آید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل اسرارآمیزی روبه‌رو خواهید شد و ممکن است مقداری کارآگاه بازی لازم باشد. وقتی که تک تک اجزاء پازل را کنار هم بچینید، با تصویری بسیار متفاوت‌تر از آنچه که انتظار داشتید مواجه خواهید شد. در روزهای ۱۶م و ۱۷م ماه کار یا سرگرمی محبوب‌تان حسابی سنگین خواهند شد اما بعد از پایان کار از دست‌آوردهای خودتان راضی خواهید بود. لیاقت جایزه و تقدیر و تشکر حتی از جانب خودتان را خواهید داشت. در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه، رویکرد تازه‌ای به زندگی خواهید داشت پس از خانه بیرون زده و حضور خود را به دنیا نشان دهید. هیچوقت برای مشهور و یا ثروتمند شدن دیر نیست. در روز ۲۶م یا ۲۷م ماه ممکن است مجبور شوید که در حضور جمع سخن‌رانی کنید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

در آغاز این ماه، تمام فکر و خیالتان درگیر برنامه‌های آتی خودتان خواهد بود و تقریبا تمام وقت‌تان هم صرف یافتن پاسخ سوال‌های موجود در ذهنتان خواهد شد. در روزهای ۴م تا ۶م ماه درگیر کشمکش‌های عاشقانه خواهید بود. اتفاقات سختی ممکن است رخ دهند پس بهتر است تا جایی که می‌توانید حریف خود را بشناسید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه ممکن است برای پر کردن حفره‌ای عاطفی که مدت‌ها برای پر کردن آن در تلاش هستید، اقدام کنید. با اینکه می‌دانید این قبیل رویکردهای عاطفی در طولانی مدت به نفع‌تان نخواهند بود، اما در این لحظه به آن نیاز داشته و از آن لذت می‌برید. در روزهای ۲۱م و ۲۲م ماه، به طرز غیر منتظره‌ای احساس گوشه نشینی و خجالت زدگی می‌کنید. جای نگرانی وجود نداشته و باید بدانید که این شرایط برای همه پیش می‌آید. مادامی که آبروی خودتان را نبرید، فرصت جبران ایجاد خواهد شد. بطور مادرزاد، رهبر و مدیر خوبی هستید پس در ۲۸م یا ۲۹م ماه که پیشنهاد موقعیتی ویژه به شما داده شد، آن را به آغوش گرفته و پذیرا باشید. مطمئن باشید که کسی را ناامید نخواهید کرد.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه نوامبر ۲۰۱۸ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *