فال ماهانه سپتامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه سپتامبر 2019 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه سپتامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه سپتامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

به نظرتان عادلانه است که بیخود و بی جهت در ابتدای این ماه انواع پاداش و جایزه و ترفیع درجه را دریافت کنید؟ شاید که نه اما خب دندان های اسب پیشکش را نمی شمارند. در حوالی ۴م و ۵م ماه حرف‌های عجیب و غریبی بین شما و یکی از هم‌کلاسی های یا همکاران و یا شاید حتی یک غریبه رد و بد خواهد شد. بد نیست ببینید این حرف‌ها به کجا ختم خواهند شد. اگر متاهل هستید یا به کسی دل بسته‌اید، سعی کنید پشت سرشان کاری انجام ندهید. در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه دلتان می‌خواهد که کنترل امور را در دستان خود بگیرید اما متاسفانه باید یاد بگیرید که برخی کارها از اختیار و کنترل شما خارج هستند. خودتان را برای یاد گرفتن این مسئله به روشی سخت آماده کنید. در محدوده‌ی ۲۲م تا ۲۴م ماه انرژی فراوانی دارید و بهترین فرصت برای سر و کله زدن با پروژه‌هایی خواهد بود که مدتی است کنار گذاشته اید. با این حال اگر فکر می‌کنید به کمک احتیاج دارید، حتما از دیگران کمک بخواهید. ممکن است در روزهای ۲۹م یا ۳۰م ماه با اخبار ناخوشایند و دردسر سازی مواجه شوید. برای دفاع از خودتان آماده باشید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

در روزهای نخست از ماه بدون آنکه متوجه شوید، با کارهای عجیب خود توجه دیگران را به خود جلب می‌کنید و ممکن است تا دوستی به شما تذکر ندهد، متوجه اعمال خود نشوید. در روزهای ۸م و ۹م ماه اگر به اطراف خود خوب دقت کنید، انگیزه‌ی زیادی را می‌توانید برای کارهای خود پیدا کنید. فشارهای زیادی از جانب همکاران‌تان در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه به شما وارد خواهد شد که ممکن است سوال‌هایی را در ذهن‌تان ایجاد نماید. اجازه ندهید که اعتماد به نفس و توانایی‌های‌تان زیر سوال برود. در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه دجار سردرگمی و تردید خواهید شد و لازم است که قبل از اینکه از کسی کمک بخواهید خودتان ابهام ها را برطرف نمایید. خوشبختانه قبل از اینکه نیاز به نگرانی باشد، مغزتان به کمک‌تان آمده و راه حل را در اختیارتان قرار خواهد داد. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه و در شرایطی که همه نگران هستند، شما آرامش خود را حفظ خواهید کرد. همین امر موجبات دریافت پاداش را برای‌تان فراهم خواهد کرد.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

رستوران های جدید دور و ور خانه، و یا حتی اپلیکشن جدید و هیجان انگیزی که همه از آن حرف می زنند، آیا هیچ کدام از آنها را امتحان کرده اید؟ روز اول ماه وقت بیرون زدن و تجربه ی چیزهای تازه است. از کارهای روزانه و معمول خود لذت می برید، و جای هیچ بحثی هم در این رابطه نیست، اما با تغییراتِ هر از گاه، می توانید دستاوردهای بسیاری داشته باشید. در ۱۱ و ۱۲م ماه هم خانه ای ها، همکارها و یا همکلاسی هایتان می توانند مشکلاتی بزرگ برایتان ایجاد کنند، اما به قول معروف هیچ مشکلی نیست که آسان نشود! کافی است به جزییات توجه کنید تا به راه حلی مناسب برسید. تا چشم به هم بزنید می بینید که ماه به پایان رسیده است، مانده اید که اینهمه زمان چطور چنین زود گذشته است، ۳۰ و ۳۱م ماه را در شگفتیِ سپری شدن زمان می گذرانید، اما فرصت خوبی هم خواهید داشت تا اگر این اواخر احساس سنگینی کرده اید، به سروقت کشوها و کمدهای خود رفته و از دور ریختنی ها خالی شان کنید. البته شاید در آن میان دستتان به چیزهایی ارزشمند نیز بخورد، اما بیشتر خرت و پرت هایتان دور ریختنی خواهند بود. بهتر است ازشان دل بکنید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در روزهای ۶م و ۷م ماه مراقب باشید تا از شما سوءاستفاده نشود. اهل کمک کردن هستید اما نباید اجازه دهید تا دیگران از شما سوء استفاده کنند. در بازه‌ی ۱۰م تا ۱۲م ماه افکار عجیبی به ذهنتان می‌رسد اما جای نگرانی وجود ندارد چراکه لزوما تصورات شما قرار نیست که به واقعیت بپیوندند. قبل از اینکه کسی را مقصر اعلام کنید، حسابی تحقیق کنید تا بعدا شرمنده نشوید. در روزهای ۱۵م و ۱۶م ماه شرایط برای عشق‌ورزی و دوستی محیا می‌شود. در ۲۵م و ۲۶م ماه، با پایان‌های ناخواسته و غیرمنتظره‌ای مواجه خواهید شد. سعی کنید شرایط را سخت نگیرید و آنچه که اتفاق افتاده را پذیرفته و به ادامه‌ی زندگی خود بپردازید. فراموش نکنید که هرجا که دری بر روی شما بسته شود، در جایی دیگر درهای دیگری به سوی‌تان گشوده خواهد شد. در ۲۷م و ۲۸م ماه لازم است تا برخلاف دیگران حرکت کرده و کار درست را انجام دهید.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 20 سپتامبر 2019

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

شما اهل کار و عمل هستید. همان کسی که همیشه شروع می کند. در ۴م و ۵م ماه بیرون پریده و هنری بنمایانید. در این لحظه امکان رسیدن به خط پایان را ندارید، ولی خوب می توانید شر و شوری برای همه چیز به پا کنید. چه کسی می داند؟ شاید کارهایی که در این دو روز شروع می کنید دنیا را دگرگون کند!در ۱۱م و ۱۲م اگر مردم ازتان کمک بخواهند اولین کلمه ای که به ذهنتان می رسد، “نه” است. اما پس از کمی اندیشیدن، خودخواهی تان کمتر می شود. با دیگران همانطور برخورد کنید که می خواهید با شما برخورد شود. اگر امروز به دوستی حقیقی که به یاری تان محتاج است کمک نکنید، فردا چه کسی دست شما را خواهد گرفت؟ در ۱۵م و ۱۶م هوای دشت و دمن به سرتان می زند، چه می شود اگر برنامه ی سفری خیالی برای خود بریزید؟ حتی اگر امکان رفتن به جایی که دوست دارید را ندارید، خیال را که ازتان نگرفته اند.در ۲۱م، ۲۲م و ۲۳م ماه، هر جنبش و تکان تان، کاری هوشمندانه خواهد بود، پس هیچچ به خود شک نکنید. در بالاترین مرحله ی بازی خود جای گرفته اید، و باخت تنها کلمه ای است که هیچ ربطی به شما ندارد. در ۲۹م و ۳۰م ماه وقت خود را با خانواده و هم خون های بگذرانید. بهتر از هر کسی می دانید که خون از آب غلیظ تر و جان دار تر است.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

در ۱و ۲م ماه یک سنت شکن واقعی خواهید بود. ممکن است دیگران شما را عجیب و غریب خوانده و با دست به هم نشان تان دهند، اما شما در حال انجام کاری اساسی هستید. به راه خود ادامه دهید، مرزها را شکسته و دست به کارهای غیر معمول بزنید، آدم هایی مثل شما هستند که می توانند دنیا را تغییر دهند. در ۱۰ و ۱۱م ماه کنار آمدن با تغییراتی که کارِ دست خودتان نیستند کار سختی خواهد بود، اما شما یکی از آن نشانه های آسمانی هستید که قابلیت انطباق پذیری بالایی دارند و خیلی زود خود را با آن تغییرات هماهنگ خواهید کرد. یک دقیقه وقت کافی است که همه چیز را بهتر درک کنید. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه کاملا بر کار خود متمرکز خواهید بود، اما اگر برای مدتی طولانی به یک مشکل چشم بدوزید، این خطر وجود دارد که چشم تان سیاهی رفته و دید تان را نسبت به مسائل به کلی از دست بدهید. از دیدگاه های دیگران بهره بگیرید. ۲۶ و ۲۷م ماه، می توانند روزهایی گیج کننده باشند، هر چه بیشتر سعی در تمرکز بر مسئله ای بکنید، دید تان نسبت به آن تیره و تار تر می شود. کمی به خود وقت استراحت بدهید، مدیتیشن کنید، پیوند خود را با عنصر خاک قوی تر کرده، فروتنانه رفتار کنید و شکرگزار باشید که مشکلاتتان در حال از بین رفتن هستند.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

به دنبال شور و هیجان و کاری نو در آغاز ماه هستید. آن قدر بگردید تا آنچه که بدنبالش هستید را بیابید. ۵م-۶م ماه باید برنامه ریزی دقیقی را آغاز کنید. تا ۱۲م-۱۳م ماه شاید آنچه که فقط در حد یک ایده بود، به واقعیت رسیده باشد. امور حرفه ای و شخصی شما حسابی روی غلتک خواهند افتاد و همه چیز آنطور که می خواهید پیش خواهند رفت. در حوالی ۲۱م-۲۲م ماه بد نیست که به دنبال ایجاد ثبات باشید اما فراموش نکنید که بخاطر برقراری ثبات، ایده هایتان را فدا نکنید. نیازهایتان را در ۲۵م-۲۶م ماه بازگو کنید چراکه این کار تاثیر بسزایی در چگونگی مواجهه با دنیا ایجاد خواهد کرد. در روزهای پایانی ماه باید برای هرچیزی آماده باشید. روزهای پرمشغله ای را در محیط کار تجربه خواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه شهریور 98 | فال نیمه دوم شهریور 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

در آغاز ماه تمایل به ارتباط برقرار کردن دارید، و از قضا این دقیقاً همان کاریست که باید انجام دهید. زنگ بزنید، برای کسی نامه ای بنویسید، روی صفحه های مجازیتان پست بگذارید، چرا که این زمان نیاز دارید هر چه در قلبتان می گذرد را افشا کنید. نتیجه اش هم برای شما خوب خواهد بود و هم برای دنیای اطرافتان. در ۵مو و۶م ماه وقتش شده است که فکری به حال وضعیت ورزش کردن خود بکنید. ببینید مناسب است یا نه؟ برنامه ماهیانهی درستی برای خود بریزید. و تند وبی معطلی شروع به عملی کردنش کنید. در دهم و یازدهم ماه، یم پروژه ی کاری، ارتباطاتی که با دیگران دارید، و یا یک پیاده روی در کنار ساحل می تواند اتفاقا عاطفی عمیقی را برایتان رقم بزند. ۱۴م،۱۵م و ۱۶م ماه، روزهای فوق العاده ای برایتان خواهند بود،ازشان لذت ببرید. در ۲۱م و ۲۲م هم انرژی های فوق العاده و اتفاقات هیجان انگیزی سر وقتتان خواهند آمد. در ۲۷م و ۲۸ ماه دوستان و خانواده تان ممکن است به کمکتان نیاز پیدا کنند. هوایشان را داشته باشید. در ۲۹م، ۳۰م و ۳۱م سعی کنید با تفریح و شادی ماه را به پایان برسانید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

۱م ماه وقت مناسبی برای خطر کردن های عاطفی است. می خواهید دعوتشان کنید به جایی؟ می خواهید برای کار جدیدی درخواست بفرستید؟ دلتان می خواهد یک حرفه ی جدید را بیاموزید؟ یا اینکه تنها به شکلی از محدوده ی آسایش تان خارج شوید؟ بله، معلوم است که ترسناک به نظر می آید. اما خطر نکردن همانا و چیزی به دست نیاوردن همانا! چیزی بدتر از این نیست، نه؟ حتی اگر با صورت به زمین بخورید هم فایده اش این خواهد بود که دنیا را از زاویه ای جدید ببینید. در ۵م و ۶م ماه که روزهایی به شدت رومانتیک خواهند بود، احساس می کنید آدمی ویژه و خاص هستید. چه کسی بدش می آید؟ در ۱۰م و ۱۱م ماه احساساتی عمیق پیدا می کنید و خیلی هم خوب خواهد بود، به این احساسات پا بدهید، حتی اگر کمی به چالش بکشندتان. آیا کار، آپارتمان، یا کشور جدیدی در آینده ی نزدیک برایتان چشمک می زند؟ در ۱۴م و ۱۵م ماه انگیزه پیدا می کنید تا به این مسئله فکر کنید. در ۱۷م و ۱۸م ماه، هر چقدر هم که پیرامونتان همه چیز حالی جنون آمیز داشته باشد، پای تان را روی زمین سفت و محکم کنید. اگر در ۲۳م و ۲۴م ماه کتاب شعری که انگار فقط برای شما نوشته شده است به دستتان رسید یا در نزدیکی تان یافته شد، تعجب نکنید؛ بله! برای خود شما نوشته شده اند! در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه، درگیر مبارزه ای بر سر قدرت خواهید شد که بهتر است با فروتنی به آن سمت و سو دهید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

آیا در زندگی چیز غیر ممکنی هم وجود دارد؟ خوب، در حقیقت پاسخ این سوال در اولین روز ماه بسیار کوتاه است؛ “بله”! درست است که شاید از کمبود انگیزه و باور در رنج باشید، اما امروز برخی چیزها به خودی خود چندان شدنی به نظر نمی رسند. بهتر است تا زمانی که اعتمادتان به خود و دیگران بیشتر شود بردباری پیشه کنید، تا بتوانید دست به کارهای بزرگتری بزنید. اگرچه شاید در ۸ و ۹م ماه تمایل شدیدی به شتاب گرفتن داشته باشید، اما در آن زمان باید تصمیمات خود را آرام و سر صبر بگیرید. معمولا پیش از هر کاری وقت زیادی را صرف اندیشیدن و عمیق شدن در آن می کنید، روش خود را عوض نکنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه، حوصله ی حرف های پوچ و بی معنی درباره ی خود را ندارید، چنین رویکردی در مدرسه و دانشگاه، امور کاری و مسائل مهم شخصی بسیار کارا خواهد بود. شاید دوستانتان شما را “ضد حال” بنامند، اما باید بفهمند که شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید! در ۲۰ و ۲۱م ماه آدم کمال گرایی خواهید بود، اما اگرچه توقعاتتان بسیار بالا است، کسی هم هست که شما را تنها نگذاشته و ناامید تان نمی کند، آن شخص را از دست ندهید. در ۲۵ و ۲۶ م ماه، درگیری ای دارید که راه حل درست آن را نمی دانید، اما شما آدمی نیستید که به یک “نه” قناعت کند. علاوه بر این تحقیق و جست و جو همیشه دو تفریح مورد علاقه ی شما بوده است.

حتما بخوانید:  فال روزانه 29 شهریور 98 | فال روزانه واقعی

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه کمال را در چیزی ببینید و چه نقص، می‌خواهید که آن را تغییر دهید. قویاً می‌خواهید که چیدمان وسایل محیط کار خود را تغییر دهید اما بهتر است که با تغییرات کوچک شروع کنید تا تغییرات اساسی. با اینکه از کنایه و نیش زبان بدتان نمی‌آید، بهتر است که در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه سعی کنید اندکی رو راست باشید. در جمع افراد کم سن و سال و یا اقوام جوک های بی‌ادبانه تعریف نکنید. در بازه‌ی ۲۲م تا ۲۴م با چالش‌هایی در خانه‌ی خود مواجه خواهید شد. حال و حوصله‌ی درگیری‌های خانوادگی یا اختلاف‌نظرهای بین دوستانتان را ندارید اما این احتمال وجود دارد که قفل مشکل تنها به دستان شما باز شود. در روزهای پایانی ماه، معامله‌ی خوبی خواهید کرد اما لازم نیست تا راز و چگونگی این معامله را با دیگران مطرح کنید. اجازه دهید تا دوستان و اقوامتان فکر کنند که صرفا از روی خوش‌شانسی موفق به جوش دادن چنین معامله‌ای شده اید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

به طور کلی، همه چیز ِشما در توازن بوده و پایتان استوار است. اما ایده ی چندان بدی به نظر نمی رسد که در ۱م و ۲م ماه، کمی هم از دایره ی اطمینان خود پا بیرون بنهید. محدودیت های خود را به چالش کشیده و دست به کاری غیر قابل پیش بینی بزنید. کمی جسارت به خرج بدهید. میبینید؟ حالا دیگر فرقی نمی کند چه حسی دارید، و شک ها و ناراحتی هایتان تفاوتی در آنچه هستید ایجاد نمی کنند. برنامه ریزی نکردن و ندانستن همه چیز از پیش چندان هم بد نیست. حتی اشتباه کردن هم دیگر آنقدرها بد به نظر نمی رسد. در طول ماه، همان طور که به کارها و فعالیت های مختلف و روزانه ی خود می پردازید، همواره این نکته را به یاد داشته باشید. در ۵م، ۶م و ۷م ماه، به شکل رضایت بخشی با خود در تعامل و آشتی خواهید بود. حالا که اینقدر با خودتان در هماهنگی به سر می برید فرصت را مغتنم بشمارید و ببینید دلتان چه خواسته هایی دارد. در ۱۰م، ۱۱م و ۱۲م، اگر به هر شکل احساس کردید که عصبی هستید، حتماً زمانی را به خودتان اختصاص دهید، حالا چه با یک جلسه یوگا در سالن خانه ی خودتان، و چه با شنا کردن در یک برکه. یک رویا (چه در خواب شبانه و چه رویایی روزانه)، می تواند به خوبی به شما بفهماند که چه امیدها و انتظارهایی برای تاریخ های ۱۷م و ۱۸م دارید. در ۲۳ م و ۲۴ م حال خوب و بسیار رومانتیکی خواهید داشت. چه حال خوبی است، نه؟ آماده باشید تا در ۲۸م، دوباره از محدوده ی امن خود بیرون رفته و کمی خطر کنید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه سپتامبر ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *