فال ماهانه اکتبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه اکتبر 2021 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه اکتبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه اکتبر ۲۰۲۱ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در روز اول ماه، همان طور که به سمت کار قدم می زنید، یا سوار بر دوچرخه به سمت خانه می روید، یا سوار قطار می شوید، یا وارد کافه ی مورد علاقه تان می شوید، ایده، نگاه و یا انگیزه ای نو به سراغتان می آید. حتماً به این مساله توجه دقیق داشته باشید. جدی بگیریدش چون خیلی مهم است. در وضعیت خوبی برای شروع کارهای جدید قرار دارید. از غریزه های تان پیروی کنید. با رسیدن ۲م، ۳م و ۴م ماه، که روزهایی فوق العاده خواهند بود، از جایگاهی کاملاً موفق برخوردارید. عشقانه هایتان در حال شکوفا شدن هستند. کارتان عالی پیش می رود، و ورزش هایتان را به موقع و به شکلی غیر عادی خوب انجام می دهید، که تاثیری فوق العاده بر سلامتتان دارد. برنامه ای برای ۵م ماه خود بریزید. در ۱۲م یا ۱۳م آماده ی مهمانی و رقص خواهید بود. شبی پر شور خواهید داشت. در ۱۹م و ۲۰م ماه، همه ی احساساتی که دارید، اعم از رنجیدگی و شادی، همه را تبدیل به به چیزی خلاقانه کنید. در ۲۵م ماه، وقت خود را صرف ایده پردازی کنید. هیچ وقت نمی دانید چه فکرهای تازه ای ممکن است به سرتان بزند. ۲۹م،۳۰م، و ۳۱م، حسن ختامی فوق العاده بر این ماه خواهند بود.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

با آغاز ماه نو، مشوق واقعی برای آن‌دسته از افرادی خواهید بود که می‌خواهند زندگی خود را بهبود بخشند. شاید برای خودتان اینطور بنظر نرسد اما در واقع کارهای انسان‌دوستانه‌ی قابل توجهی را انجام می‌دهید. در ۷م یا ۸م ماه با شنیدن آهنگ و یا استشمام بویی آشنا، جزییات خاطره‌ای قدیمی برای‌تان بازسازی خواهد شد. شاید بدتان نیاید که تحقیقاتی برای پیدا کردن فردی که این خاطرات مشترک را با او دارید، انجام دهید. ۱۸م تا ۲۰م ماه از جملات سنگینی استفاده خواهید کرد اما مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تنها اگر در جمعی از افراد فرهیخته هستید از این قبیل جملات استفاده کنید واگرنه بهتر است که اندکی خود را همسطح جمع کنید. در ۲۸م و ۲۹م ماه با تمام وجود می‌خواهید به یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود کمک کنید اما تا زمانی که نخواهند، هیچ کاری از دستان شما بر نمی‌آید. شاید با کمک به غریبه‌ای، احساس رضایت کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

در روزهای یکم یا دوم ماه کسی که از شما بپرسد “به چه فکر میکنید؟” با جوابی غیرمنتظره مواجه خواهد شد. انواع و اقسام فکرهای احمقانه در ذهن دارید اما از آنجایی که احتمالا هیچ کدام از آنها را عملی نخواهید کرد، بهتر است که این افکار را برای خودتان نگه دارید. بازه‌ی ۸م تا ۱۰م، بازه‌ی آرامی خواهد بود و باید سعی کنید همه چیز را حتی الامکان غیر رسمی نگه دارید. حتی اگر به میهمانی رسمی‌ای دعوت شدید، همین که در جمع حاضر شوید، اهمیت بیشتری از اینکه چه چیزی بر تن دارید، خواهد داشت. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م خودتان را باور خواهید داشت که هیچ ایرادی در این کار وجود ندارد. اعتماد به نفس به شما کمک خواهد کرد تا بیش از همیشه اوج بگیرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م حواس‌تان سر جایش نخواهد بود و بهتر است که هر آنچه که مهم است را در جایی یادداشت کرده که مبادا فراموش کنید. اگر چیزی را فراموش کنید، ممکن است بقیه حاضر به بخشیدن شما نباشند. در ۲۴م و ۲۵م ماه یکی از دوستان یا اقوامتان اطلاعاتی را در اختیار شما میگذارد که کمک خواهد کرد تا با شفافیت بهتری مسیر خود را ادامه دهید. بعضی وقت‌ها باور اینکه زندگی شما این چنین است، دشوار به نظر می‌رسد.

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

راه دادن نو به بازار و دل آزار کردن کهنه در نخستین روز ماه کار آسانی نخواهد بود، اما شما آماده ی تجربه های تازه هستید. در ۵ و ۶م ماه دوستانتان جای خالی فامیل و خانواده را در مراسمی پر خواهد کرد، پس حتما از آنها به خوبی قدردانی کنید. در ۱۴، ۱۵ و ۱۶م ماه هر کاری می کنید تا پرده از رازی بردارید، اما مراقب خط قرمز ها باشید. و خود را به کوچه ی علی چپ نزنید، خوب می دانید آن خط قرمز چیست! در ۱۹، ۲۰ و ۲۱م ماه کمی هیجان زده می شوید و دل تان می خواهد بدانید رابطه ی تازه تان به کجا خواهد کشید، اما اگر همه چیز زیادی خوب به نظر می رسد، احتمالا غیر واقعی است. در ۲۶ و ۲۷م ماه همکاران، همسایه ها، همکلاسی ها و یا دیگر آشنایانتان شما را در مورد مساله ای به زحمت خواهند انداخت. سعی کنید همه چیز را با آرامش به سر و سامان برسانید. بله، شاید لازم باشد که شما نقش ریش سفید و آدم بزرگوار را در این میان بازی کنید.

حتما بخوانید:  فال میلادی روزانه | فال روزانه میلادی 17 اکتبر 2021

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

شاید بد نباشد که در ابتدای این ماه سری به شجره‌نامه‌ی خانوادگی خود بزنید. خودتان را برای مواجه شدن با برخی از ناشناخته ها آماده کنید. ۵م و ۶م ماه می‌خواهید هرکاری را که دوست دارید انجام دهید اما آیا چنین چیزی امکان دارد؟ اول به وظایف اصلی خود رسیدگی کنید تا شاید فرصت برای تفریح و خوشی هم ایجاد شود. در بازه‌ی ۱۴م تا ۱۶م زندگی‌تان مورد توجه تماشاچی‌های زیادی قرار خواهد گرفت. اگر مردم واقعا قصد مشارکت در زندگی‌تان را داشته باشند، حاضر به پرداخت بهای آن هم خواهند شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه آماده هستید تا کاندیدای موقعیت و سمتی شوید. خوشبختانه اطرافیان و دوستان‌تان به شما کمک خواهند کرد. در ۲۶م و ۲۷م ماه به همه با دید تعجب نگاه خواهید کرد و بهتر است که وقت خود را با کودکان یا افرادی که قلب کودکانه دارند سپری کنید. خودتان را سرگرم کنید! دنیا جای زیبایی برای زندگی کردن است.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

در سه روز نخست این ماه ذهنتان فعالیت بالایی داشته و با کوچکترین تحریکی مشغول به تفکر و برنامه ریزی خواهد شد. در این روزها اگر چیزی را شروع کنید، لزوما به این معنا نخواهد بود که به سرانجام و پایانی نیز خواهد رسید. کارهای کوچک برای آدم های کوچک هستند و شما الان موقعیتی بسیار مهمتر از این دارید که وقت خود را صرف کارهای جزیی کنید. در ۸م و ۹م این ماه، برخی جریان ها برعکس میل شما خواهند شد و امکان شناسایی دلایل این امر نیز وجود نخواهد داشت. اگر دوستانتان با شما نمی سازند، شانس چندانی برای سازگاری با غریبه ها نیز نخواهید داشت. در میانه ی ماه روحیه ی کارآفرینی شما گل کرده و موقعیت های جانبی برای کسب درآمد خواهید داشت. تمرکز خود را بر روی کارهایی که مسلط تر هستید بگذارید و اجازه دهید دیگران به جزییات کارها رسیدگی کنند. در محدوده ی ۱۹م و ۲۰م این ماه نیز همه چیز گل و بلبل خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهد بود. ۲۶م و ۲۷ ماه دوباره نگرانی های قدیمی به سمت شما بازخواند گشت اما اگر اراده کنید از پس هر کاری بر خواهید آمد. چاره ی مشکلات شما کمی بیشتر زحمت کشیدن است.

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

با اینکه هر از گاهی ممکن است کنترل خودتان را از دست دهید، در روزهای ۲م و ۳م این ماه به خوبی از پس شرایط ایجاد شده بر خواهید آمد. در ۴م و ۵م ماه، بازدهی کاری شما بسیار بالا خواهد رفت (مخصوصا اگر مشغول کارهایی باشید که به آنها علاقه دارید). وظایف خود را در اولین فرصت انجام دهید تا فرصت کافی برای تفریح یا رسیدگی به امور شخصی خود را داشته باشید. اتفاقات عجیبی در محدوده‌ی ۱۰م تا ۱۲م رخ می‌دهید که نتایج آنها کاملا نامشخص است. باید تا مشخص شدن نتیجه، صبر کنید. در ۲۰م و ۲۱م ماه آماده اید تا به مرحله‌ی بعد از زندگی خود پیش بروید اما شخصی از گذشته، شما را رها نخواهد کرد. کافیست که بپذیرد قضیه مهم نیست و پیش بروید. در ۲۵م و ۲۶م ماه می‌بایست احساسات خود را بیان کنید. آنقدر که فکر می‌کنید پیچیده نیست.

حتما بخوانید:  فال ابجد روزانه | فال ابجد 25 مهر 1400

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در ۲، ۳ و ۴م ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در ۹ و ۱۰م ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره ی دسته ی پولدار می دید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح تا ناین خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران واگذارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجم دادن داشته باشید از اراده ی کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹ م ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در اولین روز ماه شروعی فوق العاده خواهید داشت. انرژی تاثیرگذار تان دو برابر می شود. حس ششم تان قوی تر می شود. و احساساتتان به جریان می افتند. عاشقانه هایتان شکوفا می شوند. و حتی در محیط کار هم سورپریزهایی در انتظارتان هستند. پس به هیچ وجه کلاس یوگا و یا شنا را فراموش نکنید، تا برای این زمان، در بهترین وضعیت جسمی خود باشید. ورای این ها هم، هر چه آرام تر باشید، نفس های عمیق تری می کشید، و هرچه نفس های عمیق تری بکشید،در زمان حال هوشیارتر خواهید بود. اگر قصد انتقال چیزی به کسی را دارید، در ۵م و ۶م ماه این کار را بکنید. در ۱۲م و۱۳م ماه، به خود بپردازید.ماساژ گرفتن ایده ی خیلی خوبی است. ۱۹م و ۲۰م ماه روزهایی پر از انرژی مثبت برایتان خواهند بود. پس کمی در مورد فلیفه ی زندگی خود بیندیشید. اگر حس می کنید که سرتان پر از کار شده، در ۲۵م و ۲۶م ماه در کنار ساحل به پیاده روی بروید. گوش دادن به صدای امواج حالتان را بهتر خواهد کرد. در ۲۷م و ۲۸ ماه درباره ی همه چیز حس بهتری خواهید داشت. ماه را در روز ۳۱م با کاری هیجان انگیز و پر از موفقیت به پایان خوهید برد.

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

در نخستین روز ماه فکرتان درگیری یکی از ستاره های سینما یا موسیقی خواهد بود، اما خب می دانید که قرار نیست به هم برسید، مگر نه؟ در ۲، ۳ و ۴م ماه هر چیز شاعرانه ای را دوست دارید، ترانه ها هم مشمول این جریان هستند. اگر مسل به نوشتن دارید دست به نوشتن شعری بزنید، یا ترانه و شعر کسی دیگر را که به خوبی بیانگر احساس تان است قرض بگیرید. در ۱۲ و ۱۳م ماه در حال تمیز کاری و سرو سامان دادن به همه چیز هستید تا برای چیزهای تازه تر جا باز کنید. اما آیا مطمئنید که با دور انداختن چیزهای کهنه مشکلی ندارید؟ تغییرات نیمه ی ماه، به ویژه اگر دائمی باشند، چندان برایتان آسان نیستند. در ۲۴ و ۲۵م ماه، کسی از تلاش های تان قدردانی خواهد کرد . دل تان گرم و قرص می شود، هرچند که برای تشکر دیگران نیست که تلاش می کنید، اما دانستن این موضوع که در زندگی دیگران تفاوتی ایجاد کرده اید بسیار دلچسب است. در ۳۰ و ۳۱م ماه گمان می کردید که اتفاقاتی رومانتیک در پیش رو دارد، اما اینطور نخواهد بود و احساس ناامیدی می کنید. گویا بهتر است همه چیز را از نو آغاز کنید و شروعی دوباره داشته باشید.

حتما بخوانید:  فال مکعب روزانه | فال مکعب 25 مهر 1400

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

در اول، دوم، و سوم ماه هیچ انگیزه ی پنهانی ندارید، اما مگر می شود این را به هر کسی که می رسید توضیح دهید؟ احتمالاً نه! بهتر است تنها گاهی که پیش نزدیکان و معتمدان تان هستید سپر خود را زمین بگذارید. در چهارم و پنجم ماه دلتان می خواهد گوشه ی کتابخانه ای سرتان را توی یک کتاب کنید. اما فکرش را هم نمی کنید اما با انجام این کار ممکن است دیدار یک آدم جذاب را از دست بدهید. با یک غریبه ملاقات کنید و ببینید چه می شود. دیدید؟ دنیا به آخر نرسید. در سیزدهم و چهاردهم ماه حس انسان دوستانه تان آن قدر زیاد می شود که به هیچ رو نمی توانید خودخواهانه رفتار کنید. چگونه می توانید از این حالت بهره بگیرید؟ به پیرامون خود نگاه کنید، شاید بتوانید در سازمان های خیراخواهانه و انسان دوستانه جایی برای خود بیابید. خودتان باشید. تغییری در دنیا ایجاد کنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه شما متفاوت ترین آدم توی جمع هستید. با تایید شدن یگانگی تان، بهتان ثابت خواهد شد که در راه درستی قرار گرفته اید. در ۲۸م و ۲۹م با مراقبت و توجه به چیزی که می خواهید به دستش بیاورید، مانع از این می شوید که کسی دیگر آن را تصاحب کند. اما یادتان باشد که شریک شدن آنچه دارید بهتر از انبار و احتکار کردن آن است.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در آغاز ماه، گروهی پرشمار و یاری رساننده دورتان را خواهند گرفت، پس حتما از همراهی شان نهایت استفاده را ببرید. اگر واقعا نیازی به کمک دیگران ندارید، کمی از وقت و یا حتی پول خود را صرف کمک به دیگران بکنید. همیشه به دنبال راهی برای کمک کردن به دیگران هستید، و امروز به خوبی می دانید چگونه این کار را انجام دهید. معمولا به خیال بافی های روزانه می پردازید، اما در ۹ و ۱۰م ماه حتی از دیگر روزها نیز بیشتر در رویا فرو خواهید رفت. شاید هیچ راز بزرگی را در جریان آن کشف نکنید، اما دست کم احساس خوبی خواهید داشت. عاشق این هستید که چیزهایی را که دیگر به دردتان نمی خورند جایی انبار کرده و نگه دارید، اما در ۲۳ و ۲۴م ماه فرصتی خواهید داشت تا آغازی تازه داشته باشید. از دور ریختن چیزهای کوچک شروع کرده و سپس ریز ریز به سمت وسائل بزرگتر بروید. در ۳۰ و ۳۱ ماه به محبت و پشتیبانی یک نفر تکیه کنید، و اگر پاسخی رومانتیک از سوی او دریافت کردید، چندان شگفت زده نشوید. دوست های معمولی و صمیمی آدم گاهی در یک چشم به هم زدن تبدیل به عاشق و معشوق او می شوند، و نتیجه اش شگفت زدگی از این موضوع است که چرا تا به حال به چشمتان نیامده بوده است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

 4. سلام و خسته نباشید
  یه سوال چرا اکثرا فالهاتون تغییر میکنن؟مثلا ماهانه ماه مارس دیروز یه چیز دیگه نوشته بود امروز یه چیز دیگه

  • سلام
   وقت شما بخیر
   نه اینطور نیست. مثلا ماهانه ها ماهی یک بار آپدیت میشن یا مثلا روزانه ها هر ۲۴ ساعت یک بار.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز آوتاف

 5. سلام
  مرسی از این سایت جذاب،
  چرا فال های سپتامبر به روز نشدن؟ فال pmc هم خیلی وقته آپدیت نشده.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی صمیمانه شما دوست عزیز آوتاف

 6. من هر روز به سایتتون سر میزدم، فوق العاده هستین. چرا چند روزیه که بروز نکردین فال ها رو. تو رو خدا نرین، باشین، من دوستتون دارم.

  • سلام
   متاسفانه مشکل فنی پیش آمده بود، که خداروشکر برطرف شد
   در حال حاضر همه فال های سایت بروز هستند و تعدادی فال جدید در دست طراحی است و به زودی منتشر می شوند.
   ممنون از همراهی گرم و صمیمانه شما دوست خوب و عزیز آوتاف

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *