فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه ژانویه 2020 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

در روزهای اول تا سوم این ماه موجی از انرژی، قدرت عبور از موانعی که اخیرا بر مسیر زندگیتان ظاهر شده بودند را فراهم خواهد کرد. ممکن است بعد از عبور این موج، سر و کله ی مسائل دیگری ظاهر گردد اما سعی کنید نهایت لذت را از این فرصت پیش آمده ببرید. ۱۳م و ۱۴م ماه از روی احترام و ارزشی که برای وقت دیگران قائلید، کارهای زیادی را به ثمر می رسانید و انتظار دارید که دیگران نیز متقابلا به شما کمک کنند. درصورتیکه آنها به شما کمک نکنند و درک متقابلی وجود نداشته باشد، ممکن است به روابطتان آسیب وارد شود. اجازه ندهید که دوستی های خوب به سادگی از بین بروند. برای رفع سوءتفاهم های احتمالی، بجنگید. در محدوده‌ی ۲۳م تا ۲۵م دوستانتان به دید متخصص به شما نگاه خواهند کرد. از بیان نظر خود نترسید و حرفتان را بزنید. از حرف های شما استقبال خواهد شد.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

اگر در روز نخست ماه در رابطه با همه چیز مدام در حال حساب و کتاب کردن مسائل اقتصادی آن هستید، دلیلش این است که واقعا همه چیز به مسائل مالی مربوط می شود. اگر وضع تان آنقدرها بد نیست، کمی خرج کردن ایرادی نخواهد داشت. در ۱۱، ۱۲ و ۱۳م ماه دوستانتان را در کنار خود خواهید یافت. راز دار تان خواهند بود و هرچه در سرتان می گذرد در رابطه با آن می توانید روی آنها حساب کنید. کمی زیاده روی و خوش گذرانی در ۱۷ و ۱۸م ماه می تواند بسیار بر خلاف اخلاق باشدف اما خب کاریش نمی توان کرد چرا که حق لذت بردن دارید. چه یک برش اضافی از کیک و چه خرید یک تلفن جدید، فرقی ندارد. تنها حد و مرز برای شما خطی است که خودتان کشیده باشید، اگرنه هیچ چیز مانع تان نخواهد بود. در ۲۵ و ۲۶ م ماه نسبت به یک دوست نزدیک یا محبوب تان بی اندازه حسود بوده و سعی در محافظت از او خواهید داشت. اما نباید به آن هیالوی ترسناک اجازه دهید تا به درون شما راه پیدا کند. آیا اطمینان دارید که همه ی داستان را می دانید؟ بهتر است پیش از زدن هر حرف و یا اتهامی که پس گرفتنش کار غیر ممکنی باشد، ته و توی جریان را در آورید. در ۲۹ و ۳۰ م ماه همه چیز را از زوایه ای درست و واقعی خواهید دید، و همین شما را در موضعی قرار می دهید که بتوانید آنچه را که می خواهید به دست آورید. تنها مانعی که به آن برخورد خواهید کرد هدف تان خواهد بود.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

شگفت زده نشوید اگر در ۱م و ۲م ماه دیگران مدام در حال تمجید و تحسین شما هستند، حقیقت این است که واقعا در حال پراکندن انرژی های متفاوت و مثبتی از خود به دنیای بیرون هستید. از این موقعیت به سود خود و کارهایتان بهره بگیرید. در ۷م، ۸م، و ۹م ماه به کسب آگاهی و دانش بیشتر نسبت به موضوعاتی که علاقه ی شما را جلب کرده اند دست بزنید. تنها سوال احمقانه سوالی است که پرسیده نشود، سوالاتتان را بپرسید چرا که نپرسیدن عیب است. اگرچه در ۱۵ و ۱۶م ماه، در تعریف جک های احمقانه اصلا خوب ظاهر نمی شوید، و حتی ممکن است با گفتن جکی موجب آزار و در نتیحه واکنش تندی از جانب خانواده و دوستانتان شوید، اما این کار شما را به قهقهه می اندازد و یک دل سیر از آن خواهید خندید. در ۲۰ و ۲۱م ماه اعتماد به نفس تان به اوج رسیده و از پس هر کاری بر خواهید آمد، اگرچه نیازی به کمک دوستان خود ندارید، اما در صورت همراهی آنها زمان تندتر و خوش تر خواهد گذشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه، فکرتان پریشان خواهد بود و همه چیز را به آسانی گم می کنید. کلید ماشین و دیگر وسایل مهم خود را تمام مدت در دیدرس بگذارید.

حتما بخوانید:  فال سوالات عشقی روزانه | فال سوالات عشقی 27 دی 98

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در ۶م و ۷م ماه، چیزی بر سر راه تان قرار می گیرد که به نظر زیادی خوب می آید، پس اگر کمی بعدتر فهمیدید که – ای بابا! – واقعاً خیلی خوب تر از آن بود که واقعی باشد، شگفت زده نشوید! وقتی به ندای درونی خود گوش می دهید، واقعاً تاثیر بهتری در زندگی و کارهایتان دارد، چرا که کم پیش می آید که جس ششم تان گمراه تان کرده باشد. در ۸م و ۹م ماه هیچ تردیدی در مورد انجام دادن کار درست ندارید، و وقتی همه راه آسانتر را انتخاب می کنند، شما اصرار خواهید داشت که طبق اصول و قانون پیش بروید. محیط حاضر، آماده ی باروری دستاورد و پاداش است، پس همان راه خودتان را ادامه بدهید.در ۱۳م و ۱۴م لذت کشف دوباره ی خود را احساس خواهید کرد، و تغییر برایتان مساله ای کاملاً شخصی خواهد بود. بالاخره وقت آن خواهد رسید تا بیرون خود را با درون تابناکتان یکی کنید. بیایید امیدوار باشیم که مورد تحسین این و آن قرار گرفتن برایتان آزار دهنده نباشد، چرا که چه خوشتان بیاید و چه نه، در این روزها این اتفاق زیاد خواهد افتاد. در ۱۹م و ۲۰م دنیا، کارها و زمان دارند با سرعت زیادی از کنارتان می گذرند، اما خب، ترجیح شخصی خودتان این است که آن روزها را به آرامی و آسودگی در خیال خود بگذرانید. دیگران هر چه می خواهند و هر چه هستند باشند، شما همانطور که هستید خوبید، اگر یک کار باشد که باید از آن دوری کنید، این است که به هیاهوی بی معنی کسی دیگر بپیوندید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

دلتان نمی خواهد پا را از دایره ی عافیت طلبی بیرون بگذارید، اما در آغاز ماه آماده ی تغییر خواهید بود. ابتدا در یکی از کارهایی که معمولا به روشی دقیق و مشخص انجام می دهید دگرگونی ای ایجاد کرده و ببینید چه احساسی به شما خواهد داد. اگر مشکلی با آن نداشتید و حس تان در موردش خوب بود، سپس می توانید به سراغ تغییرات دیگر بروید. در ۷ و ۸م ماه شکارچی فرصت و یک چانه زنِ حرفه ای خواهید بود. درست است صرفه جو شده اید، اما توقعاتی دور از انتظار و غیر واقعی برای گرفتن تخفیف ندارید و به هر کاری هم دست نمی زنید، بلکه حد و حدودی برای صرفه جویی و پول درآوردن قائلید. در ۱۶ و ۱۷م ماه در نقش یک کارآگاه ظاهر شده و در جست و جوی آن نکات ریزی خواهید بود که به آسانی به چشم نمی آیند. شاید از یافته ی خود خوشتان نیاید، اما دست کم، پرده از راز موجود بر خواهید داشت. در ۲۶ و ۲۷م ماه نتایجی فوق العاده از تلاش های پیشین خود در آغاز ماه خواهید گرفت، نگذارید هیچ کس و هیچ چیز درخشش کارهایتان را خراب کند. به بالاترین نقطه رسیده اید، از توانایی های خود احساس غرور کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

در ۴م و ۵م ماه ذهنتان میل به سکون دارد، نه اینکه توان ایجاد هیچ تغییری را نداشته باشید، بلکه آنقدر از جایی که در ان هستیدف احساس آرامش و رضایت می کنید که هیچ علاقه ای به دگرگون کردن آن ندارید. در ۱۷م و ۱۸م ماه خودتان مسئول سرنوشتتان هستید، و شانس هم با شما یار استف چرا که تفکر غالب بر شما مثبت خواهد بود. وقتی پای سرمایه گذاری های بلند مدت، املاک و مستغلات، و مسائل مالی دیگران به میان می آید، بی اندازه باهوش و زیرکید، و دوستانتان هم در این رابطه به شما رجوع خواهند کرد. هیچ ضمانتی برای پول دیگران به آنها نخواهید داد، اما کاملاً از خود مطمئنید. در ۲۴م و ۲۵م ماه، دغل بازانی در کمین تان هستند، که گهگاه موجب سردرگمی تان می شوند. اما به چه کسی می توانید اعتماد کنید؟ به یکی از کسانی که ادعای معتمد بودن دارد؟ اگر می توانستید یک قدرت جادویی برای خود انتخاب کنیدف بی شک قدرتی بود که بتواند مردم را وادار به گفتن حقیقت کند، چرا که هیچ چیز به این اندازه به کارتان نمی آید. در ۲۸م، ۲۹م و ۳۰م ماه، کارهایتان جلب توجه خواهد کرد، به ویژه اگر چیزی باشد که مورد علاقه ی دیگران هم هست. پس آماده ی این باشید، که در طول یک برنامه یا مهمانی، بیش از آنچه دلتان می خواهد، درباره ی آنها سخرانی کنید.

حتما بخوانید:  فال عطسه جمعه 27 دی 98 | فال عطسه روز جمعه

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

آدم با هوشی هستید اما قرار نیست همیشه همه چیز آنطور که شما می‌خواهید انجام شود. تهمتی را که ممکن است در روزهای ۱م یا ۲م ماه به کسی بزنید را مورد بازبینی قرار دهید چراکه به احتمال خیلی زیادی اشتباه کرده اید. در روزهای ۵م و ۶م به جزییات عجیبی پی می‌برید که ممکن است در ابتدا از دید سایرین بی اهمیت جلوه کند اما با بررسی بیشتر متوجه خواهید شد که به اطلاعات مهم و قابل توجهی دست یافته اید. این مسئله به ذهن هیچ کس دیگری خطور نکرده بود. متاسفانه در ۱۵م و ۱۶م ماه با پیچیدگی‌هایی مواجه خواهید شد. وقتی یکی از نزدیکانتان بر روی اعصاب‌تان برود، کار خاصی برای کمک کردن به او نمی‌توانید انجام دهید. به نفعشان خواهد بود که بیشتر مراقب باشند چرا که شما فردی انتقام جو و کینه‌ای هستید. در ۲۶م و ۲۷م ماه می‌خواهید کسی را تحت تاثیر قرار دهید. شاید هنرپیشه‌ی حرفه‌ای نباشید اما وقتی که نوبت‌تان فرا برسد، به خوبی کنترل صحنه را در دستان خود خواهید گرفت. معمولا بالاترین اولویت کاری‌تان را به کمک به دیگران اختصاص می‌دهید لذا ممکن است در ۲۸م و ۲۹م ماه درگیر فعالیت‌های انسان‌دوستانه شوید. برد و باخت هم اصلا مهم نخواهد بود و به اینکه در این کار مشارکت داشته‌اید، افتخار خواهید کرد.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

در نخستین روز ماه آنقدر خوب نقشه تان را ایفا می کنید تا کسی را سر جایش بنشانید. کلام تان می تواند آتشین باشد، پس با دقت آن را انتخاب کنید. در ۷ و ۸م ماه قابل کنترل نیستید، که البته اتفاق خوبی است. باید خود را تحسین کنید، آدم های زیادی بوده اند که از پس چنین شرایطی بر نیامده اند. در ۱۲و ۱۳م ماه کسی سعی در پایبند کردن شما به تعهدی خواهد داشت، اما مایل نیستید پر و بال تا بسته شود. در ۱۴، ۱۵ و ۱۶م ماه دید بهتری دارید، پس هر گونه پذیرش تعهد و مسئولیتی را تا آن زمان به عقب بیندازید. در ۲۲ و ۲۳م ماه خویشانتان به جان تان غر خواهند زد، اما واقعا خیر و صلاح تان را می خواهند. با انتقادشان به نحوی برخورد کنید که شایسته ی جنین نیست خیری است. در ۲۶ و ۲۷ م ماه اگر کسی را نیازمند کمک ببینید با شادمانی دستش را خواهید گرفت. حتی می توانید پیراهن تن تان را نیز تختی وار به نیازمندی ببخشید. در ۳۰ و ۳۱م ماه کسی امیدهای تان را ناامید خواهد کرد، اما وقتی خود را از شر ناامیدی خلاص کنید دوباره همان خود قدیم خواهید شد. و آن زمان دیگر موقع چرخیدن و تماشایی شدن تان است.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

توصیه می شود که در ۳ روز نخست این ماه،‌ روال معمول کارها را کنار گذاشته و اندکی تنوع به زندگی خود معرفی کنید. با اینکه در ۶م و ۷م ماه نظارتی بر کارهایتان نخواهد بود، اما شخصا تحمل اینکه به کسی پاسخگو نباشید را نخواهید داشت. ممکن است که زحماتتان در این روزها نادیده گرفته شوند اما لااقل با آرامش می توانید شب ها بخوابید و از این بابت مطمئن باشید که تصمیم های درستی را اتخاذ کرده اید. در حدود ۲۳م-۲۴م ماه قبل از اینکه به کسی تهمت بزنید، مطمئن شوید که کوتاهی از سمت شما نبوده است. ممکن است آنقدر که تصور می کنید با مسائل فنی آشنایی نداشته باشید. در ۲۶م و ۲۷م ماه نتیجه ی تلاش های خود را خواهید گرفت و اتفاقات خوبی برای شما خواهد افتاد. لیاقت این خوبی ها را بعد از هفته ها تلاش دارید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 27 دی 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

اگر در روزهای ۲م تا ۴م ماه احساس خستگی یا ناراحتی کردید، بهتر است کاری کنید تا از این حال و وضع در بیایید. خیلی خوب می‌شد اگر کسی را برای تکیه کردن داشتید تا در چنین شرایطی به دادتان می‌رسید. با اینکه انرژی زیادی در ۹م و ۱۰م ماه دارید، احساس خواهید کرد که درجا می‌زنید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م ماه، شرایط خیلی بهتر خواهد شد و می‌توانید کارها را به نتیجه برسانید. در این روزها عقب‌نشینی نکنید و موقعیت پیش آمده را از دست ندهید. روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه زمان مناسبی برای سر و سامان و نظم دادن به برخی کارهای نیمه تمام خواهد بود. ممکن است خیلی به انجام این کارها مایل نباشید اما رضایت خاصی از نتایج کار کسب خواهید کرد. در محدوده‌ی ۲۷م تا ۲۹م ماه، با ظهور شخصی در مسیر زندگی‌تان، شرایط الهام گرفتن از تجربیات و دانش او فراهم خواهد شد.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

در روز اول ماه کمی احساس تنبلی می کنید، نه؟ جای نگرانی نیست، چرا که در ۲، ۳ و ۴م ماه در تخت ماندن و سر جا بند شدن برایتان غیر ممکن است، هیچ نشانه ای از بی حال و حوصلگی نخواهید داشت. در ۹ و ۱۰م ماه باور دارید که باید ایمان داشته باشید و به دنبال نشانه هایی هدایت گر بگردید. دلیلی هم ندارد که با این حس ششم خود مخالفت کنید. در ۱۳ و ۱۴م ماه تاکید بسیاری بر پول و مسائل مالی هست، و بدتان نمی آید که می توانستید خود را در زمره ی دسته ی پولدار می دید، اما خوب می دانید که برای پول درآوردن باید کار کنید. ترجیح تا ناین خواهد بود که به ایده های بزرگ خود بیندشید، و حاشیه ها و جزییات بی اهمیت مسائل را به دیگران واگذارید. در ۲۲ و ۲۳م ماه بی اندازه دلتان می خواهد عقل و بدنی سالم داشته باشید و آماده اید تا برای به دست آوردن این دو سخت کار کنید. بد نیست رژیم غذایی خود را تغییر داده و یک مربی شخصی استخدام کنید. هر کاری که برای انجم دادن داشته باشید از اراده ی کافی برای به سرانجام رساندن آن برخوردارید. در ۲۷، ۲۸ و ۲۹ م ماه بی اندازه تمایل به رقابت دارید، هرچند این به آن معنی نیست که هر کاری هم برای پیروزی می کنید. در واقع اخلاقیاتتان مانع از آن می شود که کاری ناجوانمردانه از شما سر بزند.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

در روزهای ۴م و ۵م این ماه، چه کمال را در چیزی ببینید و چه نقص، می‌خواهید که آن را تغییر دهید. قویاً می‌خواهید که چیدمان وسایل محیط کار خود را تغییر دهید اما بهتر است که با تغییرات کوچک شروع کنید تا تغییرات اساسی. با اینکه از کنایه و نیش زبان بدتان نمی‌آید، بهتر است که در روزهای ۱۰م و ۱۱م ماه سعی کنید اندکی رو راست باشید. در جمع افراد کم سن و سال و یا اقوام جوک های بی‌ادبانه تعریف نکنید. در بازه‌ی ۲۲م تا ۲۴م با چالش‌هایی در خانه‌ی خود مواجه خواهید شد. حال و حوصله‌ی درگیری‌های خانوادگی یا اختلاف‌نظرهای بین دوستانتان را ندارید اما این احتمال وجود دارد که قفل مشکل تنها به دستان شما باز شود. در روزهای پایانی ماه، معامله‌ی خوبی خواهید کرد اما لازم نیست تا راز و چگونگی این معامله را با دیگران مطرح کنید. اجازه دهید تا دوستان و اقوامتان فکر کنند که صرفا از روی خوش‌شانسی موفق به جوش دادن چنین معامله‌ای شده اید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه ژانویه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *