فال ماهانه می ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه می 2019 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه می ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه می ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

در روزهای ۳م تا ۵م ماه موقعیتی خواهید داشت تا کاری که تا به حال هیچ کس انجام نداده را انجام دهید. یا با دقت تمام مشغول انجام این کار شوید و یا چشم بسته به روزگار اعتماد کرده و قدم بردارید. در هر صورت همه از دستاوردهای شما شگفت‌زده خواهند شد. ۱۱م و ۱۲م ماه حواستان به افرادی که برای‌تان نقشه کشیده‌اند خواهد بود چرا که اصلا قصد ندارید که اجازه دهید دوباره بلایی بر سرتان بیاورند. اگر احساس کردید که چیزی درست نیست، حتما آن را پیگیری کنید چراکه معمولا در چنین مواقعی ضمیر ناخودآگاه‌تان اشتباه نمی‌کند. در روزهای ۱۸م و ۱۹م ماه کسی تکبرتان را بی پایه و بی اساس نمی‌بیند اما اعتماد به نفس بیش از حد ممکن است درگیری هایی را ایجاد نماید. اگر حرف آخر را شما نزنید، مشکلی پیش نمی‌آید. بعدا و در فرصت هایی دیگر نوبت شما هم خواهد شد. در روزهای ۲۲م و ۲۳م می‌توانید ترفند های جدیدی را یاد بگیرید. تا آنچه که می‌خواهید را یاد نگرفته اید، دست از سعی و تلاش بر ندارید. بهتر است در روزهای پایانی ماه سطح انتظارات خود را پایین آورید. اینکه شما از پس کاری بر می‌آیید به آن معنی نیست که بقیه هم باید بتوانند آن کار را انجام دهند.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

در آغاز ماه جدید، ذهنتان مشغول عشق و عاشقی و گل و شعر و ادب شده است. علاقه ی خاصی به دوست داشتن و مورد دوست داشتن قرار گرفتن دارید و هیچ حسی بهتر از این وجود ندارد که زنده بودن را به شما یادآور شود. حدود ۵م-۶م این ماه (ماه میلادی)، دوستی برای رفع مشکلات عاطفی خود از شما کمک و راهنمایی می طلبد. سعی کنید خودتان را خیلی درگیر مشکلاتشان نکنید و بطور کلی و سطحی وارد قضیه شوید. در حوالی ۱۰م-۱۱م سر و کله ی آدم حسودی که چشم دیدن موفقیت شما را ندارد پیدا می شود. در ۱۲م یا ۱۳م شانس شما را یاری خواهد کرد. در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه جاری، تمام کارهایتان به بهترین نحو پیش رفته و موجبات خشنودی و کمال رضایت شما را ایجاد خواهند کرد. بد نیست لااقل در آخرین هفته ی ماه نیز با مقداری ورزش یا مدیتیشن، به سلامت روح و جسم خود رسیدگی کنید. پایان ماه نیز توأم با هیجان و صفای ویژه ای خواهد بود.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

در بازه‌ی ۳م تا ۵م ممکن است اتفاق خارق‌العاده‌ای در زندگی‌تان رخ دهد و هیچ کاری جز نگاه کردن با بهت و تعجب نمی‌توانید انجام دهید. در روزهای ۶م و ۷م ماه از نظم خوبی برخوردار خواهید بود و بهتر است بعد از آنکه به امور خودتان رسیدگی کردید، به کسی که نیاز به استعدادهای شما دارد، کمک کنید. شاید ایده‌ای برای کسب و کار هم در این میان پیدا کنید. در بازه‌ی ۱۳م تا ۱۵م ماه علاقه دارید تا با فرهنگ‌های جدیدی آشنا شده و آنها را تجربه کنید. چه بسا به این منظور به کشوری جدید سفر کرده و یا شاید حتی صرفا بعضی الگوها و رسم‌های جدید را وارد خانه و زندگی خود کنید. در ۱۸م و ۱۹م ماه احساس سرزندگی خواهید کرد و تقریبا هیچ کاری نبوده که از پس انجام آن برنیایید. اتفاقات کم نظیر و خوبی در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه انتظار شما را می‌کشند. همه چیز را بدون آنکه قضاوتی کنید، می‌پذیرید.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در روزهای ۳م و ۴م ماه نبض درونی خاصی را حس خواهید کرد که نحوه‌ی واکنش نشان دادن و ارتباط برقرار کردن با دیگران را به شما دیکته می‌کند. معمولا خودتان را آدم خیلی باحالی نمی‌دانید اما این روزها آن چیزی که برای این کار لازم است را در درون خود دارید. در روزهای ۷م تا ۹م ماه با مواجه شدن با حقیقتی که از آن غافل بودید، احساس امنیت خاطر خواهید داشت اما چیزی به طول نمی‌انجامد که متوجه می‌شوید هنوز چقدر چیز برای یادگیری وجود دارد. با خود ساده‌لوح قدیم‌تان خداحافظی کرده و به خود جهان‌دیده‌ی جدیدتان آشنا شوید. در بازه‌ی ۱۲م تا ۱۴م ماه استعداد‌های هنری‌تان شکوفا خواهند شد و این بهترین فرصت برای فراگیری سبکی جدید خواهد بود. در پشت ظاهر آرام روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه اتفاقات زیادی در حال وقوع است و قصد هم ندارید که آنها را با دیگران در میان بگذارید. تنها در صورتی از پس مشکلات و مسائل ۲۶م و ۲۷م ماه بر می‌آیید که آنها را با دوست صمیمی‌تان در میان بگذارید. در نهایت مهم نیست که به چه کسی نگرانی‌هایتان را انتقال دهید، مهم‌ترین مسئله آن است که اعتماد بین شما وجود داشته باشد.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 5 خرداد 98

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

از تمرکز بالایی در ابتدای ماه جدید برخوردار خواهید بود پس اجازه ندهید که چیزی حواس‌تان را پرت کند. هرچقدر که تمرکز بیشتری بر مقصدتان داشته باشید، به موفقیت‌هایی بیشتری دست خواهید یافت. در بازه‌ی ۲م تا ۴م ماه به خوبی از پس کارها بر خواهید آمد و دستاوردهای زیادی خواهید داشت. منتظر اینکه بقیه بخواهند کاری را آغاز کنند نمانید و خودتان دست به کار شوید. سر و کله‌ی افراد فضولی در روزهای ۹م تا ۱۱م پیدا خواهد شد و باید بدانید که این شما هستید که می‌توانید حجم اطلاعات خصوصی که این افراد کشف می‌کنند را کنترل کنید. اگر در مورد شخص یا کاری حس خوبی ندارید، بهتر است که به این حس خود اعتماد داشته باشید. در روزهای ۲۲م و ۲۳م به دنبال ناشناخته‌ها می‌روید اما راهی وجود ندارد که بدانید به چه چیزی دست خواهید یافت. همیشه پاسخ‌هایی که به دنبال آنها هستید ساده و واضح نخواهند بود. در روزهای ۲۶م و ۲۷م این ماه شانس خوبی برای به حقیقت درآوردن برخی از رویاهایتان را خواهید داشت. بخاطر داشته باشید که معمولا برای بدست آوردن پاداش، گذشت‌هایی هم لازم است. افراد جدیدی در پایان ماه وارد زندگی‌تان خواهند شد که برخی از آنها قرار است تا آخر عمر همراهی‌تان کرده و برخی هم فقط برای مدتی کوتاه.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

هیچ خوشتان نمی‌آید که کسی در روزهای نخست ماه به شما بگوید چه کاری را انجام دهید و چه کاری را انجام ندهید. اغلب افراد خوششان نمی‌آید که کسی به آنها امر و نهی کند اما شما در این روزها بیش از حد عصبانی خواهید شد. در روزهای ۵م تا ۷م ماه بر سر مسائل مشترک کلی با افراد ارتباط برقرار خواهید کرد و بعد از اندکی همنشینی به این مسئله پی می‌برید که مسائل جزیی دیگری را هم نیز با آنها در اشتراک دارید. اگر اندکی تلاش کنید، می‌توانید از بین آنها دوستانی ماندگار برای خود ایجاد کنید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهید بود که می‌توانید از این امر به منظور بهبود شرایط حرفه‌ای خود استفاده نمایید. به خوبی از توانایی های خود با خبر هستید پس چه بهتر که آنها را نیز برای دنیا به نمایش درآورید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه با تشویق غریبه‌ها، حس خوبی پیدا خواهید کرد. همین که خوشرو باشید، بهترین شکلی است که می‌توانید در این روزها به تن بگیرید. در ۲۲م و ۲۳م ماه احساس بخشندگی خواهید داشت و همینطور بی دلیل به اعضای خانواده و دوستان خود هدیه خواهید داد. رابطه‌ی عاشقانه‌ای رو به رشد در روزهای پایانی ماه شما را دچار سرگیجه خواهد کرد. شهوت و هوس نیز لذت‌بخش می‌باشند.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

در روزهای نخست از این ماه فردی پیش‌قدم بوده و برای آزمایش کارهایی جدید، آماده خواهید بود. در روزهای ۵م تا ۷م ماه حس رقابت‌تان فوران کرده اما از آنجایی که می‌خواهید به هر قیمتی برنده شوید، ممکن است دست به کارهای نادرستی بزنید. به دنبال بردی ناعادلانه نباشید چراکه در نهایت گرفتار خواهید شد. در میانه‌ی ماه توجه ویژه‌ای به موقعیت و سمت خود خواهید داشت اما اینطور به نظر می‌رسد که مسئله آنقدر که برای خودتان اهمیت دارد، برای آنها مهم نیست. اینکه بخواهید آدم بهتری باشید هیچ ایرادی ندارد اما نباید این کار را صرفا برای جلب توجه انجام دهید. جوش و خروش زیادی در روزهای ۱۹م تا ۲۱م ماه خواهید داشت اما آیا به عواقب کارها خود هم فکر کرده‌اید؟ اول کاری را انجام می‌دهید و بعد به فکر عواقب کارتان می‌افتید که همین امر ممکن است دردسرساز شود. مسائل مالی مانع از انجام کاری در روزهای ۲۲م و ۲۳م خواهند شد که از قضا شاید بطور غیر مستقیم لطفی بزرگ در حق‌تان کرده باشند. تغییر عادت‌های مالی در درازمدت به نفعتان خواهد بود. در روزهای ۲۸م و ۲۹م دست به کاری پر هیجان بزنید.

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع دوم روزانه | فال تاروت نوع دوم 5 خرداد 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

با ماهی جدید، زمان آن رسیده که ایده آل ها و معیارهای خود را بررسی و بازنگری کنید. همانطور که دیدتان نسبت به دنیا تغییر کرده، ممکن است زمان آن نیز رسیده باشد که معیارهای خود را نیز از نو تعریف کنید. در ۵م-۶م ماه ممکن است همکارانتان شما را تحت فشار قرار دهند؛ سعی کنید بر خشم خود غلبه کنید. بیش از حد در دفتر نمانید و خشم خود را با ورزش کردن تخلیه کنید. تا ۱۲م و ۱۳م ماه، اطرفتان پر از دوستان خوب و حس های خوب خواهد شد. اگر تا ۱۹م-۲۰م ماه احساس خستگی داشتید با بازدهی کارتان پایین آمده بود، توجه بیشتری به برنامه ی خواب و خورد و خوراک خود بکنید. اول به خودتان رسیدگی کنید و بعد به سایر امورات. بد نیست که ۲۵م و ۲۶م را به خیال پردازی سپری کنید. لذت بخش و سازنده خواهد بود. اگر در روزهای پایانی ماه فرصت سفر پیش آمد، بدون تردید به استقبال آن بروید. به سفر نیاز دارید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

در ۴ م و ۵ م ماه چشم تان در پی جایزه ای است، و با به دست نیاوردنش اندوهگین خواهید شد. مساله این است که واقعاً دور از دسترس است. و این حال و هوای آه و اوه کنان و اندوهناک این روز ها مانع از رسیدن تان به هر چیزی می شود. در ۶م، ۷م و ۸م ماه، خوش بین تر می شوید، که خیلی هم خوب است، چرا که این روزها در هیچ آزمونی قرار نیست که ناموفق باشید. اگر خانواده و دوستانتان به کمک تان نیاز داشتند، لیوان آب توی دستتان را هم زمین گذاشته و به کمک شان بشتابید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، استراتژی های کمی هستند که ممکن است برایتان کار نکنند، و نتیجه های پایانی تان هم همه را شگفت زده و میخکوب خواهد کرد. معمولاً اهل تعریف از خود نیستید، اما در آن روزها، همه بهتان حق این کار را می دهند. در ۱۹م و ۲۰ م ماه با بازگشتن به تخت پادشاهی در رویاهای خود قرین لذت خواهید شد، اما نباید کارهای خود را از یاد ببرید. از فرمانروایی بر عالم خیال خود حس آرام و خوبی دارید، اما آدم های زیادی برای رسیدن شما به آن احساس آسایش دست داشته اند. درست مثل یک ملکه یا شاه، با بزرگواری دیگران را هم در لذت بردن از نتیجه های به دست امده شریک کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

در روزهای نخستین ماه جاری از آنجایی که حرف‌های زیادی برای گفتن دارید و افراد زیادی هم برای شنیدن آنها آماده هستند، با صدایی رسا، حرف‌های موجود در ذهنتان را عنوان کنید. خوشبختانه با جسارت و شجاعتی که دارید، می‌توانید برخی از لحظات مبهم را به خوبی پشت سر بگذارید. ۵م و ۶م ماه وقت آن خواهد بود تا از دوستان با نفوذ خود بخواهید که لطفا‌های قبلی شما را جبران کنند. از خواستن و خواهش کردن نترسید. در ۱۱م و ۱۲م ماه، مسائل پیچیده ای را با سربلندی برطرف خواهید کرد. شاید برخی از آنها خیلی دشوار باشند، اما کافیست اندکی فکر کرده تا راه حل را پیدا کنید. با اینکه شاید دیگران از راه‌های خلاقانه‌ی شما خوششان نیاید، ممکن است که در ۲۰م ماه برای رفع مشکلی اساسی، متوسل به این راه‌ها شوید. تا زمانی که کسی به شما نگفته است که دست نگه‌ دارید، به همین روش ادامه داده تا از کارتان نتیجه بگیرید. نمی‌توان همواره همه را راضی نگه داشت. اگر در روزهای ۲۷م تا ۲۹م ماه میلادی احساس خطر کردید، ریسک نکرده و از آن موقعیت فرار کنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت کبیر | فال تاروت کبیر روزانه 5 خرداد 98

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

در سوم و چهارم ماه احساس گرسنگی سیری ناپذیری می کنید، این جور وقت ها بهتر است از هر چیزی که این ولع را تشدید می کند دوری کرده و بر فعالیت های مثبت تمرکز کنید. در ۱۰ و ۱۱م ماه سرزنده ترین آدم در هر گروهی هستید، برخورد خوش و رفتار محکم شما درهایی را که تا این زمان بسته بودند به رویتان می گشایند. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه چشم تیزبینی نسبت به کلاه بردار ها دارید. بنابراین شگفت زده خواهید شد اگر کسی بتواند چیزی را از چشم تان پنهان کند. چرا که درست مثل یک کارآگاه زیرک همه چیز را تحت نظر خواهید داشت. در ۲۴م و ۲۵م ماه برای همه ی لوده بازی ها و شیطنت های خود دلیلی قانع کننده خواهید داشت، اما باید این انتظار را هم داشته باشید که اگر نتوانید این دلایل را خوب برای دیگران توضیح دهید، با نگاه خیره ی دیگران رو به رو شوید. هرچند، حتی اگر از دلایل تان آگاه شوند، باز هم ممکن است گمان کنند کمی دیوانه شده اید، اما ایرادی ندارد چون به هر رو دوستتان دارند. در ۲۸ و ۲۹م ماه چند حقه ی خوب در آستین پنهان دارید، اما به هیچ وجه دیگران را از وجود آنها خبر نکنید، تا بتوانید شگفت زده و میخکوبشان کنید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

در ۲، ۳ و ۴م ماه توان سر جا بند شدن را ندارید، چرا به یک سفر نمی روید؟ حتی چند روز کوتاه هم بهتر از هیچی است. و حتی اگر خیلی وقت تان تنگ است شاید بد نباشد اگر از را ه طولانی تر به خانه بازگردید و آن میل به گشت و گذار خود را کمی آرام کنید. در ۷و ۸م ماه تقریبا با همه کنار می آیید، پس از خانه بیرون بزنید. اگر مجردید این احتمال برایان وجود دارد که آن کسی که باید را ببینید. هیچ وقت نمی دانید در سوپرمارکت یا باغ وحش چه کسی را ملاقات خواهید کرد. در ۱۴ و ۱۵م ماه شاید احساس کنید که دوشخصیتی شده اید، که به این معنا است که احتمال تمایلتان به انجام دو کار متفاوت و مجزا بسیار زیاد است، یکی از این دو را برگزینید. در ۲۲، ۲۳ و ۲۴م ماه بسیار محتمل است که به آسانی دست روی عیب و ایراد دیگران بگذارید، اما می دانستید که شما هم آنقدرها خوب و کامل نیستید. شاید این بار بهتر باشد بپذیرید که اختلافاتی وجود دارد، چرا که یک دعوا را می توان برد، اما جنگ پدیده ای طولانی تر و شدیدتر از دعوا است. و برای چنین چیزی زمان ندارید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه می ۲۰۱۹ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۲ دیدگاه

  1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

  2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *