فال ماهانه فوریه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه فوریه 2020 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه فوریه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه فوریه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین فروردین در آوتاف

در ۵م و۶م ماه حرف های زیادی برای گفتن دارید، در لاک خود فرو نروید، آنچه را در چنته دارید رو کنید. در ۹، ۱۰ و ۱۱م ماه با آدم های جذابی دیدار خواهید کرد، و اگر وابستگی ای به کسی ندارید ممکن است اتفاق رومانتیکی برای تان رخ دهد. روابط از راه دور ایده آل نیستند، اما جوابگو خواهند بود. در ۱۷ و۱۸ ماه بیش از همیشه احساس نیاز به توجیح رفتارهای خود خواهید کرد، اما آنطور که فکرش را می کنید با استقبال دیگران رو به رو نخواهید شد. در ۲۲ و ۲۳م ماه انرژی عجیبی در فضا پراکنده است، اما شما قادر به تغییر دیگرا نیستید پس بهتر است خود را از جنجال های آنها دور نگاه دارید. در ۲۸ و ۲۹م ماه حال و هوایی هنرمندانه دارید، و ایده هایتان از جایی عمیق در خودآگاه تان نشات می گیرند.در این روزها به رویاهای عجیب خود توجه دقیقی نشان دهید.در ۳۰ و ۳۱ ماه کلماتتان اهمیتی به مراتب کمتر نسبت به لحن گفتارتان خواهند داشت. مهمترین زبان، زبان بدن و اشاره است.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اردیبهشت در آوتاف

برخی‌ می‌گویند از آنجایی که امکان انتخاب خانواده برای کسی وجود ندارد، باعث خوش‌بختی است که می‌توان دوستان خود را انتخاب کرد و این مسئله در ۴ روز نخست از این ماه، رنگ و بوی ویژه‌ای به خود می‌گیرد. اگر مجبور نبودید، آیا حاضر بودید که وقت آزاد خود را با این افراد بگذرانید؟ شاید پاسخ‌تان منفی باشد اما باید بدانید که الان دوستانتان به شما نیاز دارند و شما بهتر از آن هستید که در چنین موقعیتی به آنها کمک نکنید. در ۷م و ۸م این ماه، روش‌های جدیدی برای نظم و سامان دادن به امور خود را پیدا خواهید کرد که ممکن است زندگی‌تان را متحول سازند. چه کسی فکرش را می‌کرد که با اندکی تغییر در این چیز و آن چیز، چنین تغییرات محسوسی ایجاد می شد؟ در ۱۱م و ۱۲م ماه اندکی خسیس می‌شوید اما آیا واقعا آنقدر ندارید که بتوانید دارایی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید؟ اگر به اندازه‌ی تمام کلاس آدامس ندارید، پس از همان اول آدامس را از جیبتان بیرون نیاورید. در محدوده‌ی ۱۷م تا ۱۹م اخبار داغی از اتفاقی که برای یکی از دوستانتان رخ داده، دریافت می‌کنید. فراموش نکنید که اگر می‌خواهید اولین نفری باشید که از قضیه با خبر می‌شود، گوشی خود را در خانه جا نگذارید. در بازه‌ی ۲۷م تا ۲۹م برای پی بردن به حقیقت موضوعی، لازم است که سخت تلاش کنید. تعجب نکنید اگر مطلب آزار دهنده‌ای را کشف کردید. برخی چیزها بهتر است که برای همیشه مخفی بمانند.

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین خرداد در آوتاف

آنقدر که در روزهای نخست ماه جاری، انرژی ها و احساسات عاشقانه دور و برتان می چرخند، ممکن است تمرکز خود را در محل کار از دست بدهید. باید از این روزهای زودگذر و رویایی لذت ببرید چراکه ممکن است دیگر هیچ وقت به سراغتان نیایند. به خودتان فرصت و میدان کافی برای اکتشاف بدهید. روزهای سختی را برای ۵م، ۶م و ۷م ماه در پیش رو دارید. سعی کنید با مقداری فعالیت جسمی و ورزش، این روزها را پشت سر گذاشته و برای روزهای بعد خود را آماده سازید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م ماه ایده های بکری به ذهنتان خطور خواهند کرد. به سادگی از آنها نگذرید و لااقل آنها را در جایی یادداشت کنید. دوباره در حوالی ۱۹م و ۲۰م ماه، انرژی های رومانتیک و عاشقانه ی عجیبی در اطرافتان ظاهر می شوند و همزمان خلاقیتتان نیز به اوج خواهد رسید. تا تنور داغ است،‌ نان را بچسبانید. سعی کنید برای ۲۵م با مردم مهربان باشید (حتی با آنهایی که روی اعصابتان می روند).

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین تیر در آوتاف

در ۱م، ۲م و ۳م ماه، پیرامون تان پر از زیبایی است، اما احتمالاً انقدر درگیر هستید که هیچ متوجه آن نمی شوید. وقتی را برای درک این زیبایی ها در تقویم خود اختصاص دهید. پنجره را باز کنید تا صدای پرنده ها به گوش تان برسد. حتی شاید بد نباشد که یک کتاب در مورد گونه های پرندگان بخرید تا با دیدنشان بتوانید بشناسیدشان. به صدای خندیدن بچه مدرسه ای ها کوش بدهید. در این روزها باید دوباره به خوشی های پایه ای و واقعی بازگردید. در ۹م و ۱۰م ماه، هیچ به فکر خطر کردن و شجاعت به خرج دادن نیستید، خیلی هم خوب است، چرا که به دردتان هم نخواهند خورد. قمار کردن را برای کسی بگذارید که چیزی برای باخت ندارد. اگر قرار بر سرمایه گذاری بر چیزی است، فقط به سمت چیزی بروید که از آن صد در صد مطمئنید. در ۱۵م و ۱۶م ماه، به همیاری نزدیک ترین دوستان خود اتکا کنید. و اگر در دسترس نبودند، افکار خود را با آشنایی معتمد در میان بگذارید. از اینکه در هر جایی که به خوبی و مهربانی نیاز دارید، دستتان آن را می یابد، شگفت زده خواهید شد. در ۲۲م و ۲۳م ماه، یک گفت و گوی خوب همه ی آن چیزی است که برای گذشتن از این روزها به آن نیاز دارید، و حدس بزنید موضوع مورد علاقه تان برای این گفت و گو چه می تواند باشد؟ “خودتان”! اما از یاد نبرید که چند دقیقه ای از گفت و گو را هم متمرکز بر کسی کنید که با او صحبت می کنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 8 اسفند 98

فال ماه میلادی در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مرداد در آوتاف

در ۵، ۶ و ۷م ماه وقتی دوستان و خانواده تان از شما درخواست مشورت کنند، حرف های زیادی برای گفتن خواهید داشت. این اواخر احساساتتان را خفه کرده بودید و حالا وقتش رسیده تا خود را خالی کنید. در ۱۰، ۱۱ و ۱۲م ماه شور و هیجانتان بهترین ویژگی شما خواهد بود. چنان شاد و شنگول خواهید بود که شاید حتی آدمی کاملا ناشناس نزدتان آمده و راز شادی تان را از شما جویا شود. در سختی و آسانی می توانید همچنان مثبت باقی بمانید، و انگیزه و دلیل روحیه گرفتن دیگران شوید. در ۱۷ و ۱۸م ماه نسبت به همیشه لحظه های گیج و گنگ بیشتری خواهید داشت و اگرچه بیذارید از اینکه سبک سر به نظر برسید اما نمی توانید مهار همه چیز را در دست بگیرید. دوستان نزدیکتان رفتارتان را خواهند بخشید، اما شاید بخواهید قرار ملاقات ها و یا مصاحبه هایتان را هم کنسل کنید. در ۲۴ و ۲۵م ماه هر چه فعال تر باشید بهتر است، چرا که از پرسه زدن ذهن تان در جاهایی که نباید جلو گیری می کند.در این روزها کلید شادمانی شما حواس پرتی خواهد بود. در ۲۸ و ۲۹م ماه بخت خوش به روی تان خواهد خندید، و همین مساله بر نگاه و امیدواری تان نسبت به زندگی تاثیر خواهد گذاشت. فکرتان پر از نور و شور خواهد بود. خوشا به حال شما!

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین شهریور در آوتاف

در ۲ روز نخست از این ماه، قبل از اینکه به سراغ کاری جدید بروید، برای چند لحظه هم که شده نفس عمیق کشیده و اندکی استراحت کنید. در بازه‌ی ۷م تا ۹م ماه خلاقیت‌تان شکوفا خواهد شد و اگر در زمانی مناسب در مکان مناسب قرار بگیرید ممکن است بتوانید اندکی پول اضافی نیز به جیب بزنید. شاید وقت بدی برای آغاز فعالیتی تجاری نباشد. در روزهای ۱۲م تا ۱۴م ماه دقت بالایی به جزییات خواهید داشت بطوریکه ممکن است به چیزی که هیچ کس تا بحال متوجه آن نشده باشد، پی ببرید. در روزهای ۲۰م و ۲۱م ماه افرادی می‌خواهند سهمی در موفقیت شما داشته باشند و شما نیز از آنها استقبال خواهید کرد. می‌خواهید که موفقیت پروژه به نام شما ثبت شود اما مشکلی با تقسیم پاداش ندارید. در ۲۴م و ۲۵م ماه ضروری بوده تا بصورت گروهی مشغول به کار شوید. نمی‌توانید جلوی بروز اختلاف نظرها را بگیرید پس اگر لازم بود خودتان هم به جای موافقت، مخالفت کنید. اجازه دهید تا هدف‌تان مهم تر از خوشحالی شخصی‌تان باشد.

حتما بخوانید:  فال روزانه انبیا | فال انبیا روزانه 8 اسفند 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین مهر در آوتاف

در سه روز نخست این ماه ذهنتان فعالیت بالایی داشته و با کوچکترین تحریکی مشغول به تفکر و برنامه ریزی خواهد شد. در این روزها اگر چیزی را شروع کنید، لزوما به این معنا نخواهد بود که به سرانجام و پایانی نیز خواهد رسید. کارهای کوچک برای آدم های کوچک هستند و شما الان موقعیتی بسیار مهمتر از این دارید که وقت خود را صرف کارهای جزیی کنید. در ۸م و ۹م این ماه، برخی جریان ها برعکس میل شما خواهند شد و امکان شناسایی دلایل این امر نیز وجود نخواهد داشت. اگر دوستانتان با شما نمی سازند، شانس چندانی برای سازگاری با غریبه ها نیز نخواهید داشت. در میانه ی ماه روحیه ی کارآفرینی شما گل کرده و موقعیت های جانبی برای کسب درآمد خواهید داشت. تمرکز خود را بر روی کارهایی که مسلط تر هستید بگذارید و اجازه دهید دیگران به جزییات کارها رسیدگی کنند. در محدوده ی ۱۹م و ۲۰م این ماه نیز همه چیز گل و بلبل خواهد شد و نیازی به هیچ نگرانی نخواهد بود. ۲۶م و ۲۷ ماه دوباره نگرانی های قدیمی به سمت شما بازخواند گشت اما اگر اراده کنید از پس هر کاری بر خواهید آمد. چاره ی مشکلات شما کمی بیشتر زحمت کشیدن است.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آبان در آوتاف

راه‌های زیادی برای ابراز احساسات‌تان وجود دارد و در روزهای اول و دوم ماه هم حسابی احساساتی خواهید بود. دوست دارید با غریبه‌ها هم روبوسی کنید اما مراقب باشید چراکه همه از این کار شما خوششان نمی‌آید. در روزهای ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل اسرارآمیزی روبه‌رو خواهید شد و ممکن است مقداری کارآگاه بازی لازم باشد. وقتی که تک تک اجزاء پازل را کنار هم بچینید، با تصویری بسیار متفاوت‌تر از آنچه که انتظار داشتید مواجه خواهید شد. در روزهای ۱۶م و ۱۷م ماه کار یا سرگرمی محبوب‌تان حسابی سنگین خواهند شد اما بعد از پایان کار از دست‌آوردهای خودتان راضی خواهید بود. لیاقت جایزه و تقدیر و تشکر حتی از جانب خودتان را خواهید داشت. در روزهای ۲۲م و ۲۳م ماه، رویکرد تازه‌ای به زندگی خواهید داشت پس از خانه بیرون زده و حضور خود را به دنیا نشان دهید. هیچوقت برای مشهور و یا ثروتمند شدن دیر نیست. در روز ۲۶م یا ۲۷م ماه ممکن است مجبور شوید که در حضور جمع سخن‌رانی کنید.

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی,فال میلادی ماهانه,فال آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین آذر در آوتاف

در ۱م و ۲م ماه یکی از ایده های فوق العاده تان رشدی جدی را برایتان رقم خواهد زد. در ۱۰م و ۱۱م ماه برای انجام آنچه فکرتان را مشغول کرده است به شجاعت زیادی نیاز خواهید داشت و خوشبختانه ذخیره ی شجاعت تان کاملا پر خواهد بود. اگرچه نیت اصلی شما از کارهایی که می کنید این نیست که مورد تشویق دیگران قرار بگیرید، اما چنین اتفاقی هیچ ضرری هم نخواهد داشت. در ۱۵م و ۱۶م ماه خودخواهی شما در مرکز همه چیز قرار خواهد داشت، به ویژه وقتی بر این باور باشید که آنچه از آن شماست فقط و فقط به شما اختصاص دارد. در ۱۷، ۱۸ و ۱۹م ماه، شوخ طبعی تان شکلی عجیب و غریب به خود خواهد گرفت، ممکن است حرف هایی بزنید که اصلا قصدش را ندارید. اگر از گفته ی خود پشیمان شدید، فورا عذرخواهی کنید. شاید بعدتر شانسی برای این کار پیدا نکنید. در ۲۲ و ۲۳م ماه کارتان بی اندازه مهم تر از هر چیزی خواهد بود و وقتی آن را در اولویت امور خود قرار دهید، پیشامدهایی بی نظیر برایتان رخ خواهد داد. در ۲۸ و ۲۹م ماه عشق و شور شما را به دام خود خواهد انداخت. اتفاقات رومانتیک درست وقتی که توقعش را ندارید مچ تان را خواهند گرفت، و چه حسی بهتر از این.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 8 اسفند 98

فال میلادی ماهانه در آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین دی در آوتاف

حوصله‌تان در آغاز این ماه حسابی سر رفته است. به این فکر می‌کنید که چه چیزها و کارهای دیگری وجود دارد. فراموش نکنید که دنیای بی‌پایانی در پیرامون شما وجود دارد؛ به جستجو و اکتشاف مشغول شوید و بیکار ننشینید! ۷م و ۸م ماه با اینکه الگو و مشوق خوبی برای کسی خواهید بود، فشار زیادی بر دوشتان بوده و لازم است که سعی کنید به هر نحو که شده خستگی و سختی‌ها را به او نشان ندهید. در روزهای ۱۷م و ۱۸م ماه لیاقت احترام زیادی را خواهید داشت. از دریافت آنچه که حق شما است خرسند خواهید شد. تمرکز در روزهای ۲۴م و ۲۵م ماه دشوار خواهد شد؛ حتی بر روی ساده‌ترین مسائل. بد نیست که ساده‌ترین امور را هم در این روزها یادداشت کنید؛ شاید حتی جای پارک ماشین خود را هم فراموش کنید! حرف‌های خوبی را در آخرین روزهای ماه خواهید زد اما سعی کنید که فقط حرف‌های توخالی نباشند و در عمل هم بتوانید آنها را انجام دهید.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین بهمن در آوتاف

در روز اول ماه، همان طور که به سمت کار قدم می زنید، یا سوار بر دوچرخه به سمت خانه می روید، یا سوار قطار می شوید، یا وارد کافه ی مورد علاقه تان می شوید، ایده، نگاه و یا انگیزه ای نو به سراغتان می آید. حتماً به این مساله توجه دقیق داشته باشید. جدی بگیریدش چون خیلی مهم است. در وضعیت خوبی برای شروع کارهای جدید قرار دارید. از غریزه های تان پیروی کنید. با رسیدن ۲م، ۳م و ۴م ماه، که روزهایی فوق العاده خواهند بود، از جایگاهی کاملاً موفق برخوردارید. عشقانه هایتان در حال شکوفا شدن هستند. کارتان عالی پیش می رود، و ورزش هایتان را به موقع و به شکلی غیر عادی خوب انجام می دهید، که تاثیری فوق العاده بر سلامتتان دارد. برنامه ای برای ۵م ماه خود بریزید. در ۱۲م یا ۱۳م آماده ی مهمانی و رقص خواهید بود. شبی پر شور خواهید داشت. در ۱۹م و ۲۰م ماه، همه ی احساساتی که دارید، اعم از رنجیدگی و شادی، همه را تبدیل به به چیزی خلاقانه کنید. در ۲۵م ماه، وقت خود را صرف ایده پردازی کنید. هیچ وقت نمی دانید چه فکرهای تازه ای ممکن است به سرتان بزند. ۲۹م،۳۰م، و ۳۱م، حسن ختامی فوق العاده بر این ماه خواهند بود.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه میلادی متولدین اسفند در آوتاف

در ۳ روز نخست این ماه، تنها خواهید بود. مهم آن است که نسبت به وضعیت خودتان آگاه و هوشیار باشید. ممکن است در پایان هفته ی اول با غریبه ای ملاقات کنید که تاثیر بسزایی بر روی آینده ی شما داشته باشد. در حوالی ۱۰م-۱۱م از این ماه، به تکیه گاه و مرجع دیگران تبدیل خواهید شد. از مقداری فشار مضاعف در این روزها نهراسید چراکه برای کار راه انداختن آمده اید و نه برای دوستی. در میانه ی ماه آماده ی نبرد هستید و در چنین شرایطی ممکن است دشمنی بزرگ برای خود بتراشید. در این روزها تقریبا از هر نبرد و بحثی سربلند بیرون می آیید. در حوالی ۲۱م و ۲۲م ماه، یکی از خانم های فامیل و یا دوستانتان نقش مهمی پیدا می کند چرا که راهنمایی ها خوبی پیرامون مسائل احساسی برای شما دارند.

فال ماهانه سایت آوتاف

فال ماهانه فوریه ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *