فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف فال ماهانه دسامبر 2020 | فال ماهانه میلادی در آوتاف | آوتاف
خانه / فال / فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال ماهانه دسامبر ۲۰۲۰ | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین فروردین در آوتاف

در روزهای نخست ماه تمایل چندانی برای قدم گذاشتن در موقعیت‌هایی که راحت نیستید، ندارید. در خانه مانده و غذا از بیرون سفارش دهید و یا دوستان/همسایگان خود را به میهمانی دعوت کنید. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه اغلب اطرافیان‌تان متفاوت با همیشه جلوه می‌کنند که این ناشی از طرز نگرش شما خواهد بود. وقتی که رویکردی متفاوت در پیش بگیرید، همه بشاش‌تر و خوشحال‌تر از معمول جلوه کرده و این حالت بسیار عالی می‌باشد. در روز ۱۶م یا ۱۷م ماه با مشارکت در کلاس و یا گوش دادن به یک بحث، دیدگاه‌تان نسبی به موضوعی که فکر می‌کردید تصمیم خود را پیرامون آن گرفته‌اید، تغییر خواهد کرد. در روزهای ۲۰م و ۲۱م دوستان‌تان می‌توانند به شما کمک کنند پس اگر احساس ضعف داشتید، به آنها تکیه کنید. صداقت و وفاداری شما، مزد آنها خواهد بود. در ۲۴م و ۲۵م ماه از اینکه هرکاری که ‌می‌خواهید را می‌توانید انجام دهید، احساس خوبی خواهید داشت. هرآنچه که می‌خواهید در ۲۸م و ۲۹م ماه بخورید و رژیم گرفتن را به روزی دیگر موکول کنید.

فال میلادی ماهانه متولدین اردیبشت در آوتاف

اگر هم راه آسان و هم راه دشواری برای انجام کاری در آغاز این ماه وجود داشته باشد، مصمم هستید تا راه دشوار را دنبال کنید. شاید بد نباشد از کسی کمک بگیرید چون دیدن اینطور دست و پا زدن اصلا جالب نیست. در روزهای ۴م تا ۶م ماه، اگر بخواهید، می‌توانید مشورت‌ها و اطلاعات خوبی را دریافت کنید. فراموش نکنید که کسی نمی‌تواند ذهن شما را بخواند؛ پس اگر از آنها کمک نخواهید، متوجه اینکه با مشکل مواجه شده‌اید، نخواهند شد. در روزهای ۹م و ۱۰م ماه، مهارت‌های ارتباطی شما به اندازه‌ی یک سر و گردن از همه بهتر شده و به سادگی می‌توانید وارد مکالمات سازنده با دیگران شوید. شاید فرصت خوبی باشد تا عذرخواهی که از مدت‌ها پیش باید انجام می‌دادید را انجام دهید. اگر در بازه‌ی ۱۸م تا ۲۰م ماه پروژه‌ای منتظر به اجرا در‌آمدن باشد، این شما هستید که به عنوان اولین داوطلب مشارکت خود را اعلام کرده و اصلا حوصله‌ی فکر کردن به جزییاتی که باعث می‌شود مدیر بهتری باشید تا کارمند‌ی خوب را هم ندارید. در ۲۸م و ۲۹م ماه لازم است تا تحت هر شرایطی، دیدگاه منطقی خود را حفظ نمایید.

فال میلادی ماهانه متولدین خرداد در آوتاف

اگر قصد خرید وسیله ای جدید دارید، شاید در طی ۳ روز نخست از این ماه امکان خرید آن با قیمتی مناسب فراهم گردد. ۶م و ۷م ماه زمان مناسبی برای دوستی و روابط عاشقانه بوده و همه چیز ممکن خواهد شد. در میانه ی ماه با وجود ایده های متفاوت، نباید سعی بر تبدیل تمام آنها به واقع را داشته باشید. هر ایده ای ارزش اجرایی کردن ندارد. اندکی منطق را با ایده های خود ترکیب کرده، تا گزینه ی مناسب تر را شناسایی کنید. در محدوده ۱۹م و ۲۰م ماه وضعیت برقراری روابط جدید با دانستن آنکه چه حرفی را در چه موقعیتی مطرح کنید، بسیار روشن و پر بار خواهد بود. ممکن است به سادگی در مرکز توجه دیگران قرار گیرید. دستاورد این واقعه در ۲۵م-۲۶م ماه به ثمر خواهد نشست .

فال میلادی ماهانه متولدین تیر در آوتاف

با آغاز ماه نو، مشوق واقعی برای آن‌دسته از افرادی خواهید بود که می‌خواهند زندگی خود را بهبود بخشند. شاید برای خودتان اینطور بنظر نرسد اما در واقع کارهای انسان‌دوستانه‌ی قابل توجهی را انجام می‌دهید. در ۷م یا ۸م ماه با شنیدن آهنگ و یا استشمام بویی آشنا، جزییات خاطره‌ای قدیمی برای‌تان بازسازی خواهد شد. شاید بدتان نیاید که تحقیقاتی برای پیدا کردن فردی که این خاطرات مشترک را با او دارید، انجام دهید. ۱۸م تا ۲۰م ماه از جملات سنگینی استفاده خواهید کرد اما مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تنها اگر در جمعی از افراد فرهیخته هستید از این قبیل جملات استفاده کنید واگرنه بهتر است که اندکی خود را همسطح جمع کنید. در ۲۸م و ۲۹م ماه با تمام وجود می‌خواهید به یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌ی خود کمک کنید اما تا زمانی که نخواهند، هیچ کاری از دستان شما بر نمی‌آید. شاید با کمک به غریبه‌ای، احساس رضایت کنید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 15 آذر 99

فال میلادی ماهانه متولدین مرداد در آوتاف

در ۴م و ۵م ظاهر مهم ترین چیز است، نه اینکه آدم مادی گرایی شده باشید،بلکه زیبایی دنیا را ستایش می کنید. وقت بیشتری صرف مو، لباس و آرایش خود می کنید. هیچ ایرادی ندارید که به خودتان برسید. در یازدهم و دوازدهم ممکن است کسانی اصرار به مطرح کردن چیزهایی از گذشته داشته باشند، و شاید این مساله شما را آزرده خاطر کند، چرا که هیچ دلتان نمی خواهد به گذشته بازگردید. برای رسیدن به جایی که در آن قرار گرفته اید تلاش زیادی کرده اید، و هیچ کش نمی تواند برای مقاومت کردن در برابر بازگشت به گذشته سرزنش تان کند.در ۱۳م و ۱۴م، یک جمله یا نقل قول که به گوش تان تازگی دارد توجه تان را جلب کرده و یکی دو روزی ذهنتان را مشغول به خود می کند. نوزدهم و بیستم، روزهای زیبایی خواهند بود، که حس می کنید همه چیز تمام اید، و وقتی کسی بهتان خاطر نشان می کند که اینزورها هم نیست شگفت زده می شوید. در ۲۶م، ۲۷م و ۲۸م ماه اجازه ندهید که شانس که بازیکر اصلی آن روزهاست از دست تان در برود. چه چیز بهتر از این که دیگران شما را به عنوان الگوی خود ببینند.

فال میلادی ماهانه متولدین شهریور در آوتاف

۱م ماه وقت مناسبی برای خطر کردن های عاطفی است. می خواهید دعوتشان کنید به جایی؟ می خواهید برای کار جدیدی درخواست بفرستید؟ دلتان می خواهد یک حرفه ی جدید را بیاموزید؟ یا اینکه تنها به شکلی از محدوده ی آسایش تان خارج شوید؟ بله، معلوم است که ترسناک به نظر می آید. اما خطر نکردن همانا و چیزی به دست نیاوردن همانا! چیزی بدتر از این نیست، نه؟ حتی اگر با صورت به زمین بخورید هم فایده اش این خواهد بود که دنیا را از زاویه ای جدید ببینید. در ۵م و ۶م ماه که روزهایی به شدت رومانتیک خواهند بود، احساس می کنید آدمی ویژه و خاص هستید. چه کسی بدش می آید؟ در ۱۰م و ۱۱م ماه احساساتی عمیق پیدا می کنید و خیلی هم خوب خواهد بود، به این احساسات پا بدهید، حتی اگر کمی به چالش بکشندتان. آیا کار، آپارتمان، یا کشور جدیدی در آینده ی نزدیک برایتان چشمک می زند؟ در ۱۴م و ۱۵م ماه انگیزه پیدا می کنید تا به این مسئله فکر کنید. در ۱۷م و ۱۸م ماه، هر چقدر هم که پیرامونتان همه چیز حالی جنون آمیز داشته باشد، پای تان را روی زمین سفت و محکم کنید. اگر در ۲۳م و ۲۴م ماه کتاب شعری که انگار فقط برای شما نوشته شده است به دستتان رسید یا در نزدیکی تان یافته شد، تعجب نکنید؛ بله! برای خود شما نوشته شده اند! در ۲۹م، ۳۰م، و ۳۱م ماه، درگیر مبارزه ای بر سر قدرت خواهید شد که بهتر است با فروتنی به آن سمت و سو دهید.

فال میلادی ماهانه متولدین مهر در آوتاف

در آغاز ماه تکلیف خواسته‌های خود را از دنیا معلوم کرده و آماده‌ی پذیرش اتفاقات خوبی که به سمت‌تان در حرکت هستند باشید. هرچقدر که خواسته‌های بیشتری داشته باشید، اتفاقات خوب بیشتری نیز به سمت شما حرکت خواهند کرد. در بازه‌ی ۸م تا ۱۰م ماه لازم است که توجه‌ی ویژه‌ای به جزییات داشته باشید. هیچ کس دقیق‌تر از شما نبوده و به خوبی از پس این کارها بر می‌آیید. در ۱۱م و ۱۲م ماه با مسائل ناشناخته‌ای مواجه خواهید شد و تا همه چیز برای‌تان مشخص نشود، دست از تلاش بر نخواهید داشت. به یاد داشته باشید که بعضی مسائل قابل توجیح کردن نبوده اما همین که تمام سعی خود را کرده باشید، آن شب با خیالی راحت می‌توانید بخوابید. ۲۰م و ۲۱م ماه هیچ تمایلی به اتلاف وقت دیگران ندارید بخاطر همین تمام سعی خود را خواهید کرد تا در زمان مشخص و یا حتی زودتر از آن، به تعهدات‌تان عمل کنید. وقت دیگران برای‌تان از اهمیت زیادی برخوردار است. در روزهای پایانی ماه بهتر است وسائل خود را مرتب کنید. از نامرتب‌ترین آنها شروع کرده و سپس به سراغ مرتب‌ترها بیایید.

حتما بخوانید:  فال آذر ۹۹ | فال ماهانه آذر ۹۹ در آوتاف

فال میلادی ماهانه متولدین آبان در آوتاف

آیا واقعا فکر می کنید از بازی بیرون انداخته شده اید؟ در ۲ و ۳م ماه اعتماد به نفس و انرژی تان زیاد می شود، اتفاقی که ارمغانش این آگاهی برای شماست که بله، شاید آن پایین ها دارید دست و پا می زنید، اما هنوز از بازی بیرون رانده نشده اید. در ۶ و ۷م ماه به هدف واقعی زندگی خود فکر خواهید کرد، به شک می افتید که واقعا “وقتی بزرگ شدید چه کاره می خواهید بشوید”! شاید وقت آن است که دوباره درس و مشق را شروع کنید و یا به دنبال فرصت های کاری تازه تری بگردید. در ۱۳ و ۱۴م ماه شما نرم ترین و منعطف ترینید، و وقتی دیگران سعی در کشیدن نقشه ای دارند نمی توانید جلوی خنده ی خود را بگیرید. چه چیز خنده دار است؟ مساله این است که شما در لحظه و با واکنش های آنی است که شکوفا می شوید. در ۲۰ و ۲۱م ماه مسئولیت ها و کارهای زیادی بر سرتان آوار می شوند که ترجیح می دادید انجامشان ندهید، اما خوب شما اهل در رفتن از زیر بار مسئولیت نیستید. اگر امکان محول کردن آنها را به کسی دیگر دارید که چه بهتر، اما اگر نه هر چه زودتر به سرانجام برسانیدشان تا وقت برای سرگرمی داشته باشید. ۲۷ و ۲۸م شما لبریز از گفت و گوهای پرمایه و پایه دار خواهند بود. زمان خوبی برای پرسیدن در مورد چیزهاییست که همیشه مایل به دانستن پاسخ شان بوده اید.

فال میلادی ماهانه متولدین آذر در آوتاف

در نخستین روز از این ماه همه سفت و سخت مشغول انجام کارهایشان هستند اما شما هیچ عجله‌ای ندارید. شاید از چیزی خبر دارید که آنها ندارند. در روزهای ۵م و ۶م ماه تمام اولویت‌های خود را بر روی نزدیک‌ترین افراد به خودتان خواهید گذاشت. تقریبا هر تعهد و وظیفه‌ای را بخاطر رسیدگی به مسائل خانوادگی کنار می‌گذارید. در روزهای ۱۲م و ۱۳م ماه برتری‌ای را که نسبت به سایر رقبا نیاز دارید را کسب خواهید کرد؛ پس اگر منتظر فرصت مناسبی برای پیشی گرفتن از آنها بودید، از این موقعیت استفاده کنید. ۱۷م و ۱۸م ماه رسم و رسوم تازه‌ای قدم در زندگی‌تان خواهند گذاشت که اگر روشن‌فکری خود را حفظ کنید با آنها کنار خواهید آمد. شاید پذیرش آنها را در ابتدا سخت باشد اما دیری به طول نمی‌انجامد که با آنها کنار خواهید آمد. در بازه‌ی ۱۹م تا ۲۱م ممکن است با تغییر موقعیت و جایگاه‌تان، اطرافیان شما پشت سرتان حرف بزنند. در روزهای ۲۶م و ۲۷م ماه آماده‌ی جنگیدن و رقابت هستید. حتی حاضر هستید از مهم‌ترین داشته‌های خود گذشت کرده تا پیروز شوید.

فال میلادی ماهانه متولدین دی در آوتاف

هیچ کس همیشه پر از انرژی نیست و شما هم استثنایی در این امر نیستید. پس اگر در روز های اول و دوم ماه، احساس خسته گی، بی حوصله گی و وارفتگی می کنید، اجازه ندهید که این حال شما را به زانو بیاندازد. در عوض، به آن، به چشم یک جور نسخه نگاه کنید که دکتر روحتان برایتان پیچیده است؛ وقت استراحت و آرامش است! باید کمی از سرعت خود را کم کرده و به خودتان برسید. روحتان، به عنوان دکتر درونی شما، اصلاً در این باره شوخی ندارد. در روزهای ۳م و ۴م ماه، کاملاً به حال پر انرژی خود باز خواهید گشت، چرا که خوب از خودتان مراقبت کرده اید! حالا وقت رسیدگی به پروژه هایی است که به شما محول شده اند، تا بتوانید به موقع تحویلشان دهید. برای روز ۹م ماه، همه ی برنامه های خود را از قبل کنترل و هماهنگ کنید، تا با هم دچار تداخل نشوند، خصوصاً اگر قرار ملاقاتی با محبوبتان دارید. در روزهای ۱۳م و ۱۴م خلاقیتتان بیش از اندازه زیاد خواهد شد. در روزهای ۱۹م و ۲۰م ممکن است وصعیتی بسیار ناخوشایند پیش آید، که می تواند با ایجاد خشم یا ترس باعث حال گیری تان شود. در ۲۵م ماه، موقعیت خیلی خوبی به سراغتان می آید، خصوصاً اگر مجبور به انجام برنامه ی تکراری روزانه ی خود نباشید. و ۲۸م، دوباره وقت یک استراحت کوتاه خواهد بود.

حتما بخوانید:  فال ابجد روزانه | فال ابجد 15 آذر 99

فال میلادی ماهانه متولدین بهمن در آوتاف

بد نیست که در روزهای نخست ماه، مقداری در مواضع خود تغییر جهت ایجاد کرده و کارهایی که قبلا انجام نداده اید را آزمایش کنید. هیچ چیزی مثل تغییر موضع نمی تواند بینش های جدیدی را به زندگی شما وارد کند. در روزهای ۵م، ۶م و ۷م ماه میلادی سعی کنید به همان مسیر و رویکرد همیشگی بچسبید. بعدا فرصت کافی برای خلاقیت و کارهای جدید خواهید داشت. مراقب اتفاقات روز ۱۳م و ۱۴م باشید. برای ۱۵م و ۱۶م، دوستی و روابط جدید در طالع شما دیده می شود. ممکن است برای ۲۱م و ۲۲م ماه با یکی از دوستانتان برنامه ای بچینید. شاید هم بد نباشد برای ۲۵م، ۲۶م و ۲۷م ماه مقداری در آشپزی خلاقیت به خرج دهید و البته فراموش نکنید که لااقل در روز آخر ماه هم که شده اندکی به سلامتی خودتان و ورزش، زمان اختصاص دهید.

فال میلادی ماهانه متولدین اسفند در آوتاف

در ۳م و ۴م ماه، قدرت غالب بر جمع خواهید بود. بسیار خوب، حالا برنامه ای هم برای این قدرت تازه به دست آمده دارید؟ خیلی کم پیش می آید که ایده ای ضعیف و یا نشدنی داشته باشید، و تقریبا هر چیزی که به آن فکر بکنید، به هدف خواهد خورد. تا زمانی که از نفوذ خود برای انجام کارهای خوب – و نه شیطانی – استفاده بکنید، احتمالاً اوضاعتان خوب خواهد بود. در ۸م و ۹م ماه، فضای عجیب و غریبی در پیرامونتان شمل خواهد گرفت که به سرانجام رساندن کارها را برایتان سخت خواهد کرد. چند قلم از امورتان را در لیست کارهایی که باید انجام شوند جای بدهید؛ در این زمان به تعویق انداختن کارها انتخاب بدی نخواهد بود. در ۱۳م و ۱۴م ماه انگار در هر گوشه ای رمز و رازی در کمین تان نشسته است. در ۱۹م و ۲۰م ماه، مهر و هوس به هم می آمیزند و شما را برای انتخاب یک راه از میان راه های رومانتیک موجود سردرگم می کنند. شما بی اندازه جذابید، و هیچ شک و شبهه ای در این نیست، اما باید بدانید که توانایی ذهنی تان بیش از بدن تان است، و کارهای بیشتری با آن می توانید انجام دهید. در ۲۹م و ۳۰م ماه، چیزی که واقعاً آرزویش را دارید، از دستتان می گریزد و این بی اندازه برایتان آزار دهنده است. شما عادت به این ندارید که چیزی آنجور که می خواهید انجام نشود.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. سلام. چرا آپدیت نشده ؟

 2. خیلی از سایتتون خوشم میاد و هر روز بهش سر میزنم

 3. توی ماه اسفند نوشتین: متولد ماه مرداد!!!!
  درست ترجمه کردین؟؟؟ یا اشتباهیه؟

  • سلام دوست عزیز و همراه همیشگی آوتاف
   ممنون از دقت نظر شما
   در بخش ترجمه فالها به جهت حجم بالای مطالب و تایپ دستی توسط همکاران این بخش، امکان ایرادات تایپی اینچنینی وجود داره.
   نکته گفت شده اصلاح شد.
   آوتاف به همراهی شما افتخار می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *