فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ شهریور ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 22 تا 28 شهریور 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ شهریور ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ شهریور ۹۸

فال pmc شهریور ۹۸ / فال پی ام سی شهریور ۹۸

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ شهریور ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

به دنیای اطرافتان هرطور که نگاه کنید همانطور با شما رفتار می کند بخندید تا دنیا هم به شما لبخند بزند. اوضاعتان از این که هست بهتر می شود. برای پیگیری مطلبی که برایتان مهم است با جایی تماس خواهید گرفت و خبر خوبی خواهید شنید. اجازه ندهید از سر سادگی تان موقعیت خوبی را از دست بدهید.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 29 شهریور 98 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

نسبت به محیط اطرافتان هوشیار تر باشید. اگر فکر می کنید راه خطا رفته اید هرچه زودتر تغییر مسیر بدهید، از همین امروز اقدام کنید و از امور گذشته به کلی خود را جدا کنید. غافله عمرتان می گذرد این دم بدون اضطراب و پشیمانی را دریابید.کاری نکنید که حسرت امروز را بخورید بیشتر مراقب سلامتی تان باشید.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

برایتان بهتر است که مدتی معاشرت هایتان را کمتر بکنید. بیشتر مراقب باشید قصه زندگی تان را خودتان بنویسید. اجازه بدهید دیگران نظرشان را راحت به شما بگویند اما تصمیم نهایی را خودتان بگیرید، بهتر است. به مراسمی دعوت می شوید و بهانه ای می آورید تا از رفتن سر باز بزنید، بیهوده مقاومت می کنید به این مراسم بروید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

همان کسی که به شما نزدیکترین است بهترین یار و یاورتان است، از او کمک بگیرید و بی پروا و بی واسطه مشکل خود را با او در میان بگذارید و از او راهنمایی بخواهید. بیش از این دست دست نکنید پاسخ سوالی را که به تعویق می اندازید بدهید و خودتان را خلاص کنید. ملاقات مهمی پیش رو دارید بهتر است به این جلسه آماده بروید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

تعارف آمد و نیامد دارد، برای انجام کاری که علاقه و یا شرایط انجامش را ندارید بیش از حد تعارف نکنید که به دردسر خواهید افتاد. این که در گذشته چه موقعیتی داشته اید آنقدر مهم نیست، مهم این است که برای امروزتان چه می کنید و می خواهید کجا بایستید. راهی را که هزار بار امتحان کرده اید و جواب نگرفته اید عوض کنید و عمرتان را تلف نکنید.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه شهریور 98 | فال نیمه دوم شهریور 98

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

کسی که با عشق و ایمان گام بر می دارد اگر از مال دنیا بی بهره باشد هم موفق خواهد شد. روی خودتان و داشته هایتان حساب کنید که نهایتا همین ایمان به خود و اراده تان موجب پیروزی تان می شود. شخصی منتظر کمک و مساعدت غیرمالی شماست از او دستگیری کنید تا نیتی که در دل دارید هرچه سریعتر انجام گیرد.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

پروژه ای که در سر دارید به شرط آنکه علاقه، اراده و سرعت عمل داشته باشید به جای خوبی خواهد رسید. شما از زندگی خوبی برخوردار هستید ارزش آن را بدانید و ناشکری نکنید. وسواس فکری را از خودتان دور کنید، غصه خوردن دردی را دوا نمی کند. مسافری از راه می رسد. در مورد تغییر شغل و مکان اگر باید عجله کنید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

ملاقات مهمی خواهید داشت. در مورد تغییر شغل یا مکان اگر باید عجله کنید حتما با فردی با تجربه به مشاوره بنشینید. از شخصی در اطرافتان که درباره همه چیز غر می زند و دایما ناراضی است هرچه زودتر فاصله بگیرید، بیهوده انرژی تان را از شما می گیرد. خبر خوشی خواهید شنید و از شادی مژدگانی می دهید.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

در مورد مسائل کاری یا مالی در موقعیتی خاص قرار می گیرید و مجبور به انتخاب می شوید.برای کسی که دوستش دارید وقت بگذارید و از توقعتان کم کنید.تداوم یک رابطه احساسی مثل یک گلدان گل نیازمند مراقبت و نگهداری است، حواستان به رابطه تان باشد. برای رفتن به یک سفر تدارک خواهید دید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 29 شهریور 98

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

بعد از گذشت زمان شما هنوز هم دلسرد و ناراضی هستید بهتر است کمی به خودتان بیایید و برای زندگی تان هدف های جدید بگذارید و برای رسیدن به آنها سعی و تلاش را آغاز کنید. از فرصت هایتان اسفاده کنید تا وقتی که خورشید طلوع می کند و شما نفس می کشید هنوز امید هست و می شود خیلی چیزها را تغییر داد.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

از خانه بیرون بروید، رفتن به یک مسافرت برایتان لازم است. با گروهی که دوستشان دارید زمان را سپری کنید. هر کاری را در موقع خودش انجام بدهید و بگذارید شیرینی آن لحظه برایتان خاطره انگیز باقی بماند. رفاه مالی و معنوی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد اگر خودتان را اسیر فکر و خیال نکنید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

افکار بهم گره خورده تان را رها کنید تا از سبکی لذت ببرید.شخصی در اطرافتان که مرتکب اشتباه شده، مسئولیت رفتارش را به گردن خواهد گرفت با او مدارا کنید، بعضی ها ندانسته و ناخواسته اشتباه می کنند و هم خودشان و هم دیگران را به دردسر می اندازند بیش از این خودتان را اذیت نکنید

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۸ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

 6. در فال روزانه پی ام سی فال فروردین و مرداد را مشابه و تکراری نوشتید، دلیلش چیه؟

  • سلام
   گاهی اوقات فال روزانه یا هفتگی یا نیمه ماه و یا ماهانۀ چند ماه مشابه هم می شود و این موضوع کاملا طبیعی است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *