فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۳ دی تا ۱۹ دی ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 13 دی تا 19 دی 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۳ دی تا ۱۹ دی ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۳ دی تا ۱۹ دی ۹۸

فال pmc دی ۹۸ / فال پی ام سی دی ۹۸

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۹ آذر تا ۵ دی ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

به پر و پای دیگران نپیچید و اوضاع را از اینکه هست خرابتر نکنید. انگشت اتهام را به طرف خودتان نیز بگیرید و بدانید که بیش از همه خودتان در بوجود آمدن مشکلات نقش داشته اید. سعی کنید با افرادی که سرشان به تنشان می ارزد رفت و آمد و رابطه دوستانه داشته باشید و برای حل مشکتان از مشورت و کمک آنها بهره کافی را ببرید. غرور و حسادت را کنار بگذارید و به داشته هایتان قانع باشید.

حتما بخوانید:  فال اوراکل روزانه | فال اوراکل 27 دی 98

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

 با اینکه خودتان درگیر مشکلات زیادی هستید، فردی در اطرافتان نیاز به کمک و همدلی شما دارد، او را دریابید و سعی کنید هر طور که می توانید کمکش کنید. کمک کردن و دستگیری از دیگران باعث می شود کمتر به مشکلات و سختی های زندگی خودتان فکر کنید. قدر فرصت های زندگی را بدانید و در اولین فرصت مشکلات و موانع زندگی خودتان را نیز تجزیه و تحلیل کرده و در صدد حل و فصل آنها برآیید.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

به شخصیت و فکر و عقیده دیگران نیز اهمیت بدهید و تنها خودتان را عقل کل ندانید. توهین و نادیده گرفتن شخصیت دیگران باعث دشمنی و کینه در دیگران می شود و عواقبش به خودتان برمی گردد. از سرک کشیدن در زندگی دیگران بپرهیزید و سعی کنید به زندگی خودتان بپردازید تا مشکلاتتان بیش از این نشود. سعی کنید حس نوعدوستی و کمک به نیازمندان را در خود تقویت کنید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

اعتماد بیجا و بیش از حد به دیگران ممکن است مشکلاتی را در زندگیتان بوجود بیاورد و بعدا احساس پشیمانی به سراغتان بیاید. یک پیشنهاد کاری به شما می شود. بی گدار به آب نزنید و سعی کنید قبل از اینکه آنرا قبول کنید از کمک و نظرخواهی افراد خانواده برای بررسی موضوع بهره مند شوید. وقتی این موضوع را بخوبی بررسی و تجزیه و تحلیل کردید دیگر دست دست نکنید و با قاطعیت آنرا بپذیرید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

با اینکه دوست دارید اندک زمان ممکن به موفقیت و پیشرفت در زندگی برسید ولی آنرا بسیار دور از دسترس می بینید و این موضوع باعث دلسردی و ناامیدیتان شده است. ناامید نباشید و بدانید که بزودی به خواسته قلبی خود خواهید رسید و به موفقیتی روزافزون دست پیدا خواهید کرد. دوست و دشمنت را بشناس و از کسانی که دوست ندارند موفقیتت را ببینند دوری کن.

حتما بخوانید:  فال نخود روزانه | فال نخود 27 دی 98

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

از میان تمام مشغله های کاری و اجتماعی که دارید، زمان هایی را نیز برای تفریح و رفت و آمد با دوستان و آشنایان در نظر بگیرید تا بتوانید با نیرو و انرژی تازه و کافی از پس کارهایتان برآیید. هر پیشنهادی را نپذیرید و سعی کنید ابتدا به حسن نیت پیشنهاد دهنده پی ببرید و بعد آنرا بپذیرید. از اعتماد بیجا به دیگران اجتناب کنید تا دچار مشکل نشوید. دست از بلاش برندارید و به آینده امیدوار باشید.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

با اینکه در عرصه کار و زندگی پیشتاز هستید ولی بهتر است حواستان به دور و برتان نیز باشد تا دشمنان دوست نمایتان نتوانند نقشه ها و طرح های خود را برای به پایین کشیدنتان عملی کنند. آنها کسانی هستند که نمک را خورده و نمکدان را می شکنند. سعی کنید دوستان جدید و قابل اعتمادی پیدا کنید و آنها را نیز در موفقیتتان شریک کنید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

همان طور که دوست ندارید هر کسی از اسرار و احساسات شما سر دربیاورد خودتان نیز نباید سعی کنید به زندگی دیگران سرک بکشید و و دخالت بیجا کنید. این کار باعث می شود دوستانتان به تدریج از شما فاصله گرفته و تنهایتان بگذارند. سعی کنید بیش از اینکه به ظاهر افراد توجه کنید به باطنشان توجه کنید و دوستان واقعی و بی شیله و پیله برای خودتان برگزینید.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

 خلاقیت ها و ایده های خود را دست کم نگیرید و سعی کنید در کار و زندگیتان خلاقانه عمل کنید. فرصت های زندگی مثل باد می گذرند و تنها کسی موفق خواهد بود که تحت هیچ شرایطی این فرصت ها را از دست نداده باشد. پرداختن به مسائل و موضوعات پیش پا افتاده و بی اهمیت شما را از موفقیت و پیشرفت در زندگی عقب خواهد انداخت. دست از احساسات زودگذر و بی ارزش بردارید و مسائل مهمتر فکر کنید.

حتما بخوانید:  فال چای روزانه | فال چای 27 دی 98

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

قبل از این که به صحت و سقم شنیده هایتان پی نبرده اید، در مورد اشخاص و کارهایشان پیشداوری و قضاوت نکنید. قبل این که حرفی بزنید و ابراز عقیده کنید ابتدا سبک و سنگین کنید و به عواقبش نیز فکر کنید تا مبادا بعدا پشیمان بشوید. حرفی که از دهان خارج می شود مانند تیری است که از کمان خارج می شود و نمی توان جلوی آن را گرفت. به یک جمع دوستانه دعوت خواهید شد.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

شما قابلیت خوبی درک احساسات و نیات درونی اطرفیان دارید. سعی کنید از این قابلیت ارزشمند خود به حد کافی در کار و زندگیتان استفاده کنید. به پاس زحمات فراوانی که برای کسی کشیده اید هدیه ای ارزشمند دریافت خواهید کرد. سعی کنید در کنار کار و تحصیل و مشغله های زندگی از سلامت جسمی و روحی خود غافل نشوید و هر از چند گاهی به تفریح و سرگرمی و ورزش بپردازید تا در موقع لزوم به کمک دوستانتان بشتابید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

شما دارای قلب پاک و دلسوزانه ای هستید و همیشه دوست دارید رضایت خاطر افراد خانواده و دوستان و آشنایان را فراهم کنید. بخاطر داشته باشید باید سعی کنید در زندگی معتدل و میان رو باشید و حتی به نزدیک ترین دوستانتان هم بیش از حد به دیگران اعتماد نکنید تا به مشکل نیفتید. اسرار زندگیتان را حتی پیش هر کسی فاش نکنید. افکار و تلقینات منفی را از خودتان دور کنید و به آینده درخشان خود امیدوار باشید.

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

 6. در فال روزانه پی ام سی فال فروردین و مرداد را مشابه و تکراری نوشتید، دلیلش چیه؟

  • سلام
   گاهی اوقات فال روزانه یا هفتگی یا نیمه ماه و یا ماهانۀ چند ماه مشابه هم می شود و این موضوع کاملا طبیعی است

 7. متاسفانه حتی یک مورد از فال من که دی ماهی هستم تاحالا درست نشده

 8. سلام فال pmc رو خیلی دیر به روزمی کنید اگه کمی تسریع کنید خیلی بهتر میشه تو آمار سایت هایی که به روز می کنن متاسفانه شما عقب هستید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *