فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 11 تا 17 بهمن 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ۹۸

فال pmc بهمن ۹۸ / فال پی ام سی بهمن ۹۸

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

در زندگی باید بهترین و مطمئن ترین راه ها را برای رسیدن به هدف و مقصود انتخاب کرد و تا رسیدن به مقصد دست از تلاش برنداشت. موانع و مشکلات پیش آمده را سعی کنید با کمک و مشورت با بزرگان از میان بردارید. تمام تقصیر را به گردن دیگران نیندازید، خودتان بیش از همه در بوجود آمدنشان نقش داشته اید.

حتما بخوانید:  فال درخت روزانه | فال درخت 8 اسفند 98

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

با سرزنش کردن خودتان نه تنها نمی تونید مشکلات ایجاد شده را مرتفع کنید بلک باعث پیچیده تر شدن آن ها نیز خواهید شد. نیات و خواسته های شما معقول و انسانی است، پس خودتان را درگیر گذشته نکنید و مدام خودتان را سرزنش نکنید. آینده روشنی در انتظارتان است، پس به آینده امیدوار باشید.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

حسادت و بددلی را کنار بگذارید و سعی کنید در زندگی حسن نیت، خلوص نیت و صداقت داشته باشید تا کار و زندگیتان دستخوش تغییرات ناخوشایند نشود و دوستان واقعی و موقعیت های ناب زندگی را از دست ندهید. تصمیم گرفتن به جای دیگران و دخالت در زندگی آن ها کار پسندیده ای نیست.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

این روزها بسیار بی حوصله و کلافه شده اید و برنامه کار و زندگیتان را از دست داده اید. اگر همینطور ادامه دهید نه تنها کارهایتان را پیچیده تر خواهید کرد بلکه ممکن است سلامتیتان نیز به خطر بیفتد. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و با آرامش و همراهی و همفکری دوستانتان زندگیتان را سرو سامان دهید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

کسانی را که موجب پریشانی و بی سر و سامانی کار و زندگیتان شده اند از دایره زندگیتان خارج کنید و در عوض، سعی کنید بیش از پیش به خانواده و دوستان واقعی و دلسوز خود نزدیک و نزدیک تر شوید و در امورات زندگی و مشکلات ایجاد شده از آن ها کمک بگیرید. قدر وقت و جوانیتان را بدانید و کار امروز را به فردا نیندازید.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 8 اسفند 98

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

هر کاری اصول و مقررات و قوعد خاص خودش را دارد. سعی کنید کار و زندگیتان با حساب و کتاب و همراه با برنامه ریزی منطقی باشد و بی گدار به آب نزنید. سادگی بیش از حد و اعتماد بیش از حد به دیگران اصلا به نفعتان نیست و ممکن است شما را به دردسر بیندازد. دوست و دشمنتان را بشناسید. مشکلتان بزودی رفع می شود.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

تا دیر نشده دل دوستی را که شکسته اید به دست آورید و حسن نیت و دوستی خود را ثابت کنید. شک و تردید بی مورد و بیش از اندازه باعث از دست دادن دوستان واقعی و دلسوز و ضعیف شدن انسان می شود. هزار دوست کم است و یک دشمن بسیار. قدر دوستان واقعی خودتان را بدانید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

جلوی ضرر را از هرکجا که بتوانید بگیرید خالی از لطف و منفعت نیست، به شرطی که با خودتان عهد ببندید که دیگر مرتکب اشتباهات گذشته نشوید و سعی کنید از آن ها درس عبرت بگیرید. در زندگی مهم این نیست که اشتباه نکنیم بلکه مهم این است که از از آن ها پله ای برای موفقیت بسازیم. به مسافرتی رویایی خواهید رفت.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

شما خودتان را یک سرو گردن از دیگران بالاتر می دانید و حتی به نزدیکان و دوستان واقعی خود از بالا به پایین نگاه می کنید و انتظارات غیر منطقی و نامعقول از آنها دارید. سعی کنید خط مشی و طرز نگاه خودتان را تعدیل کنید و عاقلانه تر رفتار کنید تا مشکلاتتان از این که هست بیشتر و بغرنج تر نشود.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 8 اسفند 98

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

غرور و خودپسندی را کنار بگذارید و سعی کنید آنچه را که برای خودتان می پسندید برای دیگران نیز بپسندید و به عقایدشان احترام بگذارید. هر کس در زندگی آزاد است که اندیشه و نظر خاص خودش را داشته باشد. احترام به نظر دیگران دایره دوستی ها و روابط را گسترش می دهد و در نتیجه انسان را قوی تر می کند.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

به مسافرتی که رفته اید برایتان بسیار خوب و کارگشا است و باعث می شود تجدید نیرو کرده و با نیرویی مضاعف در راه کار و تحصیل و زندگی گام بردارید. این که فکر می کنید در کنار دوستان و آشنایان مفید هستید کمی از غم و نارحتیتان می کاهد. سعی کنید به خودتان مسلط باشید و با آرامش به کار و تلاشتان ادامه دهید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

مژده باد بر شما که ناراحتی جسمی و روحی اخیرتان در حال بهبود است و روزهای خوبی در انتظارتان است. بی جهت خودتان را درگیر مشکلات نکنید و سعی کنید به فکر سلامتی خودتان نیز باشید. منفی بافی و ناامیدی را کنار بگذارید و با آرامش به کار و زندگیتان بپردازید. موفقیتی بزرگ در انتظارتان است.

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۱۰ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

 6. در فال روزانه پی ام سی فال فروردین و مرداد را مشابه و تکراری نوشتید، دلیلش چیه؟

  • سلام
   گاهی اوقات فال روزانه یا هفتگی یا نیمه ماه و یا ماهانۀ چند ماه مشابه هم می شود و این موضوع کاملا طبیعی است

 7. متاسفانه حتی یک مورد از فال من که دی ماهی هستم تاحالا درست نشده

 8. سلام فال pmc رو خیلی دیر به روزمی کنید اگه کمی تسریع کنید خیلی بهتر میشه تو آمار سایت هایی که به روز می کنن متاسفانه شما عقب هستید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *