فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 28 تیر تا 3 مرداد 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ۹۸

فال pmc تیر و مرداد ۹۸ / فال پی ام سی تیر و مرداد ۹۸

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۸ تیر تا ۳ مرداد ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

برای شاد کردن طرف مقابلتان دنبال دلیل نگردید، هم شما و هم او به شدت نیاز به یک تغییر ساده دارید که شادی و شوق به دلتان بیاندازد. کمی خلاق باشید. دور و برتان را خلوت کنید هم از آدم ها و هم از اشیا زیرا هردو انرژی زیادی از شما می گیرند.دنبال یک بحث مالی بسیار قدیمی را دیگر نگیرید.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 1 مرداد 98 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

بر سر موضوع احساسی قدیمی باز بحث و گفتگو می کنید، ابن بحث به هیچ جایی نمی رسد و جز دردسر و جر و بحث و دلخوری هیچ چیز دیگری برایتان به همراه ندارد. بیهوده خود را اسیر کرده ایدترس را کنار بگذارید وگرنه تاوان سنگین تری خواهید پرداخت. یکی از نزدیکان برای شما کار بسیار بزرگی انجام می دهد.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

برای گرفتن مجوز و یا وام به جایی مراجعه خواهید کرد. این روزها شما به شدت احساسخستگی می کنید روحی و جسمی. برای حل مشکلاتتان از آن فرار نکنید شما نمی توانید به این وضعیت ادامه بدهید. نگران مسائل عاطفی و احساسی تان هستید، حرفی را ناتمام گذاشته اید بهتر است حرفتان را تمام کنید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

چشمهایتان را به روی واقعیت نبندید. به زودی راه جدیدی جلوی پایتان گذاشته می شود هوشیار و وفادار باشید. به عواقب و منافع بلند مدتتان فکر کنید و فقط جلوی پایتان را در نظر نگیرید. رفتار های پرخاشگرانه فقط باعث پراکنده شدن اطرافیان و دلخوری می شود تا دیر نشده راهی پیدا کنید تا بر اعصابتان مسلط شوید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

اگر در مورد مسئله پیش آمده حق با شماست بهتر است طوری رفتار کنید که دیگران شما را درست بشنوند و پشت سرتان بایستند و از شما دفاع کنند. ماندن در رابطه ای که شما را روز به روز افسرده تر می کند یک اشتباه بزرگ است. ترستان بی معنی است خودتان را باور کنید دنیا جای بزرگی است که هر روز در آن اتفاق تازه ای می افتد.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 1 مرداد 98

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

چشمتان را از روی این در بسته بردارید تا درهای باز دیگر را ببینید. خودتان اگر به داد خودتان نرسید کسی نمی تواند کمکی به شما بکند. با کسی بمانید که شما را بخاطر سادگی هایتان دوست دارد .برای رسیدن به نیتی که در سر دارید راه های مختلفی را امتحان کنید و دلسرد نشوید پیروزی برای هیچکس هرگز آسان به دست نیامده است.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

نامه یا بسته ای به دستتان می رسد. به یک جشن مهم دعوت خواهید شد. نگران درگیری های شخصی عزیزی در اطرافتان هستید. گول ظاهر افراد را نخورید. از شخصی در اطرافتان که یک کلاغ چهل کلاغ می کند ، همین امروز فاصله بگیرید. او بیش از انرژی تان را می گیرد و شما نمی دانید که چرا دائم دلشوره دارید. یک پیغام کوتاه شادتان خواهد کرد.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

دلایل کافی برای احساس شادی و خوشبختی های پنهانی که فکرش را نمی کنید در اطرافتان وجود دارد. کافیست چشمتان را باز کنید تا آنها را ببینید و در زندگی تان تغییر و تحولی ایجاد کنید. به زودی پیشنهادی قابل توجه در زمینه کاری دریافت خواهید کرد، خوب روی آن فکر کنید، می تواند برایتان سرنوشت ساز باشد.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

به خودتان ایمان داشته باشید و با اعتماد به نفس بالا عمل کنید. این فرصتی است که می توانید توانایی هایتان را نشان دهید. به تکنولوژی جدید رو بیاورید و راه های نو را امتحان کنید. تغییر و تحولی در اطرافتان اتفاق می افتد که بر خلاف توقعتان برای شما بسیار خوبست و می توانید با تلاش و پشتکار به یکی از اهدافتان برسید.

حتما بخوانید:  فال شمع روزانه | فال شمع 1 مرداد 98

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

از زمان هایی که در کنار خانواده تان می گذرانید لذت ببرید. روزی می رسد که برای دیدنشان بسیار دلتنگ شوید. با شنیدن خبری از جا می پرید. نوبتی هم باشد این بار دیگر نوبت شماست. از فرصت تان استفاده کنید. گوش به زنگ باشید. قرار ملاقات های با اهمیتی پیش می آید که باید در آن ظاهری آراسته داشته باشید.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

از حالا به فکر باشید تا در لحظه آخر دچار دستپاچگی نشوید. نگران نباشید، همه چیز بالاخره همانی می شود که شما می خواهید. با اعضای خانوادگی تان خاطرات شیرین گذشته را دوباره مرور کنید تا بیشتر قدر با هم بودنتان را بدانید. این هفته ممکن است با یکی از همکارانتان درگیر شوید. تا می توانید وارد جر و بحث نشوید به نفعتان نیست.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

از رفتار دیگران برداشت های شخصی نکنید. شما هیچوقت نمی دانید که در سرشان چه می گذرد. بیهوده فقط خودتان را در یک دور باطل فکر کردن گرفتار می کنید که هیچ سودی برایتان ندارد. در مورد شخصی که فکرتان را به خودش مشغول کرده خیلی زود می فهمید که تصورتان کاملا اشتباه بوده . قبل از هر عکس العملی خودتان را جای او بگذارید.

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *