فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 3 تا 10 خرداد 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال pmc خرداد ۹۸ / فال پی ام سی خرداد ۹۸

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۳ تا ۱۰ خرداد ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

دیگران از شما انتظاراتی دارند که شاید نتوانید آن ها را بطور کامل برآورده کنید. بیش از اندازه به خودتان سخت نگیرید. باطن افراد، طرز فکر و نیت درونی شان را بشناسید و بعد گفتار و رفتارشان را قضاوت کنید.شخصی که برایتان عزیز است از شما دلگیر شده، حالش را بپرسید و به هر ترتیب که می توانید از او دلجویی کنید، پشیمان نمی شوید.

حتما بخوانید:  فال خرداد 98 | فال ماهانه خرداد 98 در آوتاف

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

اگر نمی خواهید جواب سوالی را بدهید بهتر است رک و واضح بگویید. با طفره رفتن به جایی نخواهید رسید و بیشتر بدهکار هم خواهید شد. تازگی ها سرتان شلوغ شده و یک تنه با مسائل مختلفی درگیر شده اید، بهتر است هرچه سریعتر حد و مرزهایتان را با اطرافیان مشخص کنید تا کسی دچار سو تفاهم نشود. اگر می خواهید موفق باشید باید گذشته را فراموش کنید.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

حالا فرصت خوبی است تا می توانید با خودتان خلوت کنید و خود و خواسته هایتان را بهتر بشناسید. مطمئن باشید در نهایت تغییراتی که اتفاق می افتد به نفع شما خواهد بود. صبوری را فراموش نکنید، افکار منفی را پیش از آنکه وجودتان را تصاحب کنند از خودتان دور کنید. همه چیز ساده تر و راحت تر از آنست که فکر می کنید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

اجازه ندهید حرفهای غیر منطقی و ناخوشایند شخصی مزاحم لذت بردن شما از زندگی تان بشود. این اواخر انگار که در زندگی تان زلزله ای رخ داده است، نگران نباشید هیچ گاه برای ایجاد تغییراتی که شما را به سعادت می رساند دیر نیست. با یک برنامه ریزی درست و کمک گرفتن از فردی که می شناسید می توانید مسیر زندگی تان را عوض کنید، کافیست تصمیم بزرگ را بگیرید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

با یک سفر وضعیت روحی تان را بهبود ببخشید. رفتن به جایی که دوست دارید با کسی که دوستش دارید،کمک زیادی به آرامشتان خواهد کرد. این هفته تا می توانید در مقابل موقعیت های ناراحت کننده آرام باشید و زود از کوره در نروید تا پشیمان نشوید. روابط اجتماعی تان را با دیگران و مخصوصا کسانی که در کار یا زندگی موفق هستند بیشتر کنید.

حتما بخوانید:  فال هفتگی آوتاف | فال هفته اول خرداد 98 (از 1 تا 7 خرداد)

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

کارهایتان را با ایمان و اطمینان قلبی شروع کنید و امیدتان در ناامیدی ها به خودتان باشد. سرتان شلوغ می شود کارهای زیاد کوچکی هست که حتما باید آنها را به درستی به پایان برسانید.بهتر است که از حالا لیستی تهیه کنید که کاری را فراموش نکنید، یک اشتباه کوچک باعث عقب افتادن کار می شود. اگر فکر می کنید دیگران را می شناسید سخت در اشتباه هستید.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

با رساندن خبری به شخصی از برخورد او متعجب می شوید. شما متوجه مطلب تازه ای می شوید که قبلا اصلا به آن فکر نکرده بودید. این روزها خستگی به سراغتان آمده و هر چقدر که می دوید، فکر می کنید;i کارها به نتیجه نمی رسند. صبور باشید و با کسی که تجربه دارد مشورت کنید. خیالتان راحت باشد او راه حل مناسبی برای مسئله ای که پیش رویتان است به شما خواهد داد.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

لازم نیست همه مسئولیت ها را به تنهایی بر عهده بگیرید. دیگران را هم در انجام آنها شریک کنید تا هم بار شما کمتر شود و هم از کار کردن گروهی لذت ببرید. شما رویاهای زیادی را در سر می پرورانید. یادتان باشد برای رسیدن به رویاهایتان باید زمان بگذارید و برنامه ریزی کنید ولو برای طولانی مدت. خودتان را برای مسائل پیش پا افتاده نگران نکنید.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

آرامش را در خانه تان جاری کنید. شما چند ماه سخت کارکرده اید و حالا احتیاج به کمی استراحت دارید. شرایطی فراهم کنید تا بتوانید چند روزی مرخصی بگیرید و به سفری کوتاه بروید تا انرژیتان برگردد. هر کسی شخصیتی دارد. همه یکسان نیستند. اول دیگران را بشناسید و بعد به آنها اعتماد کنید تا بعدا خودتان را سرزنش نکنید.

حتما بخوانید:  فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه می 2019

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

شما استعداد و توانایی هایی دارید که تابه امروز به آن پی نبرده اید. در پی کشف و شکوفایی این استعداد باشید تا احساس رضایت بیشتری بکنید. طوری رفتار کنید که به خاطر عملکردتان در زندگی بتوانید اعتباری نزد اطرافیانتان بدست بیاورید. در بین دوستانتان شخص با تجربه ای را پیدا کنید و با او در مورد مسئله ای که ذهنتان را به خود مشغول کرده مشورت کنید.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

اگر بتوانید با کمک دوستی، تلاشهایتان را بیشتر کنید، وضعیت مادی تان بهتر از گذشته خواهد شد. اگر محصل هستید و منتظر نتیجه امتحانی هستید، خوشحال باشید، چرا که با تلاش و کوشش تان نتیجه ای به مراتب بهتر از آنچه که توقع داشته اید خواهید گرفت. بهتر است از حالا هدف های بزرگتری برای خودتان در نظر بگیرید. به آینده خوش بین باشید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

رویا پردازی به اندازه ای که شما را از واقعیت دور نکند، برایتان بسیار خوب است. تصمیمات مالی تان را بر اساس حساب و کتاب دقیق بگیرید. کارهایتان را عاقلانه انجام بدهید و متوجه باشید که باید برای برنامه ریزی بهتر از افراد زبده تری استفاده کنید. کارهایتان را اولویت بندی کنید و ببینید چه کاری مهمتر است، آن را اول انجام دهید.

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *