فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۲ فروردین ۹۸ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 25 اسفند 97 تا 2 فروردین 98 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۲ فروردین ۹۸

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۲ فروردین ۹۸

فال pmc اسفند ۹۷ / فال پی ام سی اسفند ۹۷

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۵ اسفند ۹۷ تا ۲ فروردین ۹۸

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

اصراری به دانستن راز دیگران نداشته باشید، فقط به دردسرهایتان اضافه می شود. راه را اشتباه می روید و چند باره کاری می کنید. متاسفانه نه خودتان و نه توانائی هایتان را می شناسید. به خودتان باور داشته باشید، در این صورت آنچه را که خودتان دارید را از دیگران تمنا نمی کنید. عملی کردن هر فکری که در سر دارید یک هفته متوقف کنید.

حتما بخوانید:  فال کارت سه تایی روزانه | فال کارت سه تایی 28 اسفند 97

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

برای هر کاری داوطلب نشوید. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. حواستان به خودتان باشد، هم برای خودتان خوب است و هم بری اطرافیانتان. مدتهاست که می خواهید در روزمرگی هایتان تغییری ایجاد کنید، اما متاسفانه فقط حرفش را می زنید. این کار را با تغییری کوچک شروع کنید. آشپزی کنید و غذایی تازه درست کنید.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

وقتی که پی بردید تیم کاری و همکاران شما هم فکر و خواسته ای مشابه شما دارند، انرژی تازه ای می گیرید و از وقایع اخیر تغییرات مطلوبی برایتان ایجاد می شود که اطمینان شما را زیاد می کند. هر کاری انجام دهید و هر حرفی که بزنید، تصدیق کننده هایی در اطرافتان خواهید داشت که شما را همراهی می کند.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

بزودی اتفاقاتی خواهد افتاد که به شدت شگفت زده تان می کند. خبرهایی که بطور غیر منتظره خواهد رسید، مژده هایی برای شما خواهند بود. با کسی آشنا می شوید که این آشنایی می تواند تبدیل به عشقی بسیار زیبا شود. مسافرتی ناگهانی یا ورود مسافرانی باعث خواهد شد که بعد از سالیان دراز عزیزانتان را بار دیگر ملاقات کنید.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

در تنهایی تان گذشته را مرور نکنید. برای آینده تان نقشه بکشید تا اضطراب و دلهره تان کمتر شود. اطلاعات اشتباهی را از شخصی که نباید شنیده اید. عاقل باشید و سوالاتتان را از شخص درست بپرسید. از شما تقاضایی غیر معقول خواهد شد، اگر نمی توانید جواب رد بدهید، بهتر است تماسهایشان را بی جواب بگذارید.

حتما بخوانید:  فال روزانه لنورماند | فال لنورماند روزانه 28 اسفند 97

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

ذهنتان را بیش از حد درگیر مسائل کاری نکنید. حواستان باشد یک مناسبت مهم را فراموش نکنید. این روزها خیلی زود عصبانی و خیلی زود هم پشیمان می شوید. اگر می خواهید به کسی وعده ای بدهید، اول توانایی خود را در انجام آن بسنجید تا بعدا بد قول نشوید. از عشق یکطرفه چیزی نصیبتان نمی شود. باورهایتان را به هم می ریزید.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

به پدر و مادر خود بیشتر احترام بگذارید و عصای دستشان باشید. چیزی را که خودتان باور ندارید، بر زبان نیاورید. در جمعی بهتر است از تقلید و چشم و هم چشمی دوری کنید. شما می توانید در تحصیل موفق باشید، به شرطی که استعدادتان را پرورش دهید. این روزها برای حالتان بهتر است که بیشتر به امور معنوی تان بپردازید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

یک سفر تفریحی روحیه تان را عوض خواهد کرد. غرور و تعصب را رها کنید و آینده نگر باشید. اوضاع همیشه بر وفق مراد نیست. کاری نکنید که بعد دلتان برای خودتان بسوزد و پشیمان شوید. در هر رابطه کاری یا عاطفی بهتر است میانه رو باشید و شیرجه نزنید، وگرنه بعد از آن پشیمانی شما را کلافه می کند.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

برای انجام کاری بهتر است به خودتان فشار بیاورید و تنبلی نکنید. اتفاقی می افتد و اولین فکرتان این خواهد بود که از خانواده مخفی اش کنید. کاملا در اشتباهید، فورا آنها را در جریان قرار دهید. دست و دلبازی خوبست اما حواستان باشد، برای چه کسی و چرا خرج می کنید، تا بعدا پشیمان نشوید.

حتما بخوانید:  روش تشخیص فال روزانه واقعی + راهنمای خواندن فال روز

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

در شرایطی قرار می گیرید که مجبور خواهید شد بلافاصله عکس العملی نشان بدهید. یک سفر کوتاه خستگی را از تنتان بدر خواهد کرد و به شما بسیار خوش خواهد گذشت، حرفی خواهید زد که به دل شنونده اش بسیار خواهد نشست و شما را به هم نزدیکتر می کند. از بدی روزگار گله دارید. نباید همه چیز را مطلقا سیاه و یا سفید ببینید.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

به هر حال زندگی پر از فراز و نشیب است. به خاطر تنوع طلبی تان نمی توانید انجام یک کار خاص را به آخر برسانید، وقت آن رسیده که به خودتان تکانی بدهید. ناراحتی ها را از ذهنتان بیرون کنید و به آینده ای روشن که می توانید با دستان خودتان بسازید بیاندیشید. بیش از این به موقعیتی که از دست رفته فکر نکنید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

نیروی خود را روی فرصتی که همین روزها بدست خواهید آورد متمرکز کنید. روی کمک و یاری دوستان وفادار حساب کنید. منفی باف نباشید و انرژی مثبت به اطرافیان خود بدهید. نتیجه کاری به زودی معلوم می شود. بعد از آن تا می توانید فروتن باشید که سربلند خواهید بود. هیچ راحتی بدون تحمل سختی و تلاش به دست نمی آید.

فال هفتگی pmc

فال pmc روزانه

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۶ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

 5. واقعا عالیه کلمه به کلمش برای من اتفاق افتاد سه هفته متوالی وانقدر دقیق منو شوکه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *