فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ دی ۹۷ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 22 تا 28 دی 97 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ دی ۹۷

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ دی ۹۷

فال pmc دی ۹۷ / فال پی ام سی دی ۹۷

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۲۲ تا ۲۸ دی ۹۷

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

برای خودتان برنامه ریزی بکنید و از ورزش غافل نشوید. تا سوالی از شما پرسیده نشده توضیح ندهید، بیهوده خودتان را در موقعیت بدی قرار می دهید. پیشنهادی به شما می شود به کم راضی نشوید. قدر خودتان را بدانید، مردم برای چیزی که ساده به دست می آیند ارزش کمتری قائل هستند. برای انجام کاری نیاز به یک سند اداری یا محضری پیدا خواهید کرد.

حتما بخوانید:  فال لنورماند عشقی روزانه | فال لنورماند عشقی 26 دی 97

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

برای گذشتن از چیزی اول بهتر است با خودتان منطقی کنار بیایید. این مسئله ای نیست که بتوانید با آن به سادگی روبرو شوید. این روزها بهتر است به کارهایی که به شما پیشنهاد میشود ولو کوچک، جواب رد ندهید. شرایط مالی تان در حال حاضر دست و بالتان را بسته، بهتر است محتاط تر و انعطاف پذیر تر عمل کنید تا این شرایط موقت بگذرد.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

از انرژی زیادی برای مستحکم تر کردن روابط دوستانه تان برخوردار هستید و می توانید به راحتی به دیگران اعتماد کنید. لازم می شود تا از حمایت و کمک شخصی بهره مند شوید. زمان آن رسیده که چشمان یکی از عزیزانتان را به روی این حقیقت باز کنید که باید مسئولیت تصمیم گیری های خود را به عهده بگیرد، شما بیش از این نمی توانید خودتان را درگیر کنید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

با تغییراتی که در روابط عاطفی تان ایجاد می شوند،حس جسارت و جرات بیشتری را در خود تجربه خواهید کرد.شما سرمشق خوبی برای دیگران هستید، به شرطی که خود را باور داشته باشید. این روزها بهتر است در خرج کردن اندازه نگه دارید. در یک مرحله از زندگی توقف نکنید و به فکر حرکتی تازه باشید. بدترین شرایط را تصور کنید و به جلو پیش بروید

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

دل نگران وقوع اتفاقی هستید که شما را از هر حرکت رو به جلو و یا گرفتن هر تصمیم جدیدی باز داشته. نگران نباشید ، شما از این طوفان به سلامت خواهید گذشت. به شخصی در اطرافتان اجازه دخالت بیش از حد در امور زندگی تان را ندهید. بهتر است با حفظ آرامشتان، حد و حدودش را به او متذکر شوید. با این کار هم به خودتان لطف می کنید هم به او.

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 26 دی 97 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

در روابط عاطفی تان بهتر است با ساز دل طرف مقابل تان همراه شوید تا روی آرامش را ببینید. سر هر مسئله کوچکی نجنگید و بحث درست نکنید. نسبت به حرفی که خواهید شنید بلافاصله جبهه نگیرید. چند روزی وقت بخواهید تا در مورد جزئیات آن فکر کنید. همه حرفها بد نیست و همه قصد فریب دادن شما را ندارند. کمی مثبت اندیش باشید.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

این روزها به شدت مشغول کار بوده اید و تمام انرژی تان تحلیل رفته. کمی به خودتان استراحت بدهید. در رابطه با مسایل عاطفی تان با طرف مقابل تان مهربان تر باشید و وقت برای گوش کردن به حرفهایش بگذارید. در رابطه با تصمیمی که هنوز از اطمینان کامل برخوردار نیستید از دادن پاسخ مثبت خودداری کنید و سرسختی به خرج ندهید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

لازم است در اولین فرصت ممکن به امور مالی خود نظمی بدهید. کمی به خودتان آسان بگیرید و با خودتان هم مهربانتر باشید. قرار نیست همه فشارها را شما تحمل کنید و دیگران فقط ناظر باشند. به فکر سفری برای دیدار از افرادی هستید که ارزش و اهمیت زیادی برایتان دارد. این سفر فرصتی جدید و بالقوه را در اختیارتان قرار می دهد.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

برخی از غیرممکن ها برایتان امکان پذیر می شود. با تنبلی سودی نصیب شما نمی شود. به کسی دل ببندید که قدر شما را بداند و متقابلا دوستتان داشته باشد. عشق یک طرفه به بن بست می رسد. برای رهایی از تنشی که مدتهاست آزارتان داده است، شیوه بهتری پیدا کنید و به محیط های هنری بروید. تفاوتی نمی کند، کنسرت، تئاتر، گالری، از خانه خارج شوید.

حتما بخوانید:  فال اوراکل روزانه | فال اوراکل 26 دی 97

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

روح شما از تکرار مسایل خسته است و یاری تان نمی کند. از برقراری ارتباط با افراد تازه استقبال کنید. نگران نباشید، هر سلامی قرار نیست به جایی ختم شود. مردم مختلف را ببینید، بشناسید و از آنها ایده بگیرید. هدیه ای به دستتان می رسد، یا شخصی که به شما مقروض است، بدهی اش را می پردازد. مسایل کاری و خانوادگی تان را از هم جدا کنید.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

رابطه عاطفی شیرینی را تجربه خواهید کرد. خاطرات گذشته را رها کنید. فرصت جدید پیش آمده را خراب نکنید. در رفتارتان تغییری ایجاد کنید تا تفاوت را ببینید. در مورد مسئله کاری یا سرمایه گذاری، اگر آماده پذیرش ریسک ها و خطرهایش هستید وارد مذاکره بشوید، وگرنه فقط برای خود دردسر درست می کنید. اوضاع آرامتان را آشفته نکنید.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

لازم است بیش از این به دیدن خانواده تان بروید. همین حالا برنامه ریزی دیدار با آنها را عملی کنید. انرژی خود را صرف سامان دادن امور کنید. نگران سخنان پشت سرتان نباشید. روند زندگی شما به هیچ وجه تحت تأثیر آنها قرار نخواهد گرفت. به زودی قراردادی را امضا خواهید کرد یا وامی را می گیرید که در آینده سود و منفعتی برایتان به ارمغان می آورد.

فال هفتگی pmc

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۵ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

 4. سلام؛ باید خدمتتان عرض کنم که ۹۰ درصد فالها برای من درست بوده و جای تعجب داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *