فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۹ تا ۲۵ آبان ۹۷ فال pmc این هفته : فال پی ام سی از 19 تا 25 آبان 97 | آوتاف
خانه / فال / فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۹ تا ۲۵ آبان ۹۷

فال pmc این هفته : فال پی ام سی از ۱۹ تا ۲۵ آبان ۹۷

فال pmc آبان ۹۷ / فال پی ام سی آبان ۹۷

فال pmc یکی از پرطرفدارترین فال هایی است که چند سالی است در بین مردم و به ویژه دوستداران فال و طالع بینی رواج پیدا کرده است. یکی از علل پرطرفداری فال پی ام سی، جدید بودن آن است و فال pmc هر هفته برای هر کدام از متولدین ماه ها، متفاوت است و به عبارتی تکراری نیست. عده ای از مردم تصور می کنند که فال پی ام سی واقعا حقیقت دارد و اتفاقات و رویدادهایی که فال pmc این هفته آن ها می گوید، عینا اتفاق می افتد اما در مقابل، عده ای نیز هستند که معتقدند فال پی ام اسی حقیقت ندارد و به آن اعتقادی ندارند اما با این حال این عده هر هفته فال خود را می خوانند! این فال به دلیل اینکه از شبکه pmc پخش می شود به فال pmc معروف شده است. اما چون ساعت پخش فال پی ام سی مشخص نیست، بسیاری از مردم در گوگل کلماتی مانند فال pmc هفته جدید ، فال pmc tv ، ساعت پخش فال pmc ، فال این هفته در شبکه pmc family و … را سرچ می کنند تا بتوانند فال پی ام سی این هفته خود را از طریق سایت هایی که فال pmc را منتشر می کنند، بخوانند. سایت آوتاف اولین سایتی است که اقدام به انتشار فال pmc به صورت متن کرده است. آوتاف در این بخش فال پی ام سی هفته جدید را برای شما همراهان عزیز و محترم منتشر می کند. دعوت می کنیم تا پایان همراهمان باشید.

پیشنهاد می کنیم برای اینکه همه ما بدانیم فال pmc واقعیت دارد یا خیر، در پایان هر هفته، نظر خود را در مورد فال PMC هفته خود درج کنید و عنوان کنید که آیا اتفاقاتی که در فال PMC گفته شد برای شما رخ داد یا خیر.

فال pmc : فال پی ام سی از ۱۹ تا ۲۵ آبان ۹۷

فال pmc متولدین فروردین / فال پی ام سی متولدین فروردین

شما مدت هاست در پی فرصتی هستید تا دوستان و آشناییان را دور هم جمع کنید. تدارک یک میهمانی رو ببینید. دیدار با یکی از دوستانتان ختم به اتفاق خوبی برایتان می شود.برای موفقیت در یک شراکت یا سرمایه گذاری حتما با فردی که آگاه به موضوع است مشورت بکنید. او نکته مهمی را به شما تذکر خواهد داد.

حتما بخوانید:  فال ماهانه نوامبر 2018 | فال ماهانه میلادی در آوتاف

فال pmc متولدین اردیبهشت / فال پی ام سی متولدین اردیبهشت

برای انجام کاری که در ذهن دارید مهم نیت خیر شماست. اجازه ندهید کج فکری و بخل دیگران شما را از انجام کاری که در سر دارید بازدارند. صبر و تحمل شما مثال زدنی است.شما به راحتی می توانید از طوفان ها بگذریدو نتیجه صبر خود را با رسیدن به مرزهای موفقیت به زودی خواهید گرفت.

فال pmc متولدین خرداد / فال پی ام سی متولدین خرداد

توقع نداشته باشید که همه مثل شما به زندگی نگاه کنند. اگر بیشتر به حرف شخصی با تجربه در اطرافتان گوش کنید، کمتر ضرر می کنید. آرزویی در دل دارید که به زودی به آن خواهید رسید.روزهای خوبی فرا روی شماست. بهتر است این روزها در مسائل اقتصادی خود محتاط تر عمل کنید. فکری که در ذهن دارید فعلا با کسی مطرح نکنید.

فال pmc متولدین تیر / فال پی ام سی متولدین تیر

در رابطه با مسائل عاطفی تان تغییرات رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد. به کارهای گوناگون مشغول باشید اما چون برای هرکاری فرصت کافی ندارید، کارها را اولویت بندی کنید.از تجربیات یک دوست برای رفع یک سوء تفاهم کمک بگیرید. برای انجام یک کار خیر دست به دست افرادی خواهید داد و مشکلی را برطرف خواهید کرد.

فال pmc متولدین مرداد / فال پی ام سی متولدین مرداد

در لفافه و با کنایه سخن گفتن را کنار بگذارید تا تکلیفتان با خودتان و دیگران روشن شود. در مورد اتفاق پیش امده بزودی ورق برخواهد گشت و حق به حق دار خواهد رسید. انجام کاری به شما سپرده می شود حواستان باشد که در کمال دقت و به بهترین نحو ممکن آن را انجام دهید تا درهای بعدی به رویتان باز شود.

حتما بخوانید:  فال هفتگی میلادی | فال هفته سوم نوامبر 2018 (از 15 تا 21 نوامبر)

فال pmc متولدین شهریور / فال پی ام سی متولدین شهریور

با یک دست نمی توانید دو هندوانه را بلند کنید. متاسفانه مشکلی که اخیرا پیش آمده با ضرر مالی برطرف خواهد شد. برای گرفتن جواب آزمایش یا امتحانی به محلی اداری مراجعه خواهید کرد.احترام اعتمادی که به شما شده و حرفی که به شما گفته شده را نگه دارید . مبادا ان را با کسی درمیان بگذارید.

فال pmc آوتاف ، فال پی ام سی آوتاف

فال pmc متولدین مهر / فال پی ام سی متولدین مهر

شخصی که در گذشته عزیز بوده و حالا رابطه تان شکر آب شده نقطه ضعف شما را می داند او به این وسیله شما را آزار می دهد تا باج گرفته و به مقصد خودش برسد. مرگ یکبار شیون یکبار، این دندان خراب را بکنید و بیش از این به او باج ندهید . در حال حاضر بهتر است از دیگران توقع حل مشکلاتتان را نداشته باشید.

فال pmc متولدین آبان / فال پی ام سی متولدین آبان

کسی را که دل شما را شکسته و خاطرتان را آزرده ببخشید، منصف اگر باشید خودتان هم در اتفاق افتاده بی تقصیر نبوده اید. در مسائل اقتصادی با دوراندیشی و احتیاط عمل کنید، شتابزده اگر عمل کنید ضرر و زیان سختی به شما خواهد رسید.اگر مجرد هستید وقت آن رسیده که به شروع زندگی مشترک بیشتر فکر کنید.

فال pmc متولدین آذر / فال پی ام سی متولدین آذر

این روزها ممکن است احساساتی شوید و تصمیمی بگیرید که این تصمیم نتیجه ای جز پشیمانی برایتان نخواهد داشت. از وام و قرض گرفتن بپرهیزید که وقت مناسبی برای این کار نیست . مسافرتی ناگهانی باعث خواهد شد که بعد از سالیان دراز عزیزانتان را دوباره ملاقات کنید. فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه به لحظه این صفر لذت ببرید.

حتما بخوانید:  فال روزانه تاروت صغیر | فال تاروت صغیر روزانه 23 آبان 97

فال pmc متولدین دی / فال پی ام سی متولدین دی

به یک سفر خواهید رفت و در این سفر تصمیم مهمی خواهید گرفت که در روند زندگیتان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت برای گفتن حرفی بهتر استاول ان را سبک و سنگین کنید .صداقت داشتن خوب است اما اینکه با چه کلمات و ادبیاتی حرف بزنید تا شنیده بشوید و موجب دلخوری هم نشوید بسیار مهم است.

فال pmc متولدین بهمن / فال پی ام سی متولدین بهمن

در محیط کاری خودتان را به هیچ وجه دستکم نگیرید، شما فرد بسیار لایقی هستید. دلیل ناراحتی تان را پیدا کنید تا بتوانید راحت تر با آن کنار بیایید. تکرار و مرور اتفاقی که در گذشته افتاده امروز به شما کمکی نمی کند ، این کار فقط بیشتر ناراحتتان می کند و انرژیتان را برای جلو رفتن می گیرد.

فال pmc متولدین اسفند / فال پی ام سی متولدین اسفند

در رژیم غذاییتان تغییری ایجاد کنید و به سلامتتان بیشتر اهمیت بدهید زیرا پیشگیری بهتر از درمان است. با شخصی در اطرافتان که رفتار تندی دارد بهتر است کژدار و مریض رفتار کنید اما به هیچ عنوان با او درگیر نشوید، نتیجه ای جز پشیمانی ندارد. دوست حقیقی خودتان را بشناسید و با او مهربانتر باشید.

فال هفتگی pmc

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

۴ دیدگاه

 1. من روز ۳۰ ام تیر فالمو که برای ۲۴ تا ۲۹ تیر بود خوندم . واقعا همون شده بود که نوشته.

 2. برای من واقعیت ندارن

 3. سایتتون عالیه اما نمی دونم چرا همه فال ها مرتب و به موقع بروز نمی شن. مثلا من الان اومدم می بینم فال هفته ها از تاریخ عقب تر هستن.
  بروز کن آوتاف جان… منتظریم

  • سلام
   از اینکه آوتاف را همراهی می کنید سپاسگزاریم.
   یک سری مشکلات برای بخش تحریریه پیش آمد که برطرف شد، ان شاءالله از فردا همه فال ها به موقع بروزرسانی می شود.
   ممنون از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *