آخرین وضعیت پرونده «هنگامه شهیدی» آخرین وضعیت پرونده «هنگامه شهیدی» | آوتاف
خانه / اخبار داغ / آخرین وضعیت پرونده «هنگامه شهیدی»

آخرین وضعیت پرونده «هنگامه شهیدی»

خبرگزاری مهر: وکیل مدافع هنگامه شهیدی از ارسال پرونده موکلش به دادگاه خبر داد.

مصطفی ترک همدانی در خصوص اخرین وضعیت پرونده هنگامه شهیدی،گفت: اتهامات پیشین وکنونی موکلم مشتمل بر فعالیت تبلیغی و اقدام علیه نظام، افترا، توهین و نشر اکاذیب است.

وی از ارسال پرونده شهیدی به دادگاه خبر داد.

پنجم تیر ماه جاری بود که دادستانی تهران طی اطلاعیه‌ای از دستگیری شهیدی در جزیره کیش خبر داد و اعلام کرد: متهم مذکور که تحت تعقیب قضایی بوده، توسط مأمورین پلیس در حالی که از ماسک برای مخفی ماندن از دید مامورین استفاده می‌کرد دستگیر و به زندان معرفی شد.

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درباره علت بازداشت هنگامه شهیدی و آخرین وضعیت پرنده قبلی وی گفته بود: ایشان چند ماهی متواری بود و همان طور که در شبکه های مجازی می دیدم هر روز اهانت های آشکاری به دستگاه قضایی و مسئولینش می‌کرد، به جای اینکه خود را معرفی کند توییت های بسیار مجرمانه ای منتشر می‌کرد. در جزیره کیش درحالی که مدعی بود تا تغییر مسئولان دستگاه قضایی خود را معرفی نخواهد کرد دستگیر شد. این نشانه اقتدار پلیس ماست که به همه متهمان می‌گوید دست از اقدام مجرمانه بردارند. وی پرونده سنگین در دستگاه قضایی دارد. امیدواریم که زودتر به دادگاه ارسال شود.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  نخستین تصاویر از لاشه پهپاد آمریکا را ببینید

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *