ابتکار: روند حضور زنان در ورزشگاه‌ها ادامه می‌یابد ابتکار: روند حضور زنان در ورزشگاه‌ها ادامه می‌یابد | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ابتکار: روند حضور زنان در ورزشگاه‌ها ادامه می‌یابد

ابتکار: روند حضور زنان در ورزشگاه‌ها ادامه می‌یابد

خبرگزاری ایلنا: معاون امور زنان رییس‌جمهور درباره استمرار حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای تماشای بازی‌های فوتبال گفت: همه گزارش‌ها نشان‌گر وجود فضایی بسیار آرام، امن و منظم در ورزشگاه بوده است. ان‌شاالله همین روند ادامه پیدا می‌کند.

معصومه ابتکار در خصوص اینکه آیا با توجه به حضور خانواده‌ها و بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران، این امر در نهایت به معنای باز شدن درب ورزشگاه‌های فوتبال به روی زنان است؟ گفت: این مراسم‌ها با حضور خانواده‌ها برگزار شد و بسیار خوب بوده و فضای بسیار خوبی بوده است.

وی گفت: همه گزارش‌ها نشان‌گر وجود فضایی بسیار آرام، امن و منظم در ورزشگاه بود. ان‌شاالله همین روند ادامه پیدا می‌کند.

ابتکار در مورد اظهارات اخیر دادستان کل کشور درباره اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاده است، گفت: به هر حال اظهارنظرها متفاوت است؛ ولی مهم این است که ما قانونی برای این مساله نداریم. خلاف شرع هم نیست و شئونات هم رعایت می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه حتی اگر شما به پارک و سینما و کنسرت هم بروید باید شئونات را رعایت کنید، گفت: امیدواریم برای بازی‌های بعدی مشکلی وجود نداشته باشد.

معاون امور زنان رییس‌جمهور با بیان اینکه در مورد ورزش‌های دیگر از پیش فضا برای ورود زنان فراهم شده است، گفت: در همین مسابقات والیبال اخیر خانم‌ها حضور داشتند. کنترل شده هم نبوده و خانم‌ها آزاد بودند.

وی در مورد مسابقات فوتبال گفت: خوشبختانه صدا و سیما هم حضور خانم‌ها را پخش کرده؛ در اینکه شئونات باید رعایت شود هیچ شکی نداریم. این فضای نشاط برای خانم‌ها هم باید فراهم باشد و این گروه هم حق دارند از این فضا استفاده کنند. همه ما هم بیشتر رعایت می‌کنیم تا فضای خوب و شادی در جامعه داشته باشیم.

حتما بخوانید:  شوخی نژادپرستانه امین حیایی در عصر جدید

ابتکار افزود: نباید محدودیت‌های بی‌جهت برای جوانان ایجاد کنیم. جامعه‌ای هستیم که چارچوب‌هایی داریم و تا جایی که می‌توانیم باید محدودیت‌ها را به حدودی برسانیم که باید رعایت شود؛ بیشتر از آن نباید محدودیت ایجاد کنیم تا جوانان احساس کنند فضا برای فعالیت‌هایشان فراهم است.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *