امتیاز تاریخی فوتبال زنان ایران حذف شد! امتیاز تاریخی فوتبال زنان ایران حذف شد! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / امتیاز تاریخی فوتبال زنان ایران حذف شد!

امتیاز تاریخی فوتبال زنان ایران حذف شد!

ورزش سه: در حالی‌که قرار بود از ساعت ۱۷:۳۰ و بعد از برگزاری دوئل زنان فوتبال ایران و چین، دومین مسابقه گروه اول رقابت‌ها در هفته دوم جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا میان تیم‌های هند و چین‌تایپه برگزار شود، اما شیوع گسترده پاندمی کرونا در اردوی هندی‌ها باعث لغو این مسابقه شده است.

در شرایطی که تیم فوتبال زنان چین تایپه در حال گرم کردن خود در ورزشگاه دی پاتیل است و داوران هم مشغول آماده کردن خود برای این مسابقه هستند، اما خبری از حضور کاروان تیم فوتبال زنان هند نیست و میزبان رقابت‌ها در آستانه شکستی انضباطی قرار گرفته است.

ابتلای ۱۳ نفر از بازیکنان تیم ملی فوتبال زنان هند باعث لغو مسابقه امروز شد، آن‌هم در شرایطی که هند میزبان رقابت‌هاست و این مسئله برای همگان سوال شده که چگونه این اتفاق در اردوی هندی‌ها رخ داده است.

کرونای هندی علیه زنان فوتبال ایران

سرانجام با ورود AFC، تصمیم نهایی برای این مسئله گرفته شد و مطابق ماده ۴٫۱، تیم ملی فوتبال زنان هند از گردونه رقابت‌های جام ملت‌های آسیا کنار گذاشته شد و علاوه بر آن با اعمال ماده ۶، جرایمی هم برای هندی‌ها به واسطه عدم رعایت پروتکل‌ها در نظر گرفته خواهد شد.

پرونده هندی‌ها حالا با تصمیم AFC به کمیته‌های مربوطه ارجاع داده شده و جرایم دقیق برای آن‌ها به زودی از سوی کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا مشخص خواهد شد.

کرونای هندی علیه زنان فوتبال ایران

وضعیت گروه اول رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا با حذف هند

کرونای هندی علیه زنان فوتبال ایران

وضعیت جدول برترین تیم‌های سوم در بین سه گروه(هنوز ویتنام و تایلند دومین مسابقه خود را برگزار نکرده‌اند)

حتما بخوانید:  تاتنهام ۱-۰ سیتی؛ چه شروعی بهتر از بردن گواردیولا؟

آن‌چه در این بین مهم است این‌که با حذف تیم ملی فوتبال زنان هند، بازی نخست این تیم با زنان فوتبال ایران هم باطل شد و جدول گروه اول رقابت‌های جام ملت‌های فوتبال زنان آسیا به سه تیم تقلیل پیدا کرد.

با این وصف حالا زنان فوتبال ایران چهارشنبه باید در مقابل چین تایپه به میدان بروند و پیروزی در این مسابقه می‌تواند صعود تاریخی فوتبال زنان ایران به مرحله حذفی را محقق سازد؛ فعلا زنان فوتبال ایران با انجام ۱ یک مسابقه و دریافت ۷ گل در بین ۳ تیم برتر، در جایگاه سوم هستند و نمی‌توانند به مرحله حذفی بروند و مسابقه چهارشنبه می‌تواند سرنوشت زنان فوتبال ایران را رقم بزند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *