اولین واکنش پرسپولیس به دیدار با الهلال اولین واکنش پرسپولیس به دیدار با الهلال | آوتاف
خانه / اخبار داغ / اولین واکنش پرسپولیس به دیدار با الهلال

اولین واکنش پرسپولیس به دیدار با الهلال

فارس: مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما فرقی نداشت در مرحله یک چهارم نهایی با کدام تیم بازی کنیم زیرا همه تیم‌ها از بازی با پرسپولیس وحشت دارند.

حمید مطهری، درباره تقابل پرسپولیس با الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: از قبل هم گفته بودم در فرصت باقی‌مانده تا دیدار مرحله یک چهارم نهایی باید خود را از همه لحاظ تجهیز کرده و با صلابت و قدرت کار کنیم. هر چند مشکلاتی داریم اما باید از نظر فیزیکی و تاکتیکی خود را به آمادگی برگزاری این مسابقه برسانیم. در این مدت باید بازی‌های دوستانه خوبی انجام بدهیم.

مطهری: همه از بازی با پرسپولیس وحشت دارند

وی ادامه داد: قبل از قرعه‌کشی گفته بودم برای ما تفاوتی ندارد در این مرحله با کدام تیم بازی کنیم و به هر تیمی بخوریم مشکلی نداریم زیرا پرسپولیس واقعا قدرتمندترین تیم آسیا است. اکنون که مشخص شده باید به مصاف الهلال برویم، روی کار خودمان و آنالیز این تیم تمرکز می‌کنیم. ان‌شاءالله یک بازی خوب و پرقدرت مقابل الهلال انجام بدهیم و بتوانیم در این مسابقه موفق شویم.

مربی پرسپولیس در خصوص برتری این تیم مقابل استقلال تاجیکستان گفت: خیلی‌ها تصور بازی ساده‌ای برای پرسپولیس را داشتند اما افرادی که فوتبال را ریزبینانه نگاه می‌کنند می‌دانند استقلال تاجیکستان تیم سازمان یافته‌ای در بخش دفاعی بود و دفاع تیمی خیلی فشرده و خوبی داشت. پرسپولیس به دلیل نبودن در شرایط مسابقه در ریتم بازی نبود. این موضوع کار را برای ما سخت کرده بود. از طرفی تیم حریف میزبان بود و بازی در چمن مصنوعی و در شرایط سختی برگزار شد که اکنون نمی‌خواهم به آن اشاره کنم. این مسائل کار را برای ما سخت کرده بود اما همیشه گفته‌ام ما پرسپولیسی‌ها همیشه ذهنیت برنده‌ داریم و سعی می‌کنیم فوتبال و تاکتیک خود را به تیم حریف دیکته کنیم.

حتما بخوانید:  رسانه اصولگرا: باند رفسنجانی پشت عادل است

مطهری اضافه کرد: استقلال تاجیکستان را خیلی خوب آنالیز کرده و می‌دانستیم در انتقال توپ از دفاع به حمله فوق‌العاده خطرناک است. این ویژگی حریف را پوشش داده و توانستیم به پیروزی برسیم. به هواداران مان تبریک می‌گویم و همچنین از بازیکنان پرسپولیس که فوق‌العاده زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم زیرا در یک شرایط خیلی سخت زحمات زیادی کشیدند.

وی درمورد اینکه تیم الهلال برخلاف پرسپولیس که با وجود درخواست های مکررش از جذب بازیکن خارجی محروم ماند، با تعداد زیادی بازیکن باکیفیت خارجی به مصاف نماینده کشورمان خواهد آمد، توضیح داد: واقعا الهلال تیمی است که هزینه زیادی می‌کند. پریرا را با ۱۵ میلیون یورو از تیم وست برومویچ انگلیس جذب کرد و موسی مارگا از پورتو به الهلال آمد. بازیکنان خارجی الهلال می توانند بازی را برای این تیم در بیاورند.

مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: هرچند الهلال ستاره های زیادی دارد اما تیم ما و همه بچه‌های پرسپولیس با هم یک ستاره هستند.سعی می کنیم با کار تیمی خود را تا روز بازی با الهلال به شرایط ایده آل برسانیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم اما از لحاظ امکانات واقعا الهلال با ما قابل مقایسه نیست.

مطهری درباره برنامه‌های آماده سازی پرسپولیس برای دیدار با الهلال با توجه به برگزار نشدن دیدارهای رسمی این تیم قبل از بازی با حریف سعودی عنوان کرد:‌ از دوشنبه کارمان را شروع می‌کنیم و تاقبل از بازی با الهلال سه بازی تدارکاتی برنامه ریزی کرده‌ایم تا ریتم و شرایط بازی را به دست آوریم.

وی درباره اینکه هواداران پرسپولیس علاقه زیادی دارند تا این تیم در عربستان برای اولین بار قهرمانی آسیا را به دست آورد، پاسخ داد: برای ما فرقی نداشت در این مرحله با کدام تیم بازی کنیم زیرا به تیم خودمان ایمان و اعتقاد داریم. می‌دانیم با توجه به میزبانی عربستان، کارمان خیلی سخت است اما پرسپولیس هستیم. قول می دهم سه تیم دیگر منطقه غرب از برخورد به تیم ما وحشت داشتند زیرا توانمندی خود را نشان داد‌ه ایم و هدفی جز سربلندی در آسیا نداریم. باید جام قهرمانی آسیا را کسب کرده و آن را به هواداران مان تقدیم کنیم ولی می‌دانیم در یک جنگ نابرابر کار خیلی سختی داریم. ایرانی ها همیشه کارهای بزرگ انجام داده‌اند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *