به جای پرسپولیس، تیم دیگری به آسیا می‌رود؟ به جای پرسپولیس، تیم دیگری به آسیا می‌رود؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / به جای پرسپولیس، تیم دیگری به آسیا می‌رود؟

به جای پرسپولیس، تیم دیگری به آسیا می‌رود؟

ایسنا: مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت لحن و ادبیاتی که آقایان به کار برده‌اند نشان می‌دهد که آن‌ها می‌خواهند تیم دیگری را جای پرسپولیس به لیگ قهرمانان بفرستند.

به جای پرسپولیس، تیم دیگری به آسیا می‌رود؟

افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی ۳ بر یک تیمش برابر پیکان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فشار روی همه تیم‌ها وجود دارد و ۳ امتیاز مهم است که آن را کسب کردیم. اجازه بدهید درباره قضاوت ها صحبت نکنیم اما داوری خوب بود و فشارها هم روی تیم‌ها زیاد است و هم روی داوران.

وی در خصوص مجوز حرفه‌ای باشگاه پرسپولیس و صحبت‌های اولیایی در این مورد گفت: این ادبیاتی که ایشان صحبت کردند، قشنگ نیست و با این ادبیات من مطمئن شدم که این‌ها می خواهند به جای ما یک تیم دیگر را بفرستند. من اطلاعات داشتم که آن حرف‌ها را زدم. ما چهار بار نامه زدیم. ما می دانیم مشکل چه چیزی است و شما هم می دانید. ما قهرمان شدیم و حقمان حضور در آسیاست اما این لحن صحبت کردن نشان می دهد که می خواهند تیم دیگری را جای ما بفرستند که البته اجازه نمی دهیم. من مطمئنم که نمی خواهند ما به آسیا برویم.

پیروانی در خصوص تجمع هواداران این تیم توضیح داد: هوادار دلواپس است و باشگاه هم در تلاش است اما مشکلاتی وجود دارد. امیدوارم اتفاقاتی بیفتد که همه آرامش داشته باشند. آرزوی ما باز شدن پنجره است که به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  بازگشت کم حجاب‌ها به تلویزیون در ایام سوگواری!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *