ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود! ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود!

ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود!

خبرگزاری مهر: رئیس‌جمهور آمریکا در پیامی توئیتری مدعی شد که امشب در یکی از برنامه‌های فاکس نیوز، حقایقی درباره فساد انتخاباتی ۲۰۲۰ افشا خواهد شد.

ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود!

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا و نامزد حزب جمهوریخواه رقابت ۲۰۲۰، از شب گذشته تا کنون، توئیت‌هایی را در انتقاد از آنچه فساد انتخاباتی می‌نامد؛ منتشر کرده است. اما در میان این توئیت‌ها که در باب موضوعاتی چون عدم پذیرش نتیجه از سوی مردم، فساد مقامات سابق اف‌بی‌آی و همچنین ادعای عدم صحت نتایج انتخاباتی ایالت کلیدی پنسیلوانیا است؛ یک توئیت بیش از همه خودنمایی می‌کند. ترامپ در این توئیت می‌نویسد: فساد انتخاباتی امشب در ساعت ۹ شب (به وقت محلی) در برنامه «شان هنیتی» فاکس نیوز افشا می‌شود.

ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود!

 این توئیت از دو جنبه دارای اهمیت است. اول آنکه یکی از اشکالاتی که حزب دموکرات و حتی برخی چهره‌های جمهوریخواه، به دولت ترامپ وارد می‌دانند؛ این است که تاکنون هیچ مدرکی دال بر وجود تقلب ارائه نداده است.

‏رودی جولیانی وکیل ترامپ هم در توئیتی مدعی شد: امروز کمپین انتخاباتی ترامپ برای ابطال صدها هزار رأی متقلبانه در ناحیه غربی میشیگان شکایت کرد. اول پنسیلوانیا ، سپس میشیگان به ترامپ برمی‌گردد. اسناد اعلامیه منتشر می‌شود. شوکه خواهید شد.

ترامپ: امشب، فساد انتخاباتی افشا می‌شود!

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  اگر کرونا مهار شده به ما هم بگویید!

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *