تنهاترین طرفدار به خانه برگشت تنهاترین طرفدار به خانه برگشت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / تنهاترین طرفدار به خانه برگشت

تنهاترین طرفدار به خانه برگشت

خبرگزاری ایرنا: کرونا موجب شده تا خبری از آبی و قرمزها در اطراف ورزشگاه آزادی نباشد، انگار نه انگار دربی نود و چهارم امروز برگزار می شود.تنهاترین تماشاگر هم به خانه برگشت.

بر خلاف مسابقات گذشته این دو تیم که کری خوانی از خانه‌ها به کوچه و خیابان، اتوبان و در نهایت به ورزشگاه آزادی می رسید امروز خبری از طرفداران نبود.

قبل از کرونا تماشاگران شهرستانی شب را پشت در ورزشگاه به صبح می‌رساندند و تهرانی‌ها با پرچم های آبی و قرمز از محله‌های شهر با هر وسیله‌ای خود را به آزادی می ر ساندند.

وقتی کرونا نبود در هر شهرآوردی، هجوم جمعیت شهر را به هم می ریخت پلیس به حالت آماده باش در می آمد و ناوگان حمل و نقل شهری طرفداران هیجان زده تیم‌ها را مسلسل وار به استادیوم آزادی می رساند.

صدای شیپور و حرکت پرچم جوانان ماشین و موتورسوار، شهر را تسخیر و همه را خبردار می کرد.

اما امروز کری خوانی فقط به فضای مجازی محدود شده است و ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران همچون جسمی بی روح در حال ثبت رویدادی تاریخی بدون حضور طرفداران است.

تنها ترین طرفدار به خانه برگشت

تنها طرفداری که از محله پونک خود را به ورزشگاه رسانده بود بعد از کلی التماس و خواهش برای ورود به ورزشگاه در حال برگشتن به خانه بود.

تنهاترین طرفدار به خانه برگشت

مصطفی که در حال تکان دادن پرچم آبی رنگ خود بود دلیل حضورش علاقه بیش از حد به تیمش عنوان کرد و گفت: در عین نا امیدی آمدم و با خود گفتم شاید فرجی شد و توانستم داخل ورزشگاه شوم.

حتما بخوانید:  آنچلوتی با وجود صعود تیمش، اخراج شد

رعایت دستورالعمل های مبارزه با کرونا آمار ابتلا به این بیماری را به شدت کاهش داده است این امر نوید بخش روزهای روشنی برای جامعه است اما ای کاش ترتیبی اتخاذ می شد که تعداد اندکی از تماشاگران با رعایت اصول بهداشتی در ورزشگاه حاضر می شدند.

نود و چهارمین شهرآورد بزرگ تهران در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر امروز (دوشنبه) ساعت ۱۶:۳۵ برگزار خواهد شد. تیم فوتبال استقلال تهران که میزبان این دیدار است با ۱۸ امتیاز در صدر و تیم فوتبال پرسپولیس با ۱۱ امتیاز در رده دهم جدول قرار دارند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *