سیاوشی: صحت و سقم ارائه خدمات جنسی به مردان عرب در مشهد باید بررسی شود سیاوشی: صحت و سقم ارائه خدمات جنسی به مردان عرب در مشهد باید بررسی شود | آوتاف
خانه / اخبار داغ / سیاوشی: صحت و سقم ارائه خدمات جنسی به مردان عرب در مشهد باید بررسی شود

سیاوشی: صحت و سقم ارائه خدمات جنسی به مردان عرب در مشهد باید بررسی شود

وب سایت خبر فوری: عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به انتشار اخبار گسترده درباره ارائه خدمات جنسی به مردان مجرد عرب در مشهد نهادهای امنیتی باید هرچه سریعتر در جهت بررسی این موضوع وارد عمل شوند.

طیبه سیاوشی درباره انتشار اخباری پیرامون ارائه خدمات جنسی به جوانان مجرد عرب در بیش از ۵ هزار مسافرخانه مشهد اظهار کرد: بنده هم از منابع غیرموثق درباره این موضوع اخباری به گوشم رسیده است اما تا به امروز بررسی درباره این موضوع در مجلس صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: واقعا نمی‌دانم درباره این موضوع چگونه صحبت کنم چرا که از نمایندگان استان خراسان نیز درباره این خبر سوال کردم و آنها نیز منابع موثقی را برای این موضوع که بخواهند به آن استناد کنند در اختیار نداشتند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باتوجه به اینکه این خبر در فضای مجازی گسترش پیدا کرده است و تاثیر بدی را روی اذهان عمومی گذاشته شده است باید صحت و سقم این موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

سیاوشی تاکید کرد: ارگان‎هایی چون ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر، وزارت اطلاعات و بسیاری از نهادهای دیگر که در روند مسائل امنیتی مردم مسئول هستند باید در جهت بررسی این موضوع وارد عمل شوند.

وی خاطرنشان کرد: در صورت صحت این مسئله این موضوع امنیت زنان جامعه را مورد تهدید قرار می‎دهد از این رو باتوجه به خطرناک بودن این موضوع از نظر بهداشتی این وضعیت باید کنترل شود.

عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: باتوجه به اینکه در شرایط فعلی اذهان عمومی در پی انتشار این خبر مشوش و نگران شده است قطعا این موضوع سریعا باید مورد بررسی قرار گیرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  شکست منچستر در بازگشت رونالدو به خانه

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *