عزیزی‌خادم: «آزادی» فقط متعلق به آقایان نیست عزیزی‌خادم: «آزادی» فقط متعلق به آقایان نیست | آوتاف
خانه / اخبار داغ / عزیزی‌خادم: «آزادی» فقط متعلق به آقایان نیست

عزیزی‌خادم: «آزادی» فقط متعلق به آقایان نیست

ایسنا: رییس فدراسیون فوتبال درباره دیدار دوستانه بانوان در ورزشگاه آزادی گفت: ورزشگاه آزادی فقط متعلق به آقایان نیست.

شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در جریان بازدید از اردوی تیم ملی فوتبال بانوان در رده سنی جوانان و بزرگسالان در جمع خبرنگاران در خصوص شایعه حضور برانکو در تیم ملی گفت: تلاش بر این است که همگرایی و وحدت در کادر فنی ایجاد شود و اگر شایعاتی در این خصوص وجود دارد، احتمالا صحبت های خود رسانه هاست.

وی افزود: خوشحالم که علی رغم تمام مشکلات و وضعیت سخت گیرانه ای که از نظر کرونا داریم اردوی تیم ملی بانوان در رده سنی جوانان و بزرگسالان امروز بعد از ۲ سال وقفه تشکیل شد. تلاش ما توسعه فوتبال بانوان است و در این زمینه بی وقفه کار خواهیم کرد. با توجه به کم لطفی هایی که طی سال های اخیر شده وظیفه خود می دانم تا جایی که امکان داشته باشد، گام های موثری برداریم. یکی از برنامه ها که در جلسه هیات رییسه مصوب شد این بود که باشگاه ها در حوزه بانوان تیمداری کنند که این خود بعد از ۲ سال قدم موثری است.

عزیزی خادم همچنین درباره دیدار دوستانه بانوان در ورزشگاه آزادی گفت: امیدوارم این مساله عملیاتی شود، البته ورزشگاه آزادی فقط متعلق به آقایان نیست، قطعا اگر برنامه ای وجود داشته باشد با برنامه ریزی فدراسیون فوتبال و شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی برنامه ریزی لازم را انجام خواهیم داد.

وی درباره حضور قنبرزاده در فدراسیون و ادامه همکاری وی به عنوان دبیرکل افزود: مشکلی برای ادامه همکاری وی وجود ندارد و کارش را به خوبی انجام می دهد.

حتما بخوانید:  آمریکا درخواست خروج نظامی از عراق را رد کرد

عزیزی خادم همچنین درباره وضعیت تیم فوتسال بانوان نیز خاطرنشان کرد: در این خصوص نیز با موسوی نایب رییس بانوان برنامه ریزی کردیم تا کار را در فوتسال بانوان نیز شروع کنیم.

وی گفت: فدراسیون فوتبال آن چه که در توان و بضاعت دارد در جهت توسعه بانوان و نگاه عدالتی گام بر می دارد و سعی می کنیم فوتبال زنان را به جمع خانواده ها بکشانیم.

عزیزی خادم در پایان در خصوص قراردادهای رسمی مربیان زنان نیز گفت: روند قبل چطور بوده به ما ارتباطی ندارد اما آن چه به ما ارتباط دارد این است که قراردادها چه بانوان و چه آقایان باید شفاف باشد و به همان مقدار وقتی مربی صلاحیت دارد و فدراسیون اعتماد می کند قرارداد او نیز امضا خواهد شد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *