فرار مردم از محدودیت‌های کرونایی به سمت شمال! فرار مردم از محدودیت‌های کرونایی به سمت شمال! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / فرار مردم از محدودیت‌های کرونایی به سمت شمال!

فرار مردم از محدودیت‌های کرونایی به سمت شمال!

برترین‌ها: در حالی رییس مجمع نمایندگان مازندران از موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت کشور با اعمال محدودیت سفر به این استان از ظهر امروز خبر داده است که ترافیک سنگین در ورودی جاده‌های شمالی همزمان با محدودیت‌های کرونایی همچنان ادامه دارد!

سفر مسافران غیربومی به مازندران ممنوع شد

مهدی سعادتی، رییس مجمع نمایندگان مازندران به «ایسنا» گفت: در پی اعتراض شدید مجمع نمایندگان مازندران نسبت به عدم گنجاندن نام این استان در فهرست استان‌های دارای محدودیت سفر ، این مصوبه اصلاح شد.

بر اساس اعلام مسئولان وزارت کشور از ظهر امروز، دوشنبه ۱۲ آبان نیروی انتظامی از عزیمت خودروهای دارای پلاک غیربومی به مازندران جلوگیری می کند.

 براساس اعلام مسئولان وزارت بهداشت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اجرای پروتکلهای بهداشتی بهترین اقدام برای کاهش تلفات ناشی از شیوع ویروس مرگبار کرونا است.

سعادتی اجرای طرح منع آمدوشد در مازندران را حیاتی دانست وافزود: درصورت نادیده گرفتن این امر مهم، جان مردم بومی و مسافران دراثر ابتلا به کرونا به خطر می افتد.

ترافیک به سمت استان های شمالی بسیار سنگین است

نایب رئیس مجلس گفت که ترافیک به سمت استان های شمالی سنگین است و وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی و راهداری باید فکری کنند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت هایی توسط ستاد مرکزی کرونا برای ورود و خروج در ۲۵ استان کشور گفت: با توجه به درخواست تعدادی از نمایندگان با اشاره به محدودیت های اعمال شده برای ممنوعیت در ورود و خروج در ۲۵ استان از وزارت راه و شهرسازی و از دولت و نیروی انتظامی می خواهیم که به موضوع ترافیک ایجاد شده به سمت استان های شمالی ورود کنند که ظاهرا ترافیک بسیار سنگین است.

حتما بخوانید:  توهین نماینده مجلس به منتقدان طرح صیانت

ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیک محورهای تهران-شمال گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده شهر دماوند نشان می‌دهد.

تصاویری از ترافیک سنگین در ورودی جاده‌های شمالی با وجود محدودیت‌های کرونایی

سفر مسافران غیربومی به مازندران ممنوع شد

سفر مسافران غیربومی به مازندران ممنوع شد

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *