پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران! پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران! | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران!

پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران!

سینمادیلی: در اتفاقی عجیب بهترین فیلم جشنواره سی و نهم فیلم فجر بدون اکران عمومی، نوروز امسال از صدا و سیما پخش می‌شود و معاون سیما از پخش این فیلم در روز ششم فروردین از شبکه یک خبر داد.

این در حالی است که با وجود پخش از تلویزیون تهیه‌کننده فیلم از مردم کمک خواسته تا فیلم قاچاق نشود! او در این مورد گفت:«ما برای بخش مالی هم در حال مذاکره و گفتگو هستیم و امیدواریم با پیش‌بینی‌هایی که کرده‌ایم شرایط مناسبی هم داشته باشیم.

پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران!

ضمن اینکه تلاش می‌کنیم با کمک مردم شرایط اکران سینمایی هم فراهم شود ما از مردم می‌خواهیم به ما کمک کنند تا فیلم قاچاق نشود. پخش فیلم از تلویزیون سهم و بضاعت ما بود تا حال مردم را خوب کنیم و بهترین فیلم جشنواره را در اختیار تلویزیون بگذاریم می‌خواهیم که مردم سهم خود را ایفا و کمک کنند تا از قاچاق فیلم جلوگیری شود».

پخش از تلویزیون قبل از اکران در سینما!

فیلم‌های برگزیده جشنواره فیلم فجر شامل «یدو» (بهترین فیلم جشنواره) و «تک‌تیرانداز» (بهترین فیلم از نگاه ملی) به همراه فیلم‌های سینمایی «مهران» و «شکرستان» برای نخستین‌بار از شبکه‌های تلویزیونی پخش می‌شوند.

حمید شاه‌آبادی، معاون سیمای صدا و سیما در خصوص جزئیات پخش فیلم‌های سینمایی در نوروز ۱۴۰۰ گفت: ۱۴۴ فیلم سینمایی برای پخش در این ایام در نظر گرفته شده است که در این میان مردم بیش از ٢٠ اثر سینمایی از ایران را تماشا خواهند کرد.

پخش تلویزیونیِ فیلم‌های برتر «فجر» قبل از اکران!

او با اشاره به این‌که برخی فیلم‌های سینمایی ایرانی قبل از اکران عمومی برای نخستین‌بار از قاب تلویزیون پخش خواهد شد، افزود: فیلم‌های سینمایی «یدو» به کارگردانی مهدی جعفری و «تک‌تیرانداز» به کارگردانی علی غفاری برگزیده‌های سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در جدول پخش شبکه‌های یک و سه قرار گرفته است. همچنین فیلم‌ سینمایی «مهران» به کارگردانی رقیه توکلی جزو فیلم‌های برگزیده کمدی درام در سال ۹۹ است که برای نخستین‌بار در نوروز ۱۴۰۰ از سیما پخش خواهد شد.

حتما بخوانید:  تیم ملی امید مقابل کره جنوبی شکست خورد

معاون سیمای صدا و سیما بیان کرد: فیلم سینمایی «شکرستان» با موضوعی متفاوت ساخته مسعود صفوی از دیگر فیلم‌هایی است که از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

جزئیات پخش فیلم‌های سینمایی یدو، تک‌تیرانداز، شکرستان و مهران از تلویزیون در نوروز ۱۴۰۰ به شرح ذیل است:

شبکه یک:

فیلم سینمایی «یدو» روز جمعه ششم فروردین ساعت ۱۱:۱۵

فیلم سینمایی «تک‌تیرانداز» روز دوشنبه نهم فروردین ساعت ۱۱:۱۵

فیلم سینمایی «مهران» روز جمعه سیزدهم فروردین، ساعت ۱۱:۱۵

شبکه دو:

فیلم سینمایی «مهران» روز پنجشنبه دوازدهم فروردین ساعت ۱۷

فیلم سینمایی «شکرستان» روز پنجشنبه پنجم فروردین ساعت ۱۷

شبکه سه:

فیلم سینمایی «یدو» روز جمعه سیزدهم فروردین ساعت ۱۵

فیلم سینمایی «تک‌تیرانداز» روز پنجشنبه پنجم فروردین ساعت ۱۵

بهترین فیلم فجر از تلویزیون پخش می‌شود!

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *