پیشنهاد ۶۰میلیون یورویی تاتنهام برای طارمی؟ پیشنهاد ۶۰میلیون یورویی تاتنهام برای طارمی؟ | آوتاف
خانه / اخبار داغ / پیشنهاد ۶۰میلیون یورویی تاتنهام برای طارمی؟

پیشنهاد ۶۰میلیون یورویی تاتنهام برای طارمی؟

فوتبالی: ظاهرا باشگاه تاتنهام انگلیس حاضر به پرداخت دستمزد۶۰ میلیون یورویی برای جذب مهدی طارمی شده است.

یک خبرنگار انگلیسی در توییترش اعلام کرده باشگاه تاتنهام انگلیس برای جذب مهاجم ایرانی پورتو وارد عمل شده است.

پیشنهاد ۶۰میلیون یورویی تاتنهام برای طارمی؟

تاتنهام برای جلب نظر مهدی طارمی حاضر به پرداخت دستمزد ویژه ای به این بازیکن است. این باشگاه پیشنهاد پرداخت ۶۰میلیون یورویی را به باشگاه پورتو و مهدی طارمی داده و با این رقم به دنبال جلب نظر این باشگاه پرتغالی برای جذب این مهاجم گلزن است.

مهدی طارمی که امشب با برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت و گو می کرد این خبر را نه تایید کرد و نه رد ولی گفت به دنبال موفقیت های بیشتر در فوتبال اروپا است.

زدن ۱۶ گل و رساندن ۱۵ گل به هم‌تیمی‌ها در لیگ سختی مثل لیگ پرتغال، آن هم برای فوتبالیستی که در شروع فصل نیمکت‌نشین بوده، یک دستاورد بی‌نظیر است. مهدی طارمی در تابستان گذشته از ریو آوه به پورتو ملحق شد و سرمربی تیم مدتی حاضر به استفاده از او در ترکیب اصلی نبود اما او حالا در پایان فصل نه فقط بهترین بازیکن این باشگاه، بلکه موثرترین مهره سوپرلیگ پرتغال شده است.

به جز درخشش خیره‌کننده در لیگ، مهدی در لیگ قهرمانان فوق‌العاده نشان داد. گل فراموش نشدنی او به یوونتوس و البته قیچی استثنایی به چلسی، لحظه‌هایی رویایی در کارنامه این فصل ستاره بوشهری بودند.

حالا این مهاجم گلزن با پیشنهاد ویژه تاتنهام برای حضور در این تیم روبه رو شده است که این می تواند آغاز پیشنهادهای مهاجم ایرانی پورتو باشد.

(Visited 1 times, 1 visits today)
حتما بخوانید:  تهمینه میلانی شکایت کرد

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *