کابوس دقیقه آخر باز هم گریبان استراماچونی را گرفت کابوس دقیقه آخر باز هم گریبان استراماچونی را گرفت | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کابوس دقیقه آخر باز هم گریبان استراماچونی را گرفت

کابوس دقیقه آخر باز هم گریبان استراماچونی را گرفت

خبرگزاری تسنیم: تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان در چارچوب دیدارهای هفته دوم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که دیدار با تساوی یک – یک به پایان رسید.

فرشید اسماعیلی در دقیقه ۵۰ موفق شد برای استقلال گل بزند و امیرحسین باقرپور در دقیقه ۶+۹۰ گل تساوی فولاد را زد تا کابوس دقیقه آخر بار دیگر گریبان استراماچونی را بگیرد. استقلال هفته گذشته در دقیقه ۵+۹۰ به ماشین سازی باخته بود.

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، میلاد زکی‌پور، سیاوش بزدانی، عارف غلامی، علی کریمی، دیاباته، فرشید اسماعیلی (۷۰ – علی دشتی)، مهدی قائدی (۸۲ – آرش رضاوند)، فرشید باقری (۵۴ – مسعود ریگی)، وریا غفوری و داریوش شجاعیان.

ترکیب فولاد:

شهاب گردان، ایوب والی، حسن بیت‌سعید (۷۹ – وحید نامداری)، محمد قاسمی‌نژاد، سینا مریدی (۲۸ – احمد عبدالله‌زاده)، محمد آبشک، روح‌الله سیف‌اللهی (۷۲ – امیرحسین باقرپور)، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا، وحید حیدریه، صالح حردانی.

داور: علیرضا فغانی

نیمه اول

دقیقه ۱۳: کرنر ارسالی روی دروازه فولاد با ضربه سر فرشید باقری در آستانه تبدیل به گل اول بازی بود که ابتدا واکنش گردان و در ادامه تیر دروازه مانع از این اتفاق شد. ضربه بازیکنان استقلال روی توپ‌های برگشتی هم با واکنش مدافعان فولاد همراه شد.

دقیقه ۱۸: استقلالی‌ها صاحب ضربه ایستگاهی از میانه‌های زمین فولاد شدند که ارسال توپ به محوطه جریمه ضربه سر سیاوش یزدانی را به دنبال داشت و توپ به شکل خطرناکی از کنار دروازه گردان به اوت رفت.

دقیقه ۱۹: شهاب گردان به دلیل اتلاف وقت از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

حتما بخوانید:  کاهش ۷۰ درصدی تولید خودرو

دقیقه ۲۹: ارسال خطرناک به درون محوطه جریمه فولاد، در حالی با ضربه پای شهاب گردان دور شد که مدافعان فولاد از دور کردن توپ غافل شده بودند.

دقیقه ۴۱: این بار از سمت راست ارسالی روی دروازه فولاد شکل گرفت که ضربه سر شیخ دیاباته از کنار دروازه راهی اوت شد.

نیمه دوم

دقیقه ۴۸: مهدی قائدی پس از نفوذ در محوطه جریمه ضربه‌ای را به سمت دروازه فولاد روانه کرد که شهاب گردان واکنش نشان داد.

دقیقه ۵۰: ارسال داریوش شجاعیان از میانه‌های زمین به محوطه جریمه و خروج اشتباه شهاب گردان، با ضربه سر فرشید اسماعیلی تبدل به گل شد.

دقیقه ۷۵: پاس خوب وریا غفوری می‌توانست بار دیگر برای فولاد خطرساز شود که مهدی قائدی نتوانست از این توپ بهره‌ای ببرد.

دقیقه ۷۸: دیاباته از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۸۹: بازهم موقعیت برای استقلال از روی یک ارسال و ضربه سر دیاباته دروازه فولاد را تهدید کرد و این بار هم توپ در چهارچوب نبود.

دقیقه ۱+۹۰: ارسال روی دروازه استقلال با ضربه سر فولادی‌ها همراه بود که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۴+۹۰: علیرضا فغانی این بار سیدحسین حسینی را به دلیل اتلاف وقت با کارت زرد جریمه کرد.

۹۰+۶: ارسال از سمت راست روی دروازه استقلال با ضربه سر باقرپور همراه شد که مدافعان توپ اول را دفع کردند، اما این بازیکن توپ برگشتی را با ضربه‌ای سرضرب به تور دروازه استقلال چسباند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *