کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است | آوتاف
خانه / اخبار داغ / کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است

کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل تیم فوتبال پیکان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی به مرحله بعد این رقابت‌ها صعود کرد.

تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (پنجشنبه) در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف پیکان رفت و با نتیجه ۲ بر یک به برتری دست یافت و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها شد. شیخ دیاباته (۱۷ – پنالتی) و محمد دانشگر (۳۸) برای استقلال و ابراهیم صالحی (۵۸) برای برای پیکان گلزنی کردند.

کام استقلال همچنان با فرهاد شیرین است

ترکیب پیکان: علیرضا رضایی، نادر محمدی، ابراهیم صالحی (۸۲ – فرزاد حاتمی)، حسین پورامینی، آرمان قاسمی، امیر روستایی، محمد ستاری (۶۲ – امیرحسین رنگرز جدی)، سامان فلاح، مجید عیدی، رضا جبیره (۷۳ – محمدامین درویشی) و اسماعیل بابایی (۷۳ – آرش قادری).

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، احمد موسوی (۵۲ – ارسلان مطهری)، مسعود ریگی، آرش رضاوند (۶۳ – مهد مهدی‌پور)، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته (۶۳ – بابک مرادی) و مهدی قایدی (۸۶ – عارف غلامی).

داور: حمید حاج‌ ملک

نیمه اولدقیقه ۵: محمد نادری در موقعیت خوب برای ارسال توپ به محوطه جریمه قرار داشت که توپ این بازیکن را مدافعان پیکان به کرنر فرستادند.

دقیقه ۸: مهدی قایدی در محوطه جریمه پیکان سرنگون شد، اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۰: امیر روستایی، هافبک پیکان با خطا روی آرش رضاوند اولین بازیکنی بود که از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۱۴: ضربه ایستگاهی وریا غفوری به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه شیخ دیاباته در موقعیت باز کردن دروازه قرار داشت که با خطای مجید عیدی متوقف شد. حاج ملک ابتدا به این بازیکن کارت قرمز نشان داد اما پس از اعتراض‌های بازیکنان پیکان و مشورت با کمکش کارت قرمز عیدی را تبدیل به کارت زرد کرد.

حتما بخوانید:  بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود

دقیقه ۱۷: ضربه پنالتی شیخ دیاباته وارد دروازه پیکان شد تا استقلال با یک گل پیش بیفتد.

دقیقه ۱۹: مهدی تارتار، سرمربی تراکتور به دلیل اعتراض‌های مکرر به داور با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۲۸: پرتاب اوت نادر محمدی به محوطه جریمه استقلال با ضربه سامان فلاح همراه بود که با اختلاف از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۳۳: شوت از راه مهدی قایدی را دروازه‌بان پیکان در دو ضرب گرفت.

دقیقه ۳۴: محمد دانشگر با خطا روی بازیکن پیکان از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۸: ارسال محمد نادری و ضربه محمد دانشگر تبدیل به گل دوم استقلال شد.

دقیقه ۴۳: محمد نادری در محوطه جریمه پیکان سرنگون شد که داور این بار اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۳+۴۵: پاسکاری استقلالی‌ها در محوطه جریمه می‌توانست تبدیل به موقعیت شود که مدافعان پیکان اجازه ضربه زدن به دیاباته را ندادند.

نیمه دومدقیقه ۵۱: سیاوش یزدانی با خطایی که انجام داد از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۵۸: اشتباه محمد نادری باعث شد توپ به ابراهیم صالحی برسد و این بازیکن با شوت سرکش دروازه استقلال را باز کرد.

دقیقه ۵۹: نادر محمدی با خطایی که انجام داد با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه ۶۳: علیرضا رضایی دروازه‌بان پیکان توپ عمقی بازیکنان استقلال را ناقص دفع کرد و بابک مرادی در حالی که می‌توانست دروازه پیکان را باز کند، ضربه‌اش آرام بود و نادر محمدی آن را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۴: پاسکاری خوب استقلال به مرادی این رسید و این بازیکن توپ خوبی را در محوطه جریمه به فرشید اسماعیلی رساند، اما مهاجم استقلال نتوانست از آن استفاده کند.

حتما بخوانید:  مهریه توافق است، مرد می‌تواند امضا نکند

دقیقه ۷۶: شوت آرش قادی را رشید مظاهری در آغوش گرفت.

دقیقه ۸۰: با زهم نفوذ از جناح چپ پیکان برای استقلال موقعیت خوبی ایجاد کرد که بعد از ضربه بابک مرادی، نادر محمدی باز هم در نقش ناجی ظاهر شد و توپ را از منطقه خطر دور کرد.

دقیقه ۸۴: ارسال فرشید اسماعیلی با ضربه مرادی همراه بود که توپ هافبک استقلال به تیر دروازه برخورد کرد و در ادامه شوت قایدی را دروازه‌بان پیکان به کرنر فرستاد.

دقیقه ۸۵: امیر روستایی پس از عبور از یک بازیکن و نفوذ به محوطه جریمه استقلال اقدام به پاس دادن کرد که مظاهری آن را از منطقه خطر دور کرد.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *