فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۲۱ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر 2021 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه دوم ماه نوامبر ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

اراده شما در زندگی قابل تقدیر است. شما می توانیدبه هر چیز که دوست دارید دست بزنید و در آن کار نیز موفق شوید. تنها یک اشکال دارید که اگر در رفع آن نکوشید، تمام توانایی ها و اراده تان را ضایع می کنید. اینکه نمی دانید به راستی در زندگی چه می خواهید و دائم از این شاخ به آن شاخ می پرید.در این نیمه ماه منتظر باشید شاید همین روزها شانس در خانه تان را بصدا در آورد

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

زندگی را باید جدی تر بگیری. فقط روی پای دیگران ایستادن درست نیست. بعضی وقت ها فقط می خواهی کاری را که دوست داری انجام دهی. کسی نمی تواند تو را متقاعد کند. اگر چیزی را بخواهی، آنقدر روی خواسته ات پافشاری می کنی، تا آن را بدست آوری. از سوپرایز شدن خوشت نمی آید. دوست داری از قبل همه چیز را بدانی و برای انجام آن آمادگی داشته باشی. چند پیشنهاد غیرعادی در این نیمه ماه می شنوی که واقعا نمی دانی در جواب آنها چه بگویی. از کسی خوشت آمده، برای رسیدن به او مشکلاتی وجود دارد که بهتر است اول دانه به دانه آن مشکلات را از سر راه خودت برداری. با بحث های اضافی به جایی نخواهی رسید. راهی برای غلبه کردن بر مسائل و حرف و حدیث ها پیدا کن. خودت را آرام نشان بده و زیاد جنجال برانگیز نباش. حد و مرز خود را بشناس و مزاحم دیگران نشو.اگر به دیگران احترام بگذاری، خواهی دید که آنها نیز به تو احترام خواهند گذاشت. نیایش پروردگارت را به هر روش و زبانی انجام بده و بگذار تا قلبت همیشه متوجه حضور او باشد. اگر با همسرت سر موضوع به خصوصی همیشه بحث و گفت و گو داری، بالاخره یکی از شما باید دیدگاه دیگری را قبول کند وگرنه این موضوع لاینجل باقی می ماند. مسافرت را پیشنهاد می کنم. کارهای ناتمام را تمام کند. رازهایت را برای کسی بازگو نکن، چون ممکن است از جانب همان افراد که به آنها اعتماد کرده ای صدمه بخوری و این بخشی از انرژی تو را می گیرد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

از سوختن نترسید. بگذارید روح خامتان کمی برشته شود و بوی نان تازه در بیاید. بگذارید آفتاب نم تنهایی را از تنتان بیرون کند. بگذارید چلچله ها روی شانه هایتان بنشینند و شما را تماشا کنند. در هر مسیری که در پیش داریم همیشه نگاه سومی هم هست که برای ما انگیزه شود. وقتی در جاده زندگی به مانعی بر خورد می کنید که راه را برایتان سد می کند و شما را از ادامه راه باز می دارد، باید طور دیگری به زندگی نگاه کرد، یعنی نگاه اول و دوم کافی نیست، بلکه یک نگاه سومی هم هست که می گوید در هر شرایطی همیشه راهی به وصل هست، این نگاه از جنس خلاقیت است. همیشه در پی هنیمه ماهنگ شدن با طبیعت یک راهکار تازه وجود دارد. انسان خوش فکر می تواند بر هر معمایی پاسخی یابد. در پایان هیچ گاه متوقع نباشید. این را بدانید زمانی رفاقت ها ثابت می شود که در بهترین و ناگوارترین لحظه های زندگی پشت در پشت یکدیگر بایستیم و بودن را تجربه و ایستادن را تمرین کنیم. یکی از دور نظاره گر حرکات و رفتار شماست، او برای شما، برنامه هایی دارد، ببینید او کیست؟

حتما بخوانید:  فال pmc روزانه 9 آذر 1400 | فال روزانه pmc پی ام سی

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

حساب و کتاب، همیشه خوب است ولی دست و دلبازی خارج از حساب یا خساست بیش از حد، دمار از روزگار آدم در می‌‌آورد. از قدیم گفته‌اند «از هر دست بدهی، از همان دست می‌‌گیری» در خرید چشم‌روشنی یا کادویی که این روزها به گردن‌تان افتاده، حد میانه را رعایت کنید. به یک مهمانی دعوت می‌‌شوید و در آن مجلس، جواب چند تا از سوال‌های‌تان را از زبان کسانی‌که اصلا انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه دقت کنید. هر یک از اتفاقات این چند روز، می‌‌تواند کلید حل سوالات و معنیمه ماهای ذهن شما باشد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

هیچ‌گاه برای حرفهای دیگران بیش از اندازه اهمیت قایل نشوید و خود را سرگرم نسازید. نیمه ماه چون روزهای دیگر شانس با شماست. موفقیت چون پرنده‌ای به آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصت‌ها موجب پشیمانی است. ورزش را در برنامه خودتان حتما قرار دهید، باید کاری کرد که روح و بدنی سالم داشته باشید، پیش از آن که به هر مسئله دیگری انعطاف‌ نشان دهید، سلامتی خود را در راس قرار دهید. از پراکنده‌کاری دوری کنید، با یک دست نمی‌‌توان بیش از یک هندوانه برداشت. اختلافات خودتان را کنار بگذارید، به نظر می‌رسد حتما دلیلی وجود دارد که همیشه شما با بعضی کارها مخالف هستید، بنابراین قبل از اتخاذ هر تصمیمی مشورت بفرمایید و به حرفهای منطقی دیگران گوش بسپارید، سپس با هم بهتر می‌توانید موفقیت خودتان را جشن بگیرید. در تصمیم‌گیری‌ها همواره تنها نباشید، همسر بهترین مشاور و همراه می‌تواند باشد. به شرطی که یکدیگر را درک کنید، آنهایی هم که تنها هستند، زندگی را باید تغییر دهند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

سعی کن بیش از اندازه نسبت به اشیا انحصار طلب نباشی و حس مال دوستی ات را مهار کنی. اگر شخصی هستی که توان معامله کردن داری، به پیشنهاد هایی که می شنوی گوش بده و عاقلانه تصمیم گیری کن. همیشه برای کسی که دوستش داری و به او احساس مخصوصی نشان می دهی بیشتر وقت بگذار. بحث و گفت و گوهای خانوادگی قطع نمی شود. برای خاتمه دادن به این مسائل باید صبوری به خرج دهی. روزگار چهره خوشش را به تو نشان خواهد داد. اگر قدر لحظاتت را بدانی و خداوند را سپاسگزار باشی و خویشان و دوستانت از دست زبان تو در امان باشند، مطمئن باش زندگیت به آرامش می رسد. بعضی وقت ها برای ساعاتی به تفریح و بازی بپرداز. کاری نکن که این فرصت شادمانی از تو گرفته شود. در حد معقول اسباب راحتی دیگران را فرآهم کن. اگر بیش از حد کوشش کنی، آنها بارها و مسئولیت های خودشان را می خواهند بر دوش تو بگذارند. اغراق آمیز چیزی را بیان نکن. نه بزرگ تر از آن چیزی که هست و نه کوچک تر از آن چیزی که هست، هرچیزی را ببین و درباره اش صحبت کن. از حق خودت دفاع کن و مسائل واقعی زندگی را جدی بگیر. بعضی وقت ها با کوچک ترین بی توجهی یک عمر پیشمان خواهی داشت. با عبادت های خالصانه به آرامش بیشتر می رسی. برای اثبات این موضوع به خانواده هایی که با ایمان هستند نگاه کن، حتما متوجه این موضوع می شوی.

حتما بخوانید:  فال رابطه روزانه | فال رابطه 9 آذر 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

شایستگی های شما از چشم هیچکس پنهان نیست. چه دلیلی دارد که برای پیشرفت، دیگران را پله ترقی خود کنید؟ نه کار بیش از حد، نه کم کاری و نه زیر آب زدن و آدم فروشی نمی تواند نظر کارفرمای تان را نسبت به شما عوض کند. او شما را به خوبی می شناسد. دانش آموزان و دانشجوهای متولد این نیمه ماه باید در انتظار نمرات خوب باشند. شانس با آنها یار است و نتیجه زحمت های شان را به زودی خواهند گرفت. یک دوست قدیمی به دیدارتان خواهد آمد. از دیدن او خوشحال می شوید. قدر داشته های تان را بدانید و در زندگی عاطفی تان دچار احساسات نشوید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

موضوع مطرح شده را باید به صورت رسمی انجام دهید و از حالت باری به هر جهت، آن را خارج کنید. روحیه شما یکی از وجوه مثبت در شما به شمار می رود و باید حداکثر استفاده از این روحیه بالا را ببرید. تمایل شما نسبت به یک موضوع مهم فقط نیمی از ماجراست و باید در طرف مقابل هم این تمایل را مشاهده کنید و بعد تصمیم لازم را اتخاذ نمایید. عدم موفقیت در مسائلی که امکان تکرار و یا جبران آنها وجود دارد، نباید ذهنتان را آزار بدهد بلکه باید از دلایل عدم موفقیت به عنوان عنصر راهنما برای جبران استفاده کنید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

در این نیمه ماه، نگران از دست دادن چیزی بودید که زمان، اوضاع را به نفع شما تغییر داد. برای خانواده بیش از حد توان در تلاش هستید. آینده ی فرزندان تان مهمتر از هر چیز دیگری است. تمام تلاش خود را می کنید، محیطی آرام در خانه داشته باشید. به تحصیلات فرزندان تان اهمیت زیادی می دهید. گاهی بیش از حد نگران آنها هستید و این نگرنی باعث می شود، آزادی آنها را سلب کنید. از نظر فعالیت در زمینه ی شغلی تان تغییر چندانی نخواهید داشت اما اوضاع مالی بهتر خواهد شد.

حتما بخوانید:  فال روزانه ورق | فال پاسور روزانه 9 آذر 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

بهتر است در انتخاب های خود دقیق و هوشیار باشید. حسرت روزهای از دست رفته را خوردن فقط شما را کسل و بی انگیزه می کند، پس بجای غصه خوردن سعی کنید اشتباهات را عبرت بگیرید و دیگر آنها را تکرار نکنید. حد اعتدال را در هر چیزی رعایت کنید. زیاد ولخرجی نکنید. اگر کسی به کمکتان احتیاج داشت حتما به کمکش برسید . یک سفر کوتاه مدت، می‌‌تواند روحیه کسل و غمگین‌تان را از این رو به آن رو کند. نگرا نباشید مشکلات گذرا هستند فقط نگذارید که اثر سوئ آنها روی شما بماند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

بهتر است کمی از رویاپردازی دست بردارید و در دنیای واقعی باشید. تصمیم مهمی در پیش دارید که باید با نهایت دقت گرفته شود. گاه کمی عجول میشوید و دل اطرافیانتان را می رنجانید. بهتر است کمی با آنها خوش برخورد باشید و در رفتارتان تجدید نظر کنید. روزهای آخر نیمه ماه خبری خوش دریافت میکنید . سعی کنید در وقت های بیکاریتان در کنار خانوادتان باشید

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

برای رسدین به خواسته هایت کافی است کمی مورد تشویق و تحسین قرار بگیری. خوشبختانه شخص پرجنب و جوش و فعالی هستی و بسیار بر انجام کارهایت مسلطی. این قدر دنبال عیب و نقص دیگران نباش و آن روی سکه را هم ببین. خوشبختانه هوش سرشاری داری و به راحتی می توانی به جایگاه های بهتری دست یابی. به شرطی که اول بر خالق هستی توکل کرده و بعد تلاشت را مضاعف کنی. مدتی است سعی می کنی غم هایت را دلت پنهان کنی در حالیکه لازم است با دسوتان خردمند یا مشاوری آگاه ناراحتی هایت را بازگو کرده و تمام هیجانات منفی را از خود دور کنی. به زودی روزگار بر وفق مرادت خواد شد و هر آنچه را که در پی اش بودی به دست خواهی آورد کمتر در پی ظاهر افراد باش و تا می توانی زمانت را برای شناختن باطن آنها صرف کن. هدف های متعالی تری برای خودت تعیین کن زیرا تو استحقاق دستیابی به بهترین ها را داری. طی روزهای آینده پیشفرت بیشتری در کارهایت مشاهده خواهی کرد کمی رویاهایت را جدی بگیر و برای رسیدن به آن هایی که غیر ممکن نیست وقت بگذار. خود را از لذت زندگی دور نکن.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *