فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه می (مه) ۲۰۲۱ فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه می (مه) 2021 | آوتاف
خانه / فال / فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه می (مه) ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی | فال نیمه اول ماه می (مه) ۲۰۲۱

فال نیمه ماه میلادی متولدین فروردین

تکلیف تان در این روزها مشخص می شود. یکی از نزدیکانتان را رنجانده اید. شاید حق با شما باشد ولی زخم زبان زدن، فقط کدورت ایجاد می کند. می توانید به همین رویه ادامه دهید تا خودتان با چشم خود ببینید که هیچ فایده ای نخواهد داشت! قولی که داده بودید یا نذری که داشتید را هرچه زودتر ادا کنید تا بارش الطاف رحمت پروردگار هم به سوی شما تداوم داشته باشد. چند وقتی است که مشکلی عاطفی دارید، این مشکل را هرچه زودتر باید حل کنید، به یاد داشته باشید ابتدا عشق را درک کنید و سپس وارد رابطه ای شوید که دو طرفه باشد، وگرنه ادای عشاق را درنیاورید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اردیبشت

برای رهایی از یک فکر آزار دهنده باید تدریجی عمل کنید و سعی نکنید به یکباره از آن خلاص شوید. طلب و یا دریافت کمک از دوستان هیچ اشکالی ندارد و آنچه از دوست رسد نیکوست مشروط به آنکه آن دوست را در شرایط مشکلی قرار ندهید. اگر میخواهید به یک کار جدید دست بزنید و یا هدف تازه ای را در پیش دارید، بهتر است ابتدا آنچه را که قبلاً شروع کرده بودید به انجام برسانید چرا که طالعتان اهمیت به سزایی را در به اتمام رساندن وظایف و مسوولیت ها نشان می دهد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین خرداد

دریچه هایی از چندسو برایتان باز خواهد شد. ذهن شما به روی این دریچه گشوده شده و در زندگی به چیزهای جدیدی دست پیدا خواهید کرد که بسیار کمک تان خواهد کرد. چیزهایی که اتفاقاً در کنار شما بوده اند اما شما به آنها توجهی نداشته اید. وقتی متوجه چنین تغییراتی در دید خود شدید، بسیار خوشحال باشید و بدون ترس به کنکاش در زوایای تاریک خود بگردید. در مدت زمان بسیار کوتاه نتیجه خواهید گرفت و به قول معروف، زندگی از این رو به آن رو خواهد شد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین تیر

در حال حاضر برای پیشبرد هدف مورد نظرتان نیاز به حمایت اقتصادی دارید. اصلاً نگران نباشید با توکل به خدا این مشکل حل خواهد شد. در محیط کار یا تحصیلات تان به یک موفقیت تازه دست پیدا می کنید. به فکر تغییر در کارتان نباشید چرا که با درایت و پشتکار به زودی شاهد پیشرفت و موفقیت خواهید بود. به دنبال یک اتفاق خوب شادی زاید الوصفی نصیب شما می شود .~

حتما بخوانید:  فال تک نیت یونانی روزانه | فال تک نیت یونانی 20 اردیبهشت 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین مرداد

شخص خوبی شما را میخواهد که از این موضوع با خبرید. اما از نحوه ی رفتار او که میخواهد نشان دهد از شما بهتر میتواند به شرایط مسلط باشد، عصبی میشوید. به حرفهای او گوش کنید و بگویید که میخواهید در موردش فکر نمایید. زمانی که از عصبانیت خارج شدید با دیدی باز به صحبتهایش فکر نمایید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین شهریور

یک سفر زیارتی پیش رو خواهید داشت. دیداری غیر مترقبه با یکی از اقوام دورتان خواهید داشت که به شدت از آن، احساس رضایت خواهید کرد. اعتماد بیش از حد، به همه کس، درست نیست. در گزینش دوستان تازه واردی که جدیدا به جمع آشنایان شما پیوسته اند دقت کنید. شما که قسم نخورده اید با هر کس که از راه رسید و سلام و علیکی کرد، پسرخاله شوید؟ گمشده ای که مدت ها دنبالش می گشتید را پیدا خواهید کرد. او سال ها منتظر شما بوده، حتی چند باری به شما نزدیک شد، اما جرات بیشتری نکرد تا نزدیک شود، بهتر است به او فرصت دوباره ای بدهید، فراموش نکنید که او سال های سال است که به شما فکر می کند.

فال نیمه ماه میلادی متولدین مهر

گاهی به صلاح نیست که به خواسته خود برسیم یا زمان دلخواه ما زمان مناسب رسیدن به خواسته مان نیست چون خدای تعالی صلاح بندگان را بهتر از خود آنان می داند، پس نگرانی های بیخود به خود راه ندهید و ب خداوند بزرگ توکل کنید. .در تصمیمی مردد هستید. بهتر است به نزدیکان‌تان اعتماد کنید و از آنها کمک بخواهید.متوجه رازی میشوید که برایتان باور نکردنی خواهد بود

حتما بخوانید:  فال تاروت نوع اول روزانه | فال تاروت نوع اول 20 اردیبهشت 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین آبان

تا حدودی با وظایف و مسوولیت های جدیدی مواجه خواهید شد پس با توکل به خدا هراس به دل راه ندهید چرا که مثل همیشه موفق خواهید شد با شرکت در امور خیریه با فردی آشنا می شوید که به لحاظ فکری و ذهنی شباهت های زیادی با هم دارید و این آغاز یک دوستی با دوام خواهد بود . سفری در پیش رو دارید که شاید پر هزینه به نظر بیاید اما اصلاً چنین نیست با خیالی آسوده سفر کنید .

فال نیمه ماه میلادی متولدین آذر

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید. این نگرنی بی مورد را از خود دور کنید، تغذیه ی سالم و اصولی را جدی بگیرید. ضعف جسمی شما ریشه در بیماری روحی تان دارد. اوضاع از این که هست، بدتر نخواهد شد. در ایام نوروز، تعدادی از مجردین، یار و محبوب خود را می یابند و لحظات خوشی را سپری خواهند کرد.

فال نیمه ماه میلادی متولدین دی

همه ی نشانه های پیرامون تان می خواهند به شما یادآوری کنند که باید انرژی های خود را ذخیره کنید. اما برای دیدن این نشانه ها باید خیلی دقت کنید. پیام هایی درباره ی هدف زندگی تان به شما ارسال می شود، اما نمی توانید آن ها را در دنیای واقعی بفهمید. ارزش هایی که باورشان دارید چیزی نیستند که در عمل به کار می گیرید، اما حواس تان باشد که نیمه ماه فرصت مناسبی برای تغییر رویه نیست. اکنون فقط باید فکرتان را به کار بیندازید و بدانید که فرصت مناسب تا چند هفته ی آینده بروز خواهد کرد.

حتما بخوانید:  فال تک نیت روزانه | فال تک نیت 20 اردیبهشت 1400

فال نیمه ماه میلادی متولدین بهمن

خوب است ابتدای کلام بگویم الهی دلتان همیشه شاد باشد و از رنج و غم همیشه آزاد. عشق را با سخن عشق پاسخ بگویید. بهترین حادثه را عشق بدانید، در حضور عشق باید پاک بود. خدمتتان عرض کنم هر روز که شاد باشیم با تدبیرتر هم هستیم. دوست عزیز اگر گذشته‌ای دارید که پریشانتان می‌کند فراموشش کنید. راهی را که در پیش گرفته‌اید موفق می‌شوید و از نظر مالی سود فراوانی خواهید برد. دعا نشانه شادمانی و برکت است. اگر شما دسته گلی در خواب دریافت کرده‌اید یک هدیه بسیار گرانبها دریافت می‌دارید، تلاش کنید. یادتان باشد آن کس که تنها سفر می‌کند سریعتر به مقصد خواهد رسید. توسعه روابط رمز موفقیت شماست. نیمه ماه چون روزهای دیگر شانس با شما خواهد بود، موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. از دست دادن فرصتها موجب پشیمانی است، از پراکنده‌گویی‌ها بپرهیزید و از لجاجت دست بردارید. کمر همت را ببندید و بسم‌ا… بگویید. توکلتان به خداوند باشد و از او یاری بگیرید.

فال نیمه ماه میلادی متولدین اسفند

تا دیر نشده پیشنهادی را که به شما گفته‌اند از دست ندهید، زیرا در این پیشنهاد بسیاری از مسایل شما حل شدنی است و یک موقعیت اجتماعی بسیار خوبی به رویتان لبخند می‌زند. همین طور یک موقعیت اجتماعی را هم در مد نظر داشته باشید. لبخند فراموشتان مباد، باور کنید که چون روزهای دیگر شانس با شماست.موفقیت چون پرنده‌ای بر آستانه پنجره خانه شما نشسته است. فرصتها ممکن است دوباره پیش نیاید.~توسعه روابط رمز موفقیت شماست. ترس را از خودتان برانید، ترس یک عامل کاهنده بسیار بزرگی است، ترس‌ زاده نادانی است. آرزو می‌کنیم عمرتان همیشه بهاری باشد، خلوت خود را با همسر یا دوست نزدیک خود تقسیم کنید. هیجان زیاد به نفع شما نمی‌باشد، لبخند یادتان نرود، باید دوباره آبهای رفته را به جوی بازگرداند، این کار چندان مشکلی نیست، ابتدا به شریک زندگی‌تان لبخند بزنید.

(Visited 1 times, 1 visits today)

درباره ی مدیر سایت

یک دیدگاه

  1. باسلام من متولد مردادم این فال واسه هفته آخر آبان درست بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *